Що подарувати сестрі

Напередодні свята саме час задуматися про особливе привітання. Адже Вам потрібно порадувати не тільки близьких друзів, але й родичів. Однією з найближчих людей у житті кожного є сестра, з якою все дитинство проходить пліч-о-пліч.

Спільне дитинство згуртовує, радуючи безліччю яскравих і радісних моментів. Тому так важливо згадати про це спорідненість і знайти що-небудь оригінальне для улюбленої сестрички.

Отже, що можна подарувати сестрі? Що вибрати в подарунок на 8 березня. Насамперед, слід враховувати вік своєї родички. Для молодшої сестри можна подарувати оригінальний сертифікат на враження.

Втім, гідність сертифіката - універсальний характер, головне, все-таки не помилитися з вибором хорошою послуги. На сайті BODO ми пропонуємо спеціальні добірки подарунків - подарунки сестрі на Новий Рік.

 

 

Оригінальний сюрприз для сестри

Здивувати свою сестричку допоможе враження, так що, в першу чергу, слід звернути увагу на спільні послуги та майстер-класи. Це просто ідеальне рішення, особливо, якщо потрібно вгодити молодшій сестричці.

Подарунки сестріПо-перше, це можливість провести разом час, а по-друге, навчитися нового мистецтва або освоїти корисне ремесло. Адже ручна праця облагороджує! Згадайте також, що дуже цінуються подарунки для жінок своїми руками. Саме тому будь-творчий майстер-клас буде вдалим рішенням. 

Послуги для сестри трохи постарше краще вибирати з категорії масажу і СПА. Наприклад, піднести антистресовий масаж або комплексний догляд за тілом. Такі сюрпризи часто набувають у подарунок коханій дружині чи дівчині. Але їх величезна популярність говорить про те, що вони підходять усім жінкам без виключення. 

Подібні сеанси дозволяють розслабитися, насолодитися солодкими хвилинами релаксу і просто відволіктися від повсякденних проблем. Повірте, з Бодо Ви піднесете кращий сюрприз у житті! І він може бути адресований кому завгодно: будь то самий милий подарунок для мами або символічний презент для свекра

Оформлення святкового презенту

Що подарувати сестріЯк кажуть, зустрічають по одягу і не тільки людини! А значить, сам подарунок теж важливо правильно оформити. З Бодо Ви можете не переживати про цих питаннях, оскільки співробітники компанії нададуть Вам вже оформлений сюрприз. Ми за вас ваш оформи подарунок тестеві і підберемо гідну упаковку для презенту зятеві. Варто лише сказати, кому адресований подарунок, і ми підберемо йому упаковку під стать. 

Сертифікат помістять у яскраву коробочку насичених тонів. Також в комплекті буде йти листівка з описом послуги та інструкція по активації сертифіката.

На Ваш розсуд представлені не тільки упаковки різних тонів, але також різної гендерної спрямованості. Це можуть бути як чоловічі, так і жіночі коробочки, які стануть ідеальною обгорткою для подарунка кращій подрузі. З усіма варіантами і квітами ви можете познайомитися на сайті. 

Більш того, для особливих випадків існують брендовані варіанти, наприклад напередодні 8 березня або на День народження. Все залежить від приводу!

До речі, Ви можете замовити не лише одну послугу. Це може бути до 10 вражень в одному сертифікаті, що дозволить одержувачу самому зробити вибір. Ви даруєте не просто сюрприз, а справжній вибір!