Подарункові сертифікати на фотосесію

100880
17822
2249
Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

2250
 • У сучасному світі одним з найпопулярніших презентів є подарунковий сертифікат на фотосесію батькам або друзям. Адже це прекрасна можливість відобразити найяскравіші моменти і поглянути на себе по-новому. Та й хто в глибині душі не мріє опинитися перед пильним об'єктивом камери і яскравими софітами. 

  Якісні та професійні знімки можна помістити в стильні рамочки, що стане не тільки чудовою прикрасою для інтер'єру, але і створить додатковий затишок в будинку. Також, з допомогою фотографій можна "розповісти" про себе друзям в соцмережах. А головне - дивлячись на них, одержувач завжди буде пам'ятати, хто влаштував для нього це чудове фотоприключение! 

  Купити такий оригінальний презент можна не втрачаючи дорогоцінного часу, будь це Київ чи інше місто-мільйонник...

  Професійні знімки - найбільш пам'ятний презент!

  Подарунковий сертифікат на фотосесіюЩоб Ви не ризикували подарувати "кота в мішку", Вашій увазі представлені короткі відео огляди кожної фотосесії. Це може бути зйомка для однієї людини в експрес форматі. Всього за одну годину професійний фотограф зробить до 100 відмінних знімків, а кілька з них будуть оброблені в спеціальному редакторі. 

  Більш тривала фотосесія також передбачає участь досвідчених стилістів-візажистів. Вони не тільки зроблять стійкий та якісний макіяж, але і дадуть модні рекомендації щодо бажаного образу. При цьому, місце зйомки залежить від особистих переваг. Це може бути сучасна фотостудія або будь-який інший затишний куточок в улюбленому місті. 

  Але дарувати близьким можна не тільки фотосесії! Придбавши сертифікат на стрілянину для двох, можна вдосталь відірватися на полі з мішенями, змагаючись у влучності. Те ж саме можна сказати і про симулятори - наприклад, авіасимулятор в подарунок допоможе піднятися в небо, не відриваючись від землі. Похід в дельфінарій це хороший подарунок подрузі або дитині. А на тайський масаж відправити улюблену тещу! Хорошим і пам'ятним подарунком також стане романтична або сімейна зйомка. Якщо ж Вам належить здивувати представницю прекрасної статі - особливої уваги заслуговує аква фотосесія. Це, безсумнівно, буде приємний досвід!

  Крім запрошень на фотосесію, іменинників також можна здивувати екстремальними враженнями. Наприклад,презентувавши подарунковий сертифікат на гонки, або відправивши на футбол в зорбах, ви принесете дорогій людині море драйвових хвилин. А отримавши в подарунок сертифікат на картинг, дівчина чи хлопець зможуть відчути себе справжніми гонщиками!