102277
 

Подаруй гру «Секретні матеріали»!

Масштабна гра з зануренням за мотивами культового серіалу «Секретні матеріали». На таємній базі зберуть до 150 учасників — всі вони будуть залучені в сюжет. Бажаючих пройти гру поділять на команди і запропонують пройти навчання спеціальностей ФБР. Криміналісти побувають в лабораторії, детективи — в бюро розслідувань. У програму навчання також включена спортивна підготовка та лазертаг. Як тільки учасників зарахують до лав ФБР, вони зможуть пройти завдання в квест-кімнатах. Сертифікат дає право на участь у грі 1 людині. Після гри можна залишитися на перегляд кращих серій «Секретних матеріалів».  подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
1 людина
до 3 годин
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2017

Гра «Секретні матеріали» — що це?

Повне занурення в сюжет серіалу «Секретні матеріали». Володар сертифікату об'єднається в команду з іншими учасниками квесту і потрапить на секретну базу підготовки агентів ФБР. Тут йому належить освоїти деякі корисні навики — навчитися працювати з реактивами і хімічними елементами, дізнатися найпростіші принципи програмування або виконати технічні досліди. Отримані знання стануть у нагоді під час проходження головної місії, мета якої — розгадати таємницю прибуття інопланетян. Квест лінія має 5 тематичних кімнат.

Як все проходить?

Щасливчик об'єднається з іншими учасниками і створить команду, в складі якої буде проходити квест. Разом вони потраплять на секретну базу і зможуть пройти 40-хвилинне навчання різним спеціальностям. Оволодівши детективними навичками, можна буде відправитися на спецзавдання і розсекретити координати приземлення НЛО. Модераторами у грі виступають професійні актори, які ні на секунду не відступають від відведеної ролі.

За мотивами науково-фантастичного серіалу «Секретні матеріали»

Американський серіал вперше вийшов на екрани в 1993 році і відразу ж придбав мільйони шанувальників. Це історія про спецагентів, які стикалися з нез'ясовним, розкривали містичні справи і відшукували зниклих людей. Лейтмотив серіалу про інопланетне вторгнення НЛО було взято за основу квесту.

Масштабний квест з повним зануренням

У грі одночасно можуть брати участь до 150 учасників. Щоб створити відчуття повної реалістичності, в грі задіяні:

 • до 20 акторів, які модерують квест
 • стилізовані декорації
 • екіпірування і весь необхідний інвентар

Навчання навичкам секретних агентів

Учасників будуть навчати більше 10 інструкторів. В залежності від обраної спеціальності можна буде пройти полегшений курс:

 • рукопашного бою
 • виживання
 • криміналістики
 • дешифрування
 • вогневої підготовки та ін

Місце проведення враження:

Mystery Play "Секретні матеріали"
м Чернігівська, вул. Магнітогорська, 1а Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
10 квітня 2017
Дякую команді bodo за надані послуги.

2 квітня 2017
Грав в цю гру. Дуже сподобався продуманий сюжет, максимальне занурення в ігровий процес і насиченість подіями. Рекомендую всім спробувати себе в даній грі.

28 березня 2017
Сертификат подарили нам с подругой ко Дню Рождения (разница в 4 дня). Воспользовались в пользу данного интерактивного квеста "Секретные Материалы". Ничего негативного сказать не могу, три часа пролетело незаметно, было и страшно и весело. Рекомендую тем, кто хочет провести с друзьями время в выходной день необычно и продуктивно =) P.S. Прихватите с собой фонарик)

М
Максим
7 березня 2017
Было интересно и увлекательно, три часа пролетели незаметно. Я давно хотел попробовать этот квест, а после того как мне подарили сертификат - мечта сбылась. Есть конечно небольшие недоработки, но вцелом его изюминка в интерактивности стоит того, чтобы поучаствовать. Рекомендую взять с собой хотябы один фонарик на команду, хлопушку и проверенных друзей. Там можно отлично повеселиться ;-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень