102277
 

Гра «Секретні матеріали»

Масштабна гра з зануренням за мотивами культового серіалу «Секретні матеріали». На таємній базі зберуть до 150 учасників — всі вони будуть залучені в сюжет. Бажаючих пройти гру поділять на команди та запропонують пройти навчання спеціальностей ФБР. Криміналісти побувають в лабораторії, детективи — у бюро розслідувань. У програму навчання також включена спортивна підготовка та лазертаг. Як тільки учасників зарахують до лав ФБР, вони зможуть пройти завдання в квест-кімнатах. Сертифікат дає право на участь у грі 1 людині. Після гри можна залишитися на перегляд кращих серій «Секретних матеріалів».  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Доступно з 14 років
Використати до 31.12.2018

Гра «Секретні матеріали» — що це?

Повне занурення в сюжет серіалу «Секретні матеріали». Володар сертифікату об'єднається в команду з іншими учасниками квесту та потрапить на секретну базу підготовки агентів ФБР. Тут йому належить освоїти деякі корисні навики — навчитися працювати з реактивами та хімічними елементами, дізнатися найпростіші принципи програмування або виконати технічні досліди. Отримані знання стануть у нагоді під час проходження головної місії, мета якої — розгадати таємницю прибуття інопланетян. Квест лінія має 5 тематичних кімнат.

Як все відбувається?

Щасливчик об'єднається з іншими учасниками та створить команду, в складі якої буде проходити квест. Разом вони потраплять на секретну базу та зможуть пройти 40-хвилинне навчання різним спеціальностям. Оволодівши детективними навичками, можна буде відправитися на спецзавдання та розсекретити координати приземлення НЛО. Модераторами у грі виступають професійні актори, які ні на секунду не відступають від відведеної ролі.

За мотивами науково-фантастичного серіалу «Секретні матеріали»

Американський серіал вперше вийшов на екрани в 1993 році та відразу ж придбав мільйони шанувальників. Це історія про спецагентів, які стикалися з нез'ясовним, розкривали містичні справи та відшукували зниклих людей. Лейтмотив серіалу про інопланетне вторгнення НЛО було взято за основу квесту.

Масштабний квест з повним зануренням

У грі одночасно можуть брати участь до 150 учасників. Щоб створити відчуття повної реалістичності, в грі задіяні:

 • до 20 акторів, які модерують квест
 • стилізовані декорації
 • екіпірування та весь необхідний інвентар

Навчання навичкам секретних агентів

Учасників будуть навчати більше 10 інструкторів. В залежності від обраної спеціальності можна буде пройти полегшений курс:

 • рукопашного бою
 • виживання
 • криміналістики
 • дешифрування
 • вогневої підготовки

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Mystery Play "Секретні матеріали"
м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а Показати на мапі

15 відгуків

31 травня 2017
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую...
Мне это "впечатление" подарил на ДР мой брат и я скажу, что я этому очень рад. Это запоминающийся подарок Больше всего мне понравились элементы неожиданности в этой игре. Казалось бы игра игрой, но внезапные появления некоторых персонажей очень даже порадовали.Так же впечатлили квестовые задачи и атмосфера в которую тебя погружают в процессе их выполнения. Так же не могу не заметить хорошую игру актеров, которые участвовали в этом. Весьма натурально было. В целом очень доволен и рекомендую всем)

8 травня 2017
Дуже атмосферна гра. Пророблені навіть мілкі деталі, які не впливають на квест, але додають відчуття погруження в гру. Сам квест також доволі цікавий, середньої складності, але треба бути достатньо уважним під час навчання, щоб не підвести команду

5 травня 2017
Огромное спасибо организаторам за крутейшее времяпровождение. Происходит полное погружение в атмосферу игры, очень динамично, разнообразно, эмоционально. Время пролетело очень быстро. Здорово, что задания очень разнообразны - как на умственные усилия, так и на физические. Еще и несколько интересных новых навыков приобрели) Рекомендую!

Ю
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень