Подаруйте майстер-клас вітражного розпису!

подарували вже 653 рази
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з короткого екскурсу в історію вітражного мистецтва. Після цього майстер покаже основні техніки свого ремесла. Впоравшись з теорією, новачок перейде до розпису «полотна» під керівництвом учителя. Для цього йому видадуть пензлики, фарби та рамки. Готову картину учень забере із собою.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Викладачі студії є дипломованими фахівцями, за плечима яких багато років роботи в сфері вітражного розпису. Педагоги проходили навчання у іменитого італійського дизайнера. Розташована школа в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Позняки».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Марина
Вчора
Очень понравилось. Хочу еще.
Соня
17 лютого 2019
Очень понравилось впечатление! Вежливый и улыбчивый куратор Аня, которая поможет с выбором цвета и оформлением работы. Уютная мастерская, в которой играет хорошая музыка и в целом царит творческая атмосфера! Вежливый коллектив. Если вы все еще сомневаетесь, то никогда не поздно заняться творчеством, тем более таким необычным. Все очень понравилось! Впечатление рекомендую!
Юлия
7 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008095594692
Огромное спасибо Бодо за незабываемые впечатления )
Римма
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001190919819
Все очень понравилось, мастер Анна очень приятная и положительная, несмотря на то, что нас было 6 человек, нашла время для всех, всем подсказала и помогла, в итоге получилось 6 замечательных картин. Остались только положительные эмоции, хоть сам процесс был трудоемким)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.