Подаруйте биття посуду!

подарували вже 13 426 разів
1 людина
до 30 хв.
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Можливість виплеснути енергію в антистрес-клубі. Після короткого інструктажу відвідувач вирушить до спеціальної кімнати зі стійкою, зоною уламків і мішенями. Йому нададуть прозору захисну маску та маркер, а потім — посуд, на якому можна написати побажання або негативні думки. Після цього учасник буде розбивати «стрес» на шматочки об стіну.

Чому ми вибрали антистрес-клуб «Шандарашка»

Заклад знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Контрактова площа». Відвідувачу видадуть 20 предметів, які можна розбити: пляшки, склянки, блюдця тощо. 4-6 глядачів можуть розташуватися в зоні відпочинку та спостерігати за тим, що відбувається. У центрі є місце для чаювання та книжкові полиці з різною літературою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

141 відгук

Ирина
19 березня 2019
У нас был шанс попробовать необычную развлекуху антистресс «Битье посуды» в Шандарашка. Честно скажу- круто, но мало!!! Нам бы ещё пару ящиков для полного удовольствия.
Юлия
18 березня 2019
Очень крутой Антистресс! Ещё весь кайф в том, что можно включать свою музыку в колонках и включать её на всю громкость))) нереальный драйв и выход эмоций! Однозначно рекомендую!!!
Ульяна
16 березня 2019
Все прошло хорошо. Особенно понравилось, что можно включить свою музыку.
Елена
8 березня 2019
Спустя 2 часа мы с подругой всё ещё под впечатлением... Хотим ещё...

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.