102280

Подаруй ресторанний тур по Одесі!

Гастрономічний тур для двох знаменитими ресторанчиками Одеси в супроводі гіда. Пару чекає прогулянка по історичному центру міста з відвідуванням його знакових закладів. Гості побувають у винному льосі «Два Карла», зазирнуть по дорозі в ресторанчик «Франзоль» на Дерибасівській і продегустують фірмове пиво в підвалі «Гамбрінуса». Фінальна точка подорожі — культова одеська закусочна «Тюлька». Тур насичений цікавими розповідями гіда, корінного одесита. детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 99 раз
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Вагітним не рекомендується
Доступно з 18 років

Ресторанний тур по Одесі — що це?

Знайомство з кулінарними традиціями Одеси. В ході екскурсії відвідає різні міські ресторанчики і закусочні, які гаряче люблять одесити. Ці заклади завжди радо зустрічають гостей, які хочуть перейнятися атмосферою приморського міста. У програмі туру — відвідування ресторанів «Два Карла» і «Франзоль», бутербродної «Тюлька», а також винного підвалу «Гамбрінус».

Як все проходить?

Щасливчиків чекає піша прогулянка по історичному центру міста з відвідуванням 4 знакових одеських ресторанчиків. Маршрут стартує у центрі Одеси, на мальовничій вулиці Грецькій, і веде спочатку до Дерибасівської. Разом з гідом Щасливчики прогуляються по міському саду і по Соборній площі, а після попрямують в бік знаменитого району Молдаванка. Передбачені дегустації вин і наливок в ресторанчиках, а також особливої бесарабської кухні.

Знайомство з колоритом приморської Одеси

Подорож по знаменитому приморському місту — екскурсія по історичному центру поєднується зі смачними дегустаціями в кращих ресторанчиках Одеси. Це особливі місця, відвідавши які, можна відчути себе жителем міста: спробувати фірмову їжу, яку готують тільки тут, продегустувати місцеві вина і послухати істинно одеські байки.

Дегустації в 4 знаменитих ресторанчиках

Відвідати 4 найдушевніших заклади Одеси і перейнятися своєрідним настроєм міста. Екскурсія включає відвідування ресторанчиків:

  • «Два Карла» — плацында, бринза і вино власного виробництва
  • «Франзоль» — чашка кави або чаю
  • «Гамбрінус» — цаца і місцеве пиво
  • «Тюлька» — бутерброди з форшмаком

Вуличками міста проведе корінний одесит

По одеським дворикам і кафешкам проведе гід, який прожив у місті все життя. У нього в запасі — безліч цінної інформації і веселих міських історій.

2 відгуки від реальних людей