101559
 

Подаруй відвідування троллейного парку для двох!

Драйвова серія швидкісних спусків на тролеях — спеціальних роликових кріпленнях — по канатних трасах, натягнутих під невеликим нахилом. У теплу пору року надається на вибір два повітряних парки з абсолютно різними маршрутами. У першому випадку — це 2 тролеї та кілька захоплюючих мотузяних перешкод, у другому — серія послідовних спусків. Взимку працюють тільки тролеї на Дарниці. У кожній локації є спуски, що проходять над водоймами. Інструктор видасть захисний шолом і підбере надійну страховку. Час проходження траси індивідуальний, обраний маршрут можна пройти лише один раз. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.12.2018
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 17 742 раз
2 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 40 до 130 кг
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Тролейний парк для двох — що це?

Захоплююча можливість підкорити «повітряний маршрут», що складається з кількох тролейних ліній. Це атракціони у вигляді натягнутого під нахилом троса, переміщення по якому здійснюється за допомогою спеціального роликового кріплення. У літню пору на вибір представлено декілька локацій: дві траси в Дарницькому парку та дві — з різними перешкодами у Гідропарку. У холодну пору року траси на Гідропарку не працюють.

Як все відбувається?

У Щасливчиків з'явиться чудова можливість відвідати наймасштабніший тролейний парк України Trolland, який володіє найбільшою кількістю трас і обладнаний за останнім словом техніки. В першу чергу їм необхідно вибрати локацію. Це може бути один з парків на Дарниці або в Гідропарку. Тролей на Дарниці працює цілий рік, а ось Гідропарк «зимує» закритим. Напередодні старту на друзів чекає короткий інструктаж з техніки безпеки від досвідченого інструктора. Він же підбере надійний карабін, як у альпіністів, і видасть захисний шолом і рукавички. Спускатися Щасливчики будуть по черзі. Вибраний маршрут можна пройти один раз, незалежно від витраченого часу.

Локації з мальовничими видами

Покататися друзі зможуть в одному з парків мережі Trolland. Атракціон, розташований недалеко від станції метро «Дарниця», дозволяє «політати» між деревами над озером. Ще один варіант — парк біля станції метро «Гідропарк», де лінія тролейних трас проходить неподалік Венеціанської затоки. 

2 тролейні траси або 1 траса з перешкодами

В залежності від обраної локації визначається особливість конструкції маршруту. Можна пройти «повітряну трасу» на висоті до 10 метрів у Гідропарку, яка складається з 2-х довгих тролеїв. Приємним доповненням стануть різні перешкоди між спусками у вигляді сіток, драбин, підвісних колод, рукоходів і повітряних плотів. На Дарниці на відвідувачів парку чекає можливість підкорити одразу 2 траси, що складаються з 3 і 6 тролеїв.

Все включено

Перед польотом інструктор надасть всю необхідну екіпіровку. Кожна траса обладнана безперервної лінією страховки — однієї з найбільш надійних у світі!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Trolland - Перший тролейний парк
м. Дарниця, пр-т. Визволителів, 2 Показати на мапі
м. Гідропарк, за Венеціанським мостом Показати на мапі

261 відгук

9 липня 2018
Посетили троллейный парк на Гидропарке и остались невероятно довольными! Внимательные инструктора доступно рассказали, показали и дали попробовать на тестовом мини-маршруте, как правильно цеплять крепежи, двигаться и тому подобное, дали несколько дельных советов и в перерыве между маршрутами спрашивали о наших впечатлениях и ощущениях. Сами маршруты (мы брали номер 1 и 2) очень интересные и в...
Посетили троллейный парк на Гидропарке и остались невероятно довольными! Внимательные инструктора доступно рассказали, показали и дали попробовать на тестовом мини-маршруте, как правильно цеплять крепежи, двигаться и тому подобное, дали несколько дельных советов и в перерыве между маршрутами спрашивали о наших впечатлениях и ощущениях. Сами маршруты (мы брали номер 1 и 2) очень интересные и в меру сложные. Общее время прохождения двух маршрутов составило около 50 минут. Большое спасибо Летландии за интересный опыт, быстро пролетевшее время, а главное - за ощущение безопасности :)

О
Олеся
4 липня 2018
Доброго дня. Були у Тройлерному парку в Гідропарку. Все дуже сподобалось Були компанією в 3 дорослих особи та одна дитина. Обслуговування супер. Парк тоже супер :) Все сподобалось. Рекомендуємо!!!

М
Мария
2 липня 2018
Отличная услуга и прекрасный способ провести время вдвоем или в компании. Особенно порадовали спуски на длинные дистанции. Несмотря на погодные условия осталась масса впечатлений. Рекомендую выбирать трассу 3+

О
оксана
17 червня 2018
Были в гидропарке,шикарно провели время,я не ожидала что все будет настолько драйвово,были впервые,но запомнилось на всю жизнь,много троллеев,получаешь массу удовольствия когда покоряешь высоту:)вид оболденный на Днепро,из 10ставлю ,10+:)инструктора внимательные,хорошо делают свою работу:)большое им спасибо:)всем советую:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень