102265
 

Подаруй індивідуальне пошиття літньої сукні!

Літнє плаття, створене за авторським ескізом українського дизайнера Ірини Потернак. Індивідуальне пошиття, самостійний вибір фасону і тканини, примірки. Враховуються побажання клієнта щодо моделі — на вибір пропонуються 5 найактуальніших фасонів сезону, приймаються до уваги особливості фігури. На етапі примірки — коригуються посадка і довжина виробу. Власниці сертифіката нададуть можливість вибору: зшити довге плаття в підлогу або коротке плюс спідницю або аксесуар до нього. По закінченню 2 тижнів — 100% унікальна річ готова. детальніше...

1 люд. 2 тижня Використати до 28.02.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
1 людина
2 тижня
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Індивідуальний пошив літньої сукні — що це?

Відмінна можливість стати володаркою дизайнерського сукні Risha by Poternak і обзавестися неповторною річчю — актуальним у цьому сезоні довгим платтям. Головна перевага такого елементу гардеробу — унікальність. Сукню пош'ють за ексклюзивним проектом, враховуючи особливості статури і смакові уподобання замовниці. Передбачено 3 зустрічі з майстром: перша — знайомство, обговорення майбутнього виробу і зняття мірок; друга — примірка сукні, коригування довжини і посадки. Фінальний, третій, візит в майстерню найприємніший — клієнтка забирає готове плаття, яке ідеально підкреслює фігуру.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату зустрінеться з майстром в студії українського дизайнера Ірини Патернак. Гостя обере тканину і визначиться з фасоном майбутнього виробу. Надається можливість коригувати та видозмінювати запропоновані майстром ескізи на свій смак. У разі вибору короткого плаття, можна додатково використовувати решту тканини: пошити спідницю або аксесуар. Майстер зніме мірки і приступить до роботи над індивідуальним замовленням. Наступна зустріч — примірка виробу, після якої коригуються посадка сукні і довжина. Через 2 тижні єдине в  своєму роді плаття буде готове.

Індивідуальний пошив — плаття по фігурі

Переваги індивідуального пошиву одягу очевидні: враховуються особливості фігури конкретної людини, а також втілюється в життя її особисте бачення і смак.

Можливість самостійно вибирати:

 • фасон
 • тканину
 • довжину виробу

Ескіз сукні — особиста розробка талановитого дизайнера

Плаття ш'ється в студії прогресивного українського дизайнера Ірини Потернак, талановитого творця лінії суконь під брендом Risha. Унікальна можливість стати володарем авторської речі, яку не зустрінеш ні на кому іншому.

5 трендових моделей цього літа

На вибір — 5 найактуальніших фасонів цього сезону. У разі, якщо гостя віддасть перевагу пошиттю короткого плаття, є можливість додатково пошити спідницю або будь-який аксесуар.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

1 відгук

Т
Татьяна
18 червня 2016
Девочки, все кто давно мечтал об эксклюзивном дизайнерском платье, и не мог его себе позволить - вам сюда!!))) А я хочу сказать спасибо своему мужу за такой чудесный подарок (он знает мою слабость к красивой одежде) и ребятам-организаторам. Платье пошили быстро, качественно: материалы, работа - все на высшем уровне. Теперь у меня есть прекрасная летняя вещь, единственная в своем роде)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень