101892
 

Подаруй биття посуду!

Розвага з повною свободою дій — набір посуду з 20 предметів можна розбити об стіну влучними попаданнями! По черзі на скалки розлетяться пляшки, стакани, стопки, блюдця, тарілка і чашка. На їх поверхні попередньо можна написати маркером будь-які супутні побажання. Це дозволить виплеснути емоції, а на зміну їм прийде гарний настрій і повний штиль. Кімната для «погрому» обладнана глухою стіною з металевою оббивкою. Посуд кидають, не виходячи за захисне огородження, у спеціальній прозорій масці. Після — невелике чаювання в зоні відпочинку або читання книг.  детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 31.07.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 653 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Биття посуду — що це?

Підняти настрій за півгодини за допомогою биття посуду — це можливо! Весела розвага в антистрес-питаннях відіграє далеко не останню роль. Пляшки, тарілки та склянки (усього до 20 предметів) полетять у глуху стіну і розіб'ються на дрібні скалки. Адреналін сколихне кров і від того веселіше, що посуд розколеться зі дзвоном від зіткнення з металевою оббивкою.Для кращої безпеки видається захисна прозора маска і рукавички

Як все відбувається?

Отримати незвичайний досвід Щасливчик зможе в центрі «Шандарашка». Тут для подібної забави відтворені всі умови: стіна, що виступає мішенню, на певній дистанції відокремлена стійкою. Щасливчик буде кидати посуд, не заходячи за цю огорожу. А для повної безпеки йому видадуть прозору захисну маску та рукавички, а також проведуть 15-хвилинний інструктаж. В довершення гість також отримає набір маркерів — з їх допомогою можна написати на тарілках щасливе побажання або ж, навпаки, розбити об стіну надокучливі думки.

Оригінальна розвага і розрядка

З фізіологічної точки зору, биття посуду може виявитися оригінальною розрядкою: якщо емоції виходять назовні — людина моментально відчуває себе краще. Подібне дозвілля дуже веселе і захоплююче.

Набір для биття з 20 предметів:

 • 8 стопок
 • 5 пляшок
 • 3 стакани
 • 2 блюдця
 • 1 тарілка
 • 1 чашка

Чай і книги в зоні відпочинку

Після веселого сплеску емоцій втихомирити думки можна буде за чашкою гарячого чаю або за читанням вподобаної книги. В центрі є і те, і інше — затишне місце для чаювання і книжкові полиці, заставлені найрізноманітнішою літературою. 

Місце проведення враження:

Шандарашка - Антистрес-клуб
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 42В Показати на мапі

99 відгуків реальних людей

Д
Дарья
1 лютого 2018
Очень понравилось битьё посуды) Когда полетела первая бутылка, почувствовала себя просто невероятно свободно и на душе становилось все лучше и лучше. Сервис хороший, можно включить свою музыку и отдохнуть) Спасибо вам за такую прекрасную возможность выплеснуть свои эмоции!

18 січня 2018
"Битье посуды" как процесс очень необычен в том плане, что в повседневной жизни разбить что-то это какое-никакое огорчение, даже если потом следует фраза "это на счастье". А тут все наоборот, бьем посуду и получаем получаем удовольствие))) Сервис также был на высоте. Встретили, рассказали основные правила безопасности, включили драйвовую музыку и оставили наедине с горой посуды.

А
Алла
16 січня 2018
Было весело! Подарила дочери на 30 лет. Она с 18-летним братом шандарашили посуду в мельчайшие осколки. Есть в этом такой кайф!!! Оба писали то, от чего хотят избавиться, кому «дать в морду»

А
Аня
4 січня 2018
Мои подруги подарили на день рождения сертификатна битье посуды. Понятия не имела, что это и как оно работает, но теперь могу с уверенностью сказать, что это одна из лучших идей для подарка друзьям, знакомым, коллегам или просто себе! А еще лучше - для всей семьи(круче способа снятия стресса и провождения времени вместе не придумаешь :) ) Очень классно то, что на приборах можно написать...
Мои подруги подарили на день рождения сертификатна битье посуды. Понятия не имела, что это и как оно работает, но теперь могу с уверенностью сказать, что это одна из лучших идей для подарка друзьям, знакомым, коллегам или просто себе! А еще лучше - для всей семьи(круче способа снятия стресса и провождения времени вместе не придумаешь :) ) Очень классно то, что на приборах можно написать маркером все с чем вы хотите расспрощаться, а потом смело запульнуть это в стену) Советую бросать сразу 5,а то и 10 приборов за раз - больше эмоций! Спасибо за такое незабываемое впечатление! Буду вашим посетителем еще и не раз :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень