Фото 1 - Майстер-клас бариста

Майстер-клас бариста у Львові

(не активно)
Ще не працюють

Перегляньте також

Фото - Урок приготування бургерів для двох
Працює зараз
12 відгуків
подарували 425 разів
Учасники приготують три види бургерів на груповому кулінарному занятті з професійним кухарем. Для уроку видадуть усі необхідні продукти, посуд, інструменти та фартухи.
Фото - Майстер-клас кулінарії для двох
Працює зараз
2 відгуки
подарували 82 рази
Під керівництвом професійного кухаря приятелі в компанії інших учасників зможуть приготувати страви вибраного напрямку. В кінці майстер-класу для всіх пройде дегустація.
Фото - Майстер-клас стейків для компанії
Працює зараз
35 відгуків
подарували 1 107 разів
Учасники освоять готування стейків під керівництвом шеф-кухаря. Наприкінці індивідуального майстер-класу клієнти продегустують страви з келихом вина чи соку.
1 люд.
3 години
Використати до 31.10.2023
Доступно з 16 років

Як відбувається майстер-клас бариста

На клієнта чекає індивідуальний майстер-клас, де він дізнається про особливості обсмажування зерен та ближче познайомиться з культурою кави.

Заняття проходитиме у два етапи. Перший — теорія, де учень прослухає міні-лекцію та дізнається про класичні кавові напої. Другий — практика, на якій гість приготує еспресо та капучино за допомогою кавомашини.

Також клієнт дізнається про альтернативні способи заварювання кави: кемекс, V60, аеропрес. Разом із майстром він приготує один із видів на вибір. Урок супроводжуватиметься дегустаціями та цікавими фактами від профі.

Чому ми вибрали Coffee Studio HB

Coffee Studio HB — кавова студія Христини Берднікової, заснована у 2020 році. Створювачка студії — експерт із 13-річним досвідом роботи, учасник, суддя та організатор різних чемпіонатів для барист.

У студії проводять не лише професійні майстер-класи, а й готують кваліфікованих барист. Тут можна продегустувати кавові напої, приготовані різними способами заварювання, придбати зерна та просто приємно провести час.

4 відгуки

користувач без аватара
Сніжана
19 жовтня 2021
Отримала чудові враження і вагомі знання. Дуже вдячна за майстер-клас, було приємно спілкуватися, обов‘язково використовуватиму отриманий досвід)
користувач без аватара
Вероніка
28 вересня 2021
Отримала в подарунок сертифікат на майстер-клас, активізувала його на сайті, швидко узгодили деталі з баристою. Майстер-клас складався з двох частин - теоретичної і практичної. Нудно не було зовсім! Для мене це був один з тих рідкісних випадків, коли вмикаєш нічний режим на телефон, відставляєш в сторону і повністю заглиблюєшся в інформацію та процес. Сподобалось, як бариста подавав інформацію — легко сприймається. У нас лекція була в формі дискусії, адже у мене було досить багато питань і на всі отримала відповіді! Наприкінці майстер-класу я уже сама навчилась готувати улюблене капучінко та навіть малювати пінкою;) Повернулась додому дуже натхненна та задоволена, емоції переповнювали;)
користувач без аватара
Олександра
9 липня 2021
Дуже класний майстер клас. Дізналася нову для себе інформацію, попрактикувала з різними видами кави. Здавалося що 3 годин це досить багато, насправді час пролетів дуже швидко. Індивідуальний підхід баристи - це взагалі окрема тема. Як людям які рідко варять каву, так і експертам буде що дізнатися нового. Кожен знайде для себе свій рецепт і спосіб приготування кави. Однозначно раджу цей майстер клас.
користувач без аватара
Василь
5 квітня 2021
Дуже інформативне заняття зі знаючим бариста. Розказали детально теорію та показали на практиці основи роботи з машиною та альтернативним заварюванням, все доступно.

Як працює покупка враження в подарунок

Крок 1
Виберіть до 5 варіантів, щоб точно вгадати з подарунком
Крок 2
Сплачуйте за найдорожче враження у наборі
Крок 3
Подаруйте враження у дизайнерській упаковці або електронний сертифікат
Крок 4
Одержувач сам обере враження та дату відвідування у нас на сайті
Гарантія якості та ціни
Перед тим як додати враження на сайт, послугу та місце проведення тестує наш співробітник. На сайті — реальні фото та відео локації. А ще наші ціни не відрізняються від цін партнерів.
9 місяців на використання
Стільки часу надаємо отримувачу на вибір, запис і відвідування враження.
5 вражень на вибір
Додайте в подарунок до 5 вражень, щоб точно вгадати! Отримувач сам вибере та відвідає бажану послугу.
Можна замінити враження
Одержувач зможе вибрати іншу послугу в номіналі сертифіката, розділити суму на декілька або доплатити й відвідати враження дорожче.

Як виглядає подарунок

Можливість привітати людину, якщо не виходить особисто вручити подарунок. Лист або SMS-повідомлення з побажаннями від вас і сертифікатом на враження відправиться в потрібну дату і час імениннику. Копія сертифіката доставляється на ваш e-mail одночасно з надсиланням одержувачу в той час, який ви вказали.

Також ви можете відразу вказати ваш особистий e-mail, щоб отримати сертифікат самостійно та, наприклад, роздрукувати його або відправити зі свого поштовика.

Фото - Електронний сертифікат

Наші магазини

💡 Магазини та офіс працюють навіть без світла!

Фото 1 - Магазин <b>bodo</b> в ТЦ Victoria Gardens
Фото 2 - Магазин <b>bodo</b> в ТЦ Victoria Gardens