101892
 

Подаруй биття посуду!

Розвага з повною свободою дій — набір посуду з 20 предметів можна розбити об стіну влучними попаданнями! По черзі на скалки розлетяться пляшки, стакани, стопки, блюдця, тарілка і чашка. На їх поверхні попередньо можна написати маркером будь-які супутні побажання. Це дозволить виплеснути емоції, а на зміну їм прийде гарний настрій і повний штиль. Кімната для «погрому» обладнана глухою стіною з металевою оббивкою. Посуд кидають, не виходячи за захисне огородження, у спеціальній прозорій масці. Після — невелике чаювання в зоні відпочинку або читання книг.  детальніше...

1 люд. до 30 хвилин Використати до 28.02.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 629 раз
1 людина
до 30 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Биття посуду — що це?

Підняти настрій за півгодини за допомогою биття посуду — це можливо! Весела розвага в антистрес-питаннях відіграє далеко не останню роль. Пляшки, тарілки та склянки (усього до 20 предметів) полетять у глуху стіну і розіб'ються на дрібні скалки. Адреналін сколихне кров і від того веселіше, що посуд розколеться зі дзвоном від зіткнення з металевою оббивкою.Для кращої безпеки видається захисна прозора маска і рукавички

Як все відбувається?

Отримати незвичайний досвід Щасливчик зможе в центрі «Шандарашка». Тут для подібної забави відтворені всі умови: стіна, що виступає мішенню, на певній дистанції відокремлена стійкою. Щасливчик буде кидати посуд, не заходячи за цю огорожу. А для повної безпеки йому видадуть прозору захисну маску та рукавички, а також проведуть 15-хвилинний інструктаж. В довершення гість також отримає набір маркерів — з їх допомогою можна написати на тарілках щасливе побажання або ж, навпаки, розбити об стіну надокучливі думки.

Оригінальна розвага і розрядка

З фізіологічної точки зору, биття посуду може виявитися оригінальною розрядкою: якщо емоції виходять назовні — людина моментально відчуває себе краще. Подібне дозвілля дуже веселе і захоплююче.

Набір для биття з 20 предметів:

 • 8 стопок
 • 5 пляшок
 • 3 стакани
 • 2 блюдця
 • 1 тарілка
 • 1 чашка

Чай і книги в зоні відпочинку

Після веселого сплеску емоцій втихомирити думки можна буде за чашкою гарячого чаю або за читанням вподобаної книги. В центрі є і те, і інше — затишне місце для чаювання і книжкові полиці, заставлені найрізноманітнішою літературою. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Шандарашка - Антистрес-клуб
м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал, 42В Показати на мапі

108 відгуків

22 липня 2018
Очень понравилось впечатление) Всегда мечтала побить посуду об стенку, как в фильмах в которых были сцены итальянской ссоры, где хреначат все, что под руку попадется) Разлетающиеся осколки, звонкий звук бьющегося о стену стекла..) Очень успокаивает) Думаю, что буду изредка прибегать к этому методу снятия стресса, и вам советую!

Л
Любовь
12 липня 2018
очень понравилось бить посуду и отрываться при этом по полной...понравился персонал - внимательный, не навязчивый. выбрала битье посуды так как давно хотелось что-то разбить, но в быту бить посуду или что-то еще не положено.....а так можно))) спасибо моей подруге, которая сделала мне такой замечательный подарок!

11 липня 2018
Все прошло отлично! Впечатление подарил друг на день рождения.

А
Александр
9 липня 2018
Что больше всего понравилось? - Когда стекло разлеталось. Почему выбрали именно это впечатление? - Здесь все логично "стресс снять". Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Позитивно. Кто подарил подарок? - Сам купил, за свои деньги.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень