Подаруйте майстер-клас з миловаріння для двох!

подарували вже 379 рази
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер введе учнів у курс справи і розповість про основні технології створення мила. Після цього він видасть все необхідне для заняття. У розпорядженні друзів буде основа, барвники, блискітки, ароматизатори та інші інгредієнти. Змішуючи всі компоненти, учні зможуть створити мило за авторським рецептом, прикрашаючи його на свій смак.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Студія знаходиться недалеко від ст. м. «Політехнічний інститут». Для приготування мила є багато різних добавок. Також учні зможуть скористатися барвниками різних кольорів і ароматизаторами. Кожне мило упакують в окремий крафтовий пакет.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

145 відгуків

Анна
16 лютого 2019
https://plus.google.com/102520800965529002457
Очень хорошие впечатления остались после мастер класса по мыловарению! Время пролетело весело и непринужденно. По итогу домой забрала на память 5 кусочков мыла и коробочку, которую я сама же и украсила. Спасибо вам за эти эмоции;)
Віталій
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001499623784
Нам подарували враження, дівчатам сподобалося.
Оксана
12 лютого 2019
Сегодня была на мастер-классе мыловарения . Получила массу удовольствия, массу впечатлений я осталась довольна. Хочу выразить благодарность Наталье которая проводила мне мастер класс мы вместе с мастером с пошаговым соблюдением всех технологий изготовили ароматное мыло с добавлением к каждому кусочку элементы своего декора. Приветливая, доброжелательная и знающая своё дело мастер. А так же хочу поблагодарить bodo за калейдоскоп впечатлений
К
4 лютого 2019
Все прошло замечательно -- умиротворенно, интересно и творчески. Мне понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.