bodo змінився
Буде Вау

Хтось великий сказав: якщо ти вмієш обирати гарні подарунки, ти можеш усе. А якщо ніхто такого не говорив, нехай ми будемо першими. Бо в bodo ми знаємо точно: круті подарунки творять справжні дива. Вони зміцнюють дружбу, відпускають образи, освіжають почуття, скорочують відстані та навіть підвищують статус в очах колег. Щоб дістати все це й одразу, першим-ліпшим дарунком не обійтися. Треба влучити в самісіньке серце. Треба бути ВАУ, і це зовсім не просто. Нескінченні пошуки та вагання, поради й питання — ми знаємо, як важко буває зверни найкращий подарунок, і беремо ці складнощі на собі. А отже, тобі — до bodo.

bodo — це враження замість набридлих кліше, життя на повну замість руху за течією. Вже 9 років ми створюємо подарунки-враження, що викликають непереборне «теж хочу» серед навколишніх, тож знаємо, про що йдеться. У нас не знайти сервіз у квіточку чи останніх моделей смартфонів. Ми проти «чогось миленького» та вмовлянь, що «головне — увага». Все просто: речі ніколи не замінять справжніх ВАУ-почуттів, що здатні захоплювати дарувальників та вражати одержувачів. Тож наша мета — допомагати кожному знаходити своє найяскравіше ВАУ й повертатися по добавку.

Ми додали силу-силенну нових вражень, ідей та можливостей. Але ми залишилися вірними нашим принципам — завжди показувати, що даруєте, відео та фото.

Й щоб такі супервраження малі гарну упаковку, ми змінили дизайн наших коробочок — м-м-м! — так, що неможливо не вподобати

І вісь коли наш подаруночок потрапить до ваших рук, ви відчуєте це нестримне бажання... залишити собі враження та нікому не дарувати.

Ми нікого інтерфейс сайту зручнішим, щоб з виснажливого пошуку вибір подарунків перетворився в найприємнішу подію у світі