Ігри для компанії у Львові

Фото - VR-квест для двох
30 відгуків
подарували 611 раз
Друзі разом поринуть в паралельний світ. Вони будуть взаємодіяти між собою, виконувати завдання і вирішувати загадки. Їх основна мета — успішно пройти місію й перемогти.
Фото - Пневматичний тир
76 відгуків
подарували 1 720 разів
Індивідуальний майстер-клас стрільби. Клієнт зробить 110 пострілів з трьох видів пневматичної зброї: пістолета, револьвера Safari та гвинтівки Hatsan-70 або Shanghai-2.
Фото - Занурення у світ VR-ігор для двох
143 відгуки
подарували 2 394 рази
Друзі вирушать розважатися до клубу віртуальної реальності. Після короткого інструктажу приятелі зможуть вибрати ігри до вподоби та зануритися у світ фантастики.
Фото - Пейнтбол для компанії
Рекомендуємо
21 відгук
подарували 727 раз
Командна гра у воєнному стилі, де суперники стріляють одне в одного кульками з фарбою. Інструктор розповість про правила та видасть кожному камуфляж, маски та рукавички.
Фото - Кімната страху для двох
4 відгуки
подарували 83 рази
На клієнтів чекає розвага за участю акторів. Вони повинні перебороти свій страх і знайти вихід із кімнати. Процес буде закарбований на камери, фото відправлять на пошту.
Фото - Horror-квест для компанії
13 відгуків
подарували 636 раз
Приятелі вирушать в одну з квест-кімнат на вибір. Учасники повинні знайти вихід із закритого приміщення за певний час. На клієнтів чекає безліч потаємних механізмів і головоломок.
880 грн 4 люд. до 90 хв.

Відгуки: Ігри для компанії у Львові

311 відгуків
Занурення у світ VR-ігор для двох
Лідія
6 жовтня 2021
Дарувала хлопцеві «Занурення у світ VR-Ігор для двох». Нам провели детальний інструктаж, дуже ввічливий інструктор. Нам дуже сподобалась ігра. Прийдемо неодноразово, вдруге вже будемо краще знати специфіку гри. Дякую Бодо за можливість подарувати враження!
Пневматичний тир для двох
Ліна
9 листопада 2021
Все пройшло просто чудово) Інструктор просто лапочка) все доступно пояснив та допомагав)
VR-квест для двох
Юлія
20 листопада 2021
Сподобався квест, проходили Чорнобиль, пройшли за 40хв, встигли ще і з луків постріляти. Було цікаво пробувати нове і весело. На наступний раз будемо пробувати важчі квести 😊