Фото 1 - Сайкл-тренування

Сайкл-тренування в Одесі

(не активно)
Ще не працюють
Фото 2 - Сайкл-тренування
Фото 3 - Сайкл-тренування
Фото 4 - Сайкл-тренування
Фото 5 - Сайкл-тренування
Фото 6 - Сайкл-тренування
Фото 7 - Сайкл-тренування
Фото 8 - Сайкл-тренування
Фото 9 - Сайкл-тренування
Фото 10 - Сайкл-тренування
Фото 11 - Сайкл-тренування

Перегляньте також

Фото - Майстер-клас TRX
Ще не працюють
3 відгуки
подарували 308 раз
Тренування з використанням спортивного спорядження — підвісних ременів. Педагог допоможе пропрацювати різні групи м'язів і простежить за правильністю виконання вправ.
Фото - Гаряча йога в групі для двох
Працює зараз
8 відгуків
подарували 552 рази
На тренуванні відвідувачі дізнаються, як правильно виконувати різні асани. Такий вид йоги сприяє нормалізації ваги, підвищенню еластичності м'язів і поліпшенню координації.
400 грн 2 люд. до 90 хв.
Фото - Аквааеробіка
Ще не працюють
1 відгук
подарували 53 рази
Клієнт відвідає тренування у групі. Заняття складається з розминки, комплексу вправ і заминки. Після цього можна поплавати в басейні, розслабитися в хамамі та фінській сауні.
1 люд.
до 60 хв.
Використати до 31.01.2023
від 155 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Доступно з 16 років
Проходить у групі

Як відбувається враження

Спортсмен відвідає групове заняття під керівництвом тренера. Займатися клієнт буде на спеціальному велотренажері під динамічну музику. Інструктор покаже базові кардіовправи на тренажері і простежить за технікою їх виконання. Заняття спрямоване на розвиток витривалості, зміцнення м'язів ніг і корпусу.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Стрекоза»

У залі підтримується комфортна температура повітря та необхідний рівень вентиляції, щодня проводиться професійне очищення повітря. Тренування відбуваються під наглядом інструкторів з 10-річним стажем. Відвідувати заняття можуть спортсмени з будь-яким рівнем підготовки. Є роздягальні та душові. 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стрекоза - Фітнес-клуб (вул. Базарна, 63)
Графік роботи:
Ще не працюють
Фото 1 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 2 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 3 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 4 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 5 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 6 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 7 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 8 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 9 - Бабка - Фітнес-клуб
Фото 10 - Бабка - Фітнес-клуб
Графік роботи:
Ще не працюють
Графік роботи:
Ще не працюють
Графік роботи:
Ще не працюють

6 відгуків

Аліна
5 грудня 2021
Сама услуга и зал прикольные, но при выборе времени не указан уровень сложности. Мы попали на занятие к профессионалам и сдохли ещё на второй песне. Плюс, занятие было в большой группе и тренеру было не до двух залётных новичков, так что когда ноги совсем отказали, мы просто ушли, не дождавшись конца тренировки.
bodo
8 грудня 2021
Доброго дня, Аліна. Дякуємо за ваш відгук та приносимо вибачення за створені незручності. Усі ваші побажання та зауваження ми вже взяли в роботу. Так як послугу не отримали в повному обсязі, ми повертаємо вам сертифікат, ви можете використати його на це або інше враження з нашого сайту. Будемо раді бачити вас та докладемо всіх зусиль, аби надалі були лише приємні враження.
Маргарита
24 березня 2020
Решили с парнем привести себя в форму. Такая тренировка нам очень понравилась, тренер - просто зажигалка! Всех участников группы заразил своей энергией!
Аня
16 березня 2019
Тренировкой очень довольна! Посетила на прошлой неделе, по-моему, в холод - то, что нужно. Мышцы немного побаливали, результат ощутим. Рекомендую!
Ирина
7 лютого 2019
Обожаю велосипеды и все, что с ними связано, поэтому решила сама себе подарить сайкл-тренировку. Занятие оправдало все мои ожидания. Планирую в дальнейшем также посещать такие занятия в этой же студии. Спасибо :)
  • 1
  • 2

Як працює купівля враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат

Наші магазини

Фото 1 - Магазин bodo в ТЦ «Гагарін Плаза»
Фото 2 - Магазин bodo в ТЦ «Гагарін Плаза»