Подаруйте антистресовий масаж!

подарували вже 44 150 разів
1 людина
30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнта зустрінуть і проведуть у кабінет масажу. Майстер опрацює біологічно активні точки зони шиї та передпліч. Сеанс позбавить неприємних відчуттів і напруження в м'язах. Масаж не займе багато часу, але подарує заряд бадьорості.

Чому варто вибрати антистресовий масаж

Антистресовий масаж корисний для жителів мегаполісів і людей, які багато працюють. Він позитивно впливає на нервову систему й нормалізує сон. Під час процедури підвищується пружність шкіри, досягається повне розслаблення шийно-комірцевої зони.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 634 відгуки

Анастасия
Вчора
Очень крутой массаж в салоне Spa-Sense на Кирилловской 31б.
Ирина
Вчора
https://www.facebook.com/100008735641395
Очень приятно провела время. Хочется повторить. Неспешная, расслабляющая обстановка. Достойный уровень сервиса. Благодарю!
Сергей
Вчора
https://www.facebook.com/100007287553902
Отличные подарок, отличный сервис и впечатления!
МАРИЯ
Вчора
https://www.facebook.com/100008973107928
Все очень понравилось. Профессионально и без лишних вопросов. Идеальны вариант, если хочешь расслабиться в тишине.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.