Подаруйте індивідуальне пошиття літньої сукні!

подарували вже 54 рази
4000 грн 1 люд. 2 тижні
1 людина
2 тижні
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Модниця вирушить до студії українського дизайнера. Вона вибере один із п'яти запропонованих фасонів і тканину, а майстер зробить ескіз майбутнього виробу. Якщо клієнтка зупиниться на короткій сукні, можна буде додатково використати тканину, що залишиться: зшити спідницю або аксесуар. Дизайнер зніме мірки та розпочне роботу. Наступна зустріч — примірка виробу, після якої майстер відкоригує посадку та довжину. За 2 тижні сукня буде готова.

Чому ми вибрали Risha by Irina Poternak

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станцій метро «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту». Ірина Потернак почала дизайнерську діяльність у 2010 році. Бренд брав участь в Odessa Holiday Fashion Week.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Татьяна
18 червня 2016
Девочки, все кто давно мечтал об эксклюзивном дизайнерском платье, и не мог его себе позволить - вам сюда!!))) А я хочу сказать спасибо своему мужу за такой чудесный подарок (он знает мою слабость к красивой одежде) и ребятам-организаторам. Платье пошили быстро, качественно: материалы, работа - все на высшем уровне. Теперь у меня есть прекрасная летняя вещь, единственная в своем роде)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.