101892
 

Подаруй биття посуду!

Розвага з повною свободою дій — набір посуду з 20 предметів можна розбити об стіну влучними попаданнями! По черзі на скалки розлетяться пляшки, стакани, стопки, блюдця, тарілка і чашка. На їх поверхні попередньо можна написати маркером будь-які супутні побажання. Це дозволить виплеснути емоції, а на зміну їм прийде гарний настрій і повний штиль. Кімната для «погрому» обладнана глухою стіною з металевою оббивкою. Посуд кидають, не виходячи за захисне огородження, у спеціальній прозорій масці. Після — невелике чаювання в зоні відпочинку або читання книг.  детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 31.03.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 309 раз
1 чоловік
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Биття посуду — що це?

Підняти настрій за півгодини за допомогою биття посуду — це можливо! Весела розвага в антистрес-питаннях відіграє далеко не останню роль. Пляшки, тарілки та склянки (усього до 20 предметів) полетять у глуху стіну і розіб'ються на дрібні скалки. Адреналін сколихне кров і від того веселіше, що посуд розколеться зі дзвоном від зіткнення з металевою оббивкою.Для кращої безпеки видається захисна прозора маска і рукавички

Як все відбувається?

Отримати незвичайний досвід Щасливчик зможе в центрі «Шандарашка». Тут для подібної забави відтворені всі умови: стіна, що виступає мішенню, на певній дистанції відокремлена стійкою. Щасливчик буде кидати посуд, не заходячи за цю огорожу. А для повної безпеки йому видадуть прозору захисну маску та рукавички, а також проведуть 15-хвилинний інструктаж. В довершення гість також отримає набір маркерів — з їх допомогою можна написати на тарілках щасливе побажання або ж, навпаки, розбити об стіну надокучливі думки.

Оригінальна розвага і розрядка

З фізіологічної точки зору, биття посуду може виявитися оригінальною розрядкою: якщо емоції виходять назовні — людина моментально відчуває себе краще. Подібне дозвілля дуже веселе і захоплююче.

Набір для биття з 20 предметів:

 • 8 стопок
 • 5 пляшок
 • 3 стакани
 • 2 блюдця
 • 1 тарілка
 • 1 чашка

Чай і книги в зоні відпочинку

Після веселого сплеску емоцій втихомирити думки можна буде за чашкою гарячого чаю або за читанням вподобаної книги. В центрі є і те, і інше — затишне місце для чаювання і книжкові полиці, заставлені найрізноманітнішою літературою. 

Місце проведення враження:

Шандарашка - Антистрес-клуб
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 42В Показати на мапі

83 відгуків реальних людей

A
Alexey
14 вересня 2017
Предложили ответить на ряд вопросов: По желанию, в отзыве можно ответить на некоторые из вопросов: Что больше всего понравилось? Почему выбрали именно это впечатление? Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Кто подарил подарок? Начну с конца. 1. Подарок подарил сын. 2. Отнеслись к подарку очень настороженно. Долго собирались перезвонить и записаться. Где-то через 5 (пять) месяцев...
Предложили ответить на ряд вопросов: По желанию, в отзыве можно ответить на некоторые из вопросов: Что больше всего понравилось? Почему выбрали именно это впечатление? Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Кто подарил подарок? Начну с конца. 1. Подарок подарил сын. 2. Отнеслись к подарку очень настороженно. Долго собирались перезвонить и записаться. Где-то через 5 (пять) месяцев решились. С записью на конкретную дату и конкретное время проблем не было. 3. Как я уже написал выше, что подарили, то и использовали. Не жалеем. Новые, абсолютно незнакомые ранее эмоции. Да-да ! Именно ! Не впечатления, а ЭМОЦИИ ! Лично я открыл в себе немного нового, о чём даже не подозревал. 4. Сначала мы отнеслись к этому подарку настороженно. У нас есть РЕЗКО ОТРИЦАТЕЛЬНЫЙ ОПЫТ ПОДАРКА С EMOZZI (http://www.emozzi.com.ua/). Вот уж с кем рекомендую не связываться ! Ни эмоций ни денег. Точнее, эмоции с EMOZZI только отрицательные ! Но всё прошло на высшем уровне. Особенно понравилась девочка на ресепшен. Очень колоритная. Понравился дизайн. Отличная организация, приятная атмосфера. Никогда бы не подумал, что кидание посуды в стену может доставить СТОЛЬКО удовольствия. А ещё организаторы придумали для более результативного разбивания посуды фишку. Какую ? Попробуйте - понравится !

Н
Наталя
20 серпня 2017
Сертифікат подарували хлопці з групи на 8е березня:) Довго вибирала, на яку саме Подію піти і врешті визначилась: буду бити посуд! :) Чесно кажучи, коли полетіла перша тарілка, я навіть трохи злякалась. Але потім було друге, чашка, стакан... Не помітила, як захопила посуд свого хлопця, з яким ходила :) Все-таки з усією силою кидати щось у стінку, щоб воно розбилось, розлетілось без наслідків -...
Сертифікат подарували хлопці з групи на 8е березня:) Довго вибирала, на яку саме Подію піти і врешті визначилась: буду бити посуд! :) Чесно кажучи, коли полетіла перша тарілка, я навіть трохи злякалась. Але потім було друге, чашка, стакан... Не помітила, як захопила посуд свого хлопця, з яким ходила :) Все-таки з усією силою кидати щось у стінку, щоб воно розбилось, розлетілось без наслідків - неймовірно. Так знімає стрес! :) Та й сервіс дуже приємний. Можна після того випити чаю і трошки відпочити у спеціальній кімнатці.. Або погамселити грушу, якщо не вистачило тарілок:) Рекомендую, однозначно. Якщо маєте сумніви, чи йти бити посуд - не задумуйтесь, ідіть!))) Дуже вдячна своїм друзям за цей подарунок!)

Н
Нина
9 серпня 2017
Честно говоря, вообще впервые била посуду в своей жизни :) И понравилось) Понравилось как встретили, все объяснили, понравилось, что можно включить любимую музыку, понравился звук бьющегося стекла. После впечатления было ощущение, что какой-то груз спал с плеч.+ позитивные эмоции от вида меня в защитной маске. В общем, я даже не знала, что такое есть, но не пожалела о выбранном.

Т
Тамара
8 серпня 2017
Сертификат я приобретала для своего взрослого сына...всё прошло хорошо, впечатление получилось неожиданное, хотя мы знаем, что такое бить стекло... Благодарим Вас за дружбу при первом знакомстве!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень