Вечеря в ресторані в Одесі

Фото - Вечеря в грузинському ресторані
9 відгуків
подарували 62 рази
На клієнтів чекає вечеря в тематичному закладі. Вони спробують страви грузинської кухні.
Фото - Вечеря в середземноморському ресторані
9 відгуків
подарували 91 раз
Друзі проведуть вечір у тематичному ресторані. Гості замовлять різні страви та поспілкуються.
Фото - Вегетаріанська вечеря
17 відгуків
подарували 184 рази
Вечір у кафе, де подають страви з рослинних інгредієнтів. Гості зможуть вибрати будь-які позиції з меню на суму сертифіката. Час перебування в ресторані не обмежений.
Фото - Вечеря в рибному ресторані
10 відгуків
подарували 45 раз
Відвідувачі проведуть вечір за вечерею в ресторані, розташованому на набережній. Їх проведуть до заброньованого столу, запропонують страви та напої із загального меню.

Відгуки: Вечеря в ресторані в Одесі

44 відгуки
Вечеря в середземноморському ресторані
Ирина
11 вересня 2021
Дуже сподобалось, кухня смачна, персонал дуже привітній, гарний вид на море. Добре що є можливість заміни сертифікату, так як за станом здоров‘я не змогла відвідати спа, і майже забула, але бодо нагадав за таку можливість) дуже зручно. Дякую за Гарний відпочинок, чоловік задоволений не менш, так як вже знає де шукати подарунок)
Вегетаріанська вечеря
Татьяна
2 жовтня 2021
Посетили кафе Зелень.Были там впервые. Понравилось очень Обстановка уютная, разнообразное меню ,приятный персонал. Очень все вкусно. Равиоли восхетительны, десерт бесподобен .Огромное спасибо всем, кто устроил нам такой приятный и незабываемый вечер.
Вечеря в грузинському ресторані
Елена
11 жовтня 2021
Мне все понравилось.все очень вкусно,обслуживание на высшем уровне внимательные официанты и приятная обстановка в целом. Советую !!!