101559
 

Подаруй відвідування троллейного парку для двох!

Драйвова серія швидкісних спусків на тролеях — спеціальних роликових кріпленнях — з канатним трасах, натягнутих під невеликим нахилом. У теплу пору року надається 2 локації на вибір, повітряні парки з абсолютно різними маршрутами. У першому випадку — це 2 троллею і кілька захоплюючих мотузяних перешкод, у другому — серія послідовних троллейных спусків. Взимку працюють тільки тролеї на Дарниці. У кожній локації є тролейні спуски, що проходять над водоймами. Інструктор видасть захисний шолом і підбере надійну страховку. Час проходження траси індивідуально, вибраний маршрут можна пройти по одному разу. подробнее...

2 чол. до 60 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 147 раз
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 40 до 130 кг
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Тролейний парк для двох — що це?

Захоплююча можливість підкорити «повітряний маршрут», що складається з кількох троллейных ліній. Це атракціони у вигляді похило натягнутого троса, переміщення якого здійснюється з допомогою спеціального роликового кріплення. У літній час на вибір представлено декілька локацій: 2 траси в Дарницькому парку або 1 траса з різними перешкодами у Гідропарку. У холодну пору року траса Гідропарку не працює.

Як все проходить?

У Щасливчиків з'явиться прекрасна можливість відвідати наймасштабніший тролейний парк України Trolland, який володіє найбільшою кількістю трас і оснащений за останнім словом техніки. Насамперед, їм належить вибрати локацію, на якій і буде проходити катання. Це може бути один з парків Trolland на Дарниці або в Гідропарку. Тролів на Дарниці працює цілий рік, а ось Гідропарк «зимує» закритим. Напередодні старту Щасливчиків чекає короткий інструктаж по техніці безпеки у виконанні досвідченого інструктора. Він же підбере надійний карабін як у альпіністів і видасть захисний шолом і рукавички. Спускатися Щасливчики будуть по черзі. Вибраний маршрут можна буде пройти по разу, незалежно від витраченого часу.

2 локації з мальовничими видами

Покататися можна в одному з парків мережі Trolland. Це може бути атракціон, розташований недалеко від станції метро «Дарниця». Тут можна «політати» між деревами над озером. Ще один варіант — тролейний парк біля метро «Гідропарк», де лінія наданої троллейной траси проходить неподалік Венеціанської затоки. 

2 тролейні траси або 1 траса з перешкодами

В залежності від обраної локації, визначається особливість конструкції маршруту. Можна пройти «повітряну трасу» на висоті до 10 метрів у Гідропарку, складається з 2-х довгих тролеїв і 1-го короткого. Приємним доповненням стануть різні перешкоди між спусками у вигляді сіток, драбин, підвісних колод, рукоходів і підвісних плотів. На Дарниці відвідувачів парку чекає можливість підкорити відразу 2 траси, що складаються з 3 і 6 тролеїв.

Все включено

Інструктор видасть захисний шолом і надасть професійну страховку як у альпіністів. До речі, кожна траса обладнана безперервною лінією страховки — однією з найнадійніших у світі!

Місце проведення враження:

Перший тролейний парк «Trolland»
м. Дарниця, пр-т. Визволителів, 2 Показати на мапі

203 відгуків реальних людей

Е
Елена
22 квітня 2017
Я осталась очень очень довольна Троллейным парком! Давно мечтала туда сходить:) Благодаря моей коллеге, которая подарила мне это впечатление моя мечта сбылась! Я считаю, что дарить впечатление - это намного интереснее, чем любой другой подарок. Это воспоминание на всю жизнь! Спасибо Бодо, за то, что дарят возможность получать такие подарки! Все было организовано на лучшем уровне. Получила адреналин еще тот:) Всем советую!

Олег
12 квітня 2017
Спасибо, все прошло очень хорошо. Так как пришла не вся компания, то было предложено сотрудниками попробовать ощущения дважды. Что и было с удовольствием исполнено.

5 квітня 2017
Не смотря на свою боязнь высоты, очень рада, что воспользовалась именно этим впечатлением. Мостики оказались для меня самым тяжелым испытанием, но вот полеты на троллее были супер!

18 березня 2017
Администраторы бодо быстро и оперативно связались со мной, предоставив всю актуальную информацию о выбранном впечатлении. Была так же оставлена рекомендация позвонить в день проведения, чтоб удостоверится, что парк работает. Так как сегодня целый день шел дождь я сутра и сделала звонок по указанному в письме номеру, однако трубку никто так и не взял. Повезло, что на официальном сайте Троллея...
Администраторы бодо быстро и оперативно связались со мной, предоставив всю актуальную информацию о выбранном впечатлении. Была так же оставлена рекомендация позвонить в день проведения, чтоб удостоверится, что парк работает. Так как сегодня целый день шел дождь я сутра и сделала звонок по указанному в письме номеру, однако трубку никто так и не взял. Повезло, что на официальном сайте Троллея были другие номера. Тут уже мне подтвердили работу парка. В указанное время я с подругой была на месте. Нас одели в обвязки и страховки (тут есть замечание, что меня лично затянули слабо - с ног все время сползали шлеи, а подругу вообще перетянули, так же шлема были затянуты еле-еле - постоянно сползали, потому рекомендую прежде чем идти на трассу все хорошенько самостоятельно перепроверить и перетянуть, для личного удобства), провели краткий инструктаж и пустили на первую трассу. Трассы отличные - интересные с разным уровнем высоты и длинны полета, было очень весело. Страховка хорошая, но местами заморочная - металлический карабин, для безопасности, невозможно снять не пройдя всю трассу от начала и до конца, местами, чтоб провести его по тросу нужно было слегка заморочить голову как провести этот карабин через места крепления тросов - подруга застряла на одном из этапов прохождения трассы, т.к. не могла сообразить как провести карабин, инструктора долго не реагровали, а потом, чтоб ей помочь одному из них пришлось проезжать всю трассу за ней, только из-за одного этапа. В общем тему помощи тут не продумана. Была бы какая-то возможноть им подниматься, к примеру, на лестницах к тому или иному парапету - было бы отлично. При мне на одном из высоких этапов застрял подросток. Был далеко, а потому, как я понимаю, до инструкторов так и не докричался, хотя застрял минут на 10, в конце-концов он смог пройти дальше, но все же осадок остался. В общем, само впечатление отличное, даже в плохую погоду, но не без некоторых шероховатостей.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень