Подаруй биття посуду!

подарували вже 12 937 разів
1 людина
до 30 хв.
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Можливість виплеснути енергію в антистрес-клубі. Після короткого інструктажу відвідувач вирушить до спеціальної кімнати зі стійкою, зоною осколків і мішенями. Йому нададуть прозору захисну маску та маркер. Учаснику видадуть посуд, на якому можна написати побажання або негативні думки. Після цього він буде розбивати «стрес» на шматочки об стіну.

Чому ми вибрали антистрес-клуб «Шандарашка»

Заклад знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Контрактова площа». Відвідувачу видадуть 20 предметів, які можна розбити: пляшки, склянки, блюдця і т.д. 4-6 глядачів можуть розташуватися в зоні відпочинку та спостерігати за тим, що відбувається через віконце. У центрі є місце для чаювання та книжкові полиці з різною літературою. А також можна безкоштовно скористатися боксерською грушею.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

109 відгуків

Татьяна
22 июля 2018
https://www.facebook.com/100002261664280
Очень понравилось впечатление) Всегда мечтала побить посуду об стенку, как в фильмах в которых были сцены итальянской ссоры, где хреначат все, что под руку попадется) Разлетающиеся осколки, звонкий звук бьющегося о стену стекла..) Очень успокаивает) Думаю, что буду изредка прибегать к этому методу снятия стресса, и вам советую!
Любовь
12 июля 2018
очень понравилось бить посуду и отрываться при этом по полной...понравился персонал - внимательный, не навязчивый. выбрала битье посуды так как давно хотелось что-то разбить, но в быту бить посуду или что-то еще не положено.....а так можно))) спасибо моей подруге, которая сделала мне такой замечательный подарок!
Дмитрий
11 июля 2018
https://plus.google.com/108252805754529214981
Все прошло отлично! Впечатление подарил друг на день рождения.
Александр
9 июля 2018
Что больше всего понравилось? - Когда стекло разлеталось. Почему выбрали именно это впечатление? - Здесь все логично "стресс снять". Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Позитивно. Кто подарил подарок? - Сам купил, за свои деньги.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки