102277
 

Подаруй гру «Секретні матеріали»!

Масштабна гра з зануренням за мотивами культового серіалу «Секретні матеріали». На таємній базі зберуть до 150 учасників — усі вони будуть залучені в сюжет. Бажаючих пройти гру поділять на команди й запропонують пройти навчання спеціальностям ФБР. Криміналісти побувають у лабораторії, детективи — у бюро розслідувань. У програму навчання також включена спортивна підготовка та лазертаг. Як тільки учасників зарахують до лав ФБР, вони зможуть пройти завдання у квест-кімнатах. Сертифікат дає право на участь у грі 1 людині. Після гри можна залишитися на перегляд кращих серій «Секретних матеріалів».  детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017

Гра «Секретні матеріали» — що це?

Повне занурення в сюжет серіалу «Секретні матеріали». Володар сертифікату об'єднається в команду з іншими учасниками квесту і потрапить на секретну базу підготовки агентів ФБР. Тут йому належить освоїти деякі корисні навики — навчитися працювати з реактивами і хімічними елементами, дізнатися найпростіші принципи програмування або виконати технічні досліди. Отримані знання стануть у нагоді під час проходження головної місії, мета якої — розгадати таємницю прибуття інопланетян. Квест лінія має 5 тематичних кімнат.

Як все проходить?

Щасливчик об'єднається з іншими учасниками і створить команду, в складі якої буде проходити квест. Разом вони потраплять на секретну базу і зможуть пройти 40-хвилинне навчання різним спеціальностям. Оволодівши детективними навичками, можна буде відправитися на спецзавдання і розсекретити координати приземлення НЛО. Модераторами у грі виступають професійні актори, які ні на секунду не відступають від відведеної ролі.

За мотивами науково-фантастичного серіалу «Секретні матеріали»

Американський серіал вперше вийшов на екрани в 1993 році і відразу ж придбав мільйони шанувальників. Це історія про спецагентів, які стикалися з нез'ясовним, розкривали містичні справи і відшукували зниклих людей. Лейтмотив серіалу про інопланетне вторгнення НЛО було взято за основу квесту.

Масштабний квест з повним зануренням

У грі одночасно можуть брати участь до 150 учасників. Щоб створити відчуття повної реалістичності, в грі задіяні:

  • до 20 акторів, які модерують квест
  • стилізовані декорації
  • екіпірування і весь необхідний інвентар

Навчання навичкам секретних агентів

Учасників будуть навчати більше 10 інструкторів. В залежності від обраної спеціальності можна буде пройти полегшений курс:

  • рукопашного бою
  • виживання
  • криміналістики
  • дешифрування
  • вогневої підготовки та ін

Місце проведення враження

5 відгуків реальних людей