Подаруй індивідуальне пошиття літньої сукні!

подарували вже 39 разів
4000 грн 1 люд. 2 тижні
1 людина
2 тижні
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Модниця вирушить до студії українського дизайнера. Вона вибере один з п'яти запропонованих фасонів і тканину, а майстер зробить ескіз майбутнього виробу. Якщо клієнтка зупиниться на короткій сукні, можна буде додатково використати тканину, що залишилась: зшити спідницю або аксесуар. Дизайнер зніме мірки та розпочне роботу. Наступна зустріч — примірка виробу, після якої майстер відкоригує посадку та довжину. Через 2 тижні сукня буде готова.

Чому ми вибрали Risha by Irina Poternak

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станцій метро «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту». Ірина Потернак почала дизайнерську діяльність в 2010 році. Бренд брав участь в Odessa Holiday Fashion Week.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Татьяна
18 июня 2016
Девочки, все кто давно мечтал об эксклюзивном дизайнерском платье, и не мог его себе позволить - вам сюда!!))) А я хочу сказать спасибо своему мужу за такой чудесный подарок (он знает мою слабость к красивой одежде) и ребятам-организаторам. Платье пошили быстро, качественно: материалы, работа - все на высшем уровне. Теперь у меня есть прекрасная летняя вещь, единственная в своем роде)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки