101559
 

Подаруй відвідування троллейного парку для двох!

Драйвова серія швидкісних спусків на тролеях — спеціальних роликових кріпленнях — з канатним трасах, натягнутих під невеликим нахилом. Надається 2 локації на вибір, повітряні парки з абсолютно різними маршрутами. У першому випадку — це 2 троллею і кілька захоплюючих мотузяних перешкод, у другому — серія послідовних троллейных спусків. У кожному з парків є тролейні спуски, що проходять над водоймами. Інструктор видасть захисний шолом і підбере надійну страховку. Час проходження траси індивідуально, вибраний маршрут можна пройти по одному разу. Для дітей існують обмеження на проходження певних трас. Подробиці краще уточнити у менеджера.  детальніше

2 чол. до 1 години Використати до 30.04.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 29 964 рази
2 людини
до 1 години
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 до 130 кг
Доступно з 9 років
Проходить у групі

Тролейний парк для двох - що це?

Захоплююча можливість підкорити «повітряний маршрут», що складається з кількох троллейних ліній. Це атракціони у вигляді похило натягнутого троса, переміщення яким здійснюється за допомогою спеціального роликового кріплення. На вибір представлено кілька локацій: 2 траси в Дарницькому парку або 1 траса з різними перешкодами у Гідропарку. З собою можна взяти дитину, але подробиці її перебування у тролейному парку краще уточнити у менеджера.

Як це відбувається?

У Щасливчиків з'явиться прекрасна можливість відвідати наймасштабніший тролейний парк України Trolland, який має найбільшу кількість трас і облаштований за останнім словом техніки. Насамперед, їм належить вибрати локацію, на якій і буде проходити катання. Це може бути один з парків Trolland на Дарниці або в Гідропарку. Напередодні старту на Щасливчиків чекає короткий інструктаж з техніки безпеки у виконанні досвідченого інструктора. Він також підбере надійний карабін, як у альпіністів, і видасть захисний шолом й рукавички. Спускатися Щасливчики будуть по черзі. Обраний маршрут можна буде пройти лише один раз, незалежно від витраченого часу. 

2 локації з мальовничими видами

Покататися можна в одному з парків мережі Trolland. Це може бути атракціон, розташований неподалік від станції метро «Дарниця». Тут можна «політати» між деревами над озером. Ще один варіант - тролейний парк біля метро «Гідропарк», де лінія наданої тролейної траси проходить неподалік від Венеціанської затоки. 

2 тролейні траси або 1 траса з перешкодами

В залежності від обраної локації, визначається особливість конструкції маршруту. Можна пройти «повітряну трасу» на висоті до 10 метрів у Гідропарку, що складається з 2-х довгих тролеїв і 1-го короткого. Приємним доповненням стануть різні перешкоди між спусками у вигляді сіток, драбин, підвісних колод, рукоходів і підвісних плотів. На Дарниці на відвідувачів парку чекає можливість підкорити одразу 2 траси, що складаються з 3 і 6 тролеїв.

Все включено

Інструктор видасть захисний шолом і надасть професійну страховку - як у альпіністів. До речі, кожну трасу обладнано безперервною лінією страховки - однією з найнадійніших у світі!

Місце проведення враження

Фотографії враження

197 відгуків реальних людей

Тролейний парк для двох

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39