101892
 

Подаруй биття посуду!

Розвага з повною свободою дій — набір посуду з 20 предметів можна розбити об стіну влучними попаданнями! По черзі на осколки розлетяться пляшки, стакани, стопки, блюдця, тарілка і горнятко. На їх поверхні попередньо можна написати маркером будь-які супутні побажання. Це дозволить виплеснути емоції, а на зміну їм прийде гарний настрій і повний штиль. Кімната для «погрому» обладнана глухою стіною з металевої оббивкою. Посуд кидають, не виходячи за захисне огородження, у спеціальній прозорій масці. Після — невелике чаювання в зоні відпочинку або читання книг.  детальніше...

1 чол. до 30 хвилин Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 953 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Биття посуду - що це?

Підняти настрій за півгодини з допомогою биття посуду - це можливо! Весела розвага в антистрес-питаннях відіграє далеко не останню роль. Пляшки, тарілки та склянки (усього до 20 предметів) полетять у глуху стіну і розіб'ються на дрібні скалки. Адреналін сколихне кров і від того веселіше, що посуд розколеться зі дзвоном - від зіткнення з металевою оббивкою. Для кращої безпеки видається захисна прозора маска і рукавички. 

Як це відбувається?

Отримати незвичайний досвід Щасливчик зможе в центрі «Шандарашка». Тут для подібної забави відтворені всі умови: стіна, що виступає мішенню, на певній дистанції відокремлена стійкою. Щасливчик буде кидати посуд, не заходячи за цю огорожу. А для повної безпеки йому видадуть прозору захисну маску та рукавички, а також поведуть 15-хвилинний інструктаж. В довершення гість також отримає набір маркерів — з їх допомогою можна написати на тарілках щасливе побажання або ж, навпаки, розбити об стіну надокучливі думки.

Оригінальна розвага і розрядка

З фізіологічної точки зору, биття посуду може виявитися оригінальною розрядкою: якщо емоції вихлюпуються назовні - людина моментально відчуває себе краще. Подібне дозвілля дуже веселе і захоплююче.

Набір для биття з 20 предметів:

 • 8 стопок
 • 5 пляшок
 • 3 стакани
 • 2 блюдця
 • 1 тарілка
 • 1 чашка

Чай і книги в зоні відпочинку

Після веселого сплеску емоцій втихомирити думки можна буде за чашкою гарячого чаю або за читанням вподобаної книги. В центрі є і те, і інше - затишне місце для чаювання і книжкові полиці, заставлені найрізноманітнішою літературою. 

Місце проведення враження:

Шандарашка
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 42В Показати на мапі

57 відгуків реальних людей

20 лютого 2017
Подарок пришёлся по вкусу мне и моему молодому человеку, который был просто в восторге!! Можно выплеснуть отрицательные эмоции и окунутся с головой в мир, в котором позволено все!! И даже быть посуду

5 лютого 2017
Здравствуйте! Мне безумно понравилось впечатление, само битье посуды было нечто. Хотелось очень попробовать. Это весело и помогает выпустить пар. Идея с подарком была оригинальной. Никто еще мне такого не дарил. Подарок подарила подруга, за что я ей была очень благодарна. Хочется снова на битье посуды) Это было здорово!

27 січня 2017
Мне битье посуды понравилось, разряжает и дает возможность выбросить негативные эмоции. Под музыку ваще круто! Очень советую попробовать =)

22 січня 2017
Впечатления порадовали,было очень весело,даже с ребёнком,который с удовольствием бросала стеклотару об стенку.Где ещё себе позволишь в своё удовольствие пошвырять что-нибудь)Время потрачено не зря)Спасибо за приятно проведённое время!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень