101559
 

Подаруй відвідування троллейного парку для двох!

Пара відвідає комплекс атракціонів, розташованих над землею і водоймою. Інструктор розповість про безпеку, підбере кожному страховку і видасть захисний шолом. На вибір є маршрути різної складності. Крім тролеїв, вони включають підвісні мости, сходи, переправи і т. д. Гості по черзі пролетять на зіплайні зі швидкістю 20-30 км/год. Залежно від обраної локації, друзі пройдуть тролейні або мотузково-тролейні маршрути. детальніше...

2 люд. по 1 маршруту Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 18 136 раз
2 людини
по 1 маршруту
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 30 до 130 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Пара відвідає комплекс атракціонів, розташованих над землею і водоймою. Інструктор розповість про безпеку, підбере кожному страховку і видасть захисний шолом. На вибір є маршрути різної складності. Крім тролеїв, вони включають підвісні мости, сходи, переправи і т. д. Гості по черзі пролетять на зіплайні зі швидкістю 20-30 км/год. Залежно від обраної локації, друзі пройдуть тролейні або мотузково-тролейні маршрути.

Чому ми вибрали тролейні парки від компанії Trolland

На вибір є дві локації: дві траси в Дарницькому парку, які працюють весь рік і дві — в Гідропарку, які можна відвідати в теплу пору. Компанія пропонує маршрути з максимальною кількістю тролеїв у Києві.

У Дарницькому парку на вибір можна пройти:

  • 13 тролеїв (2 над озером) і 12 мотузкових етапів;
  • 20 тролеїв (4 над озером) і 3 підвісних моста.

У Гідропарку на вибір можна пройти:

  • 8 тролеїв (2 з них над водою, довжина обох — 120 м) і 12 мотузкових етапів;
  • 7 тролеїв (2 з них над водою, довжина обох — 170 м) і 3 мотузкових етапи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Trolland - Перший тролейний парк
м. Дарниця, пр-т. Визволителів, 2 Показати на мапі

м. Гідропарк, за Венеціанським мостом Показати на мапі

262 відгуків

А
Алена
30 липня 2018
Здорово! Легкость в обучении, Сразу обратили на нас внимание. Дорожка 1 и 3 ПЛЮС очень классные полеты. Дорожка 2 для более активных. И просите каску Черепашки Ниндзи и оденьте ....это просто смех! Повеселились! Все заняло около 1, но можно с передышками пройти и за больший срок часа.

9 липня 2018
Посетили троллейный парк на Гидропарке и остались невероятно довольными! Внимательные инструктора доступно рассказали, показали и дали попробовать на тестовом мини-маршруте, как правильно цеплять крепежи, двигаться и тому подобное, дали несколько дельных советов и в перерыве между маршрутами спрашивали о наших впечатлениях и ощущениях. Сами маршруты (мы брали номер 1 и 2) очень интересные и в...
Посетили троллейный парк на Гидропарке и остались невероятно довольными! Внимательные инструктора доступно рассказали, показали и дали попробовать на тестовом мини-маршруте, как правильно цеплять крепежи, двигаться и тому подобное, дали несколько дельных советов и в перерыве между маршрутами спрашивали о наших впечатлениях и ощущениях. Сами маршруты (мы брали номер 1 и 2) очень интересные и в меру сложные. Общее время прохождения двух маршрутов составило около 50 минут. Большое спасибо Летландии за интересный опыт, быстро пролетевшее время, а главное - за ощущение безопасности :)

4 липня 2018
Доброго дня. Були у Тройлерному парку в Гідропарку. Все дуже сподобалось Були компанією в 3 дорослих особи та одна дитина. Обслуговування супер. Парк тоже супер :) Все сподобалось. Рекомендуємо!!!

М
Мария
2 липня 2018
Отличная услуга и прекрасный способ провести время вдвоем или в компании. Особенно порадовали спуски на длинные дистанции. Несмотря на погодные условия осталась масса впечатлений. Рекомендую выбирать трассу 3+

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень