101892
 

Подаруй биття посуду!

Розвага з повною свободою дій — набір посуду з 20 предметів можна розбити об стіну влучними попаданнями! По черзі на осколки розлетяться пляшки, стакани, стопки, блюдця, тарілка і горнятко. На їх поверхні попередньо можна написати маркером будь-які супутні побажання. Це дозволить виплеснути емоції, а на зміну їм прийде гарний настрій і повний штиль. Кімната для «погрому» обладнана глухою стіною з металевої оббивкою. Посуд кидають, не виходячи за захисне огородження, у спеціальній прозорій масці. Після — невелике чаювання в зоні відпочинку або читання книг.  детальніше

1 чол. до 30 хвилин Використати до 31.05.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 533 рази
1 людина
до 30 хвилин
Використати до 31.05.2017
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 6 років

Биття посуду - що це?

Підняти настрій за півгодини з допомогою биття посуду - це можливо! Весела розвага в антистрес-питаннях відіграє далеко не останню роль. Пляшки, тарілки та склянки (усього до 20 предметів) полетять у глуху стіну і розіб'ються на дрібні скалки. Адреналін сколихне кров і від того веселіше, що посуд розколеться зі дзвоном - від зіткнення з металевою оббивкою. Для кращої безпеки видається захисна прозора маска і рукавички. 

Як це відбувається?

Отримати незвичайний досвід Щасливчик зможе в центрі «Шандарашка». Тут для подібної забави відтворені всі умови: стіна, що виступає мішенню, на певній дистанції відокремлена стійкою. Щасливчик буде кидати посуд, не заходячи за цю огорожу. А для повної безпеки йому видадуть прозору захисну маску та рукавички, а також поведуть 15-хвилинний інструктаж. В довершення гість також отримає набір маркерів — з їх допомогою можна написати на тарілках щасливе побажання або ж, навпаки, розбити об стіну надокучливі думки.

Оригінальна розвага і розрядка

З фізіологічної точки зору, биття посуду може виявитися оригінальною розрядкою: якщо емоції вихлюпуються назовні - людина моментально відчуває себе краще. Подібне дозвілля дуже веселе і захоплююче.

Набір для биття з 20 предметів:

  • 8 стопок
  • 5 пляшок
  • 3 стакани
  • 2 блюдця
  • 1 тарілка
  • 1 чашка

Чай і книги в зоні відпочинку

Після веселого сплеску емоцій втихомирити думки можна буде за чашкою гарячого чаю або за читанням вподобаної книги. В центрі є і те, і інше - затишне місце для чаювання і книжкові полиці, заставлені найрізноманітнішою літературою. 

47 відгуків реальних людей

Биття посуду

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39