Спортивні подарунки

Навчання основам сквошу під керівництвом професійного тренера для двох друзів. Гра схожа на великий теніс, головна відмінність — подача відбувається відбиттям об стіну.
Інструктор видасть кожному набір ключок і м'ячів та покаже, як виконувати основні удари.
Актуально зараз або навесні
5 відвідувань сучасного просторого басейну, де можна поплавати в спокійній обстановці. Температура води становить +27 градусів. Є три доріжки довжиною в 20 метрів.
Актуально весь рік
На флай-йозі всі вправи виконуються в спеціальному гамаку, прикріпленому до стелі. Дана методика дозволяє легко та швидко опанувати головні пози йоги — асани. Заняття проходять у групі.
Відвідування занять за обраним напрямком протягом місяця. Абонемент включає 8 уроків. Тренування проходять у невеликих групах. Вони розподілені за категоріями складності.
Урок домініканської бачати для початківців і досвідчених танцюристів. Відпрацюють основні кроки і повороти, а потім спробують поєднати всі рухи в одну послідовну композицію.
450 грн 2 люд. 60 хв.

Активне дозвілля давно стало звичкою європейців всіх віків. А жителі України рухаються в цьому напрямку повільніше. Причина — ціни на активний відпочинок часто "кусаються". Тому особливо приємно отримувати дорогі спортивні подарунки. Що саме подарувати людині, для якої спорт — хобі чи спосіб життя? Точно не гирю, гантель або харчові добавки. Ми зібрали для вас кращі спортивні подарунки, здатні розбудити навіть закоренілого домосіда.

Вибираємо спортивний подарунок для чоловіка

Вибрати спортивні подарунки чоловікові нескладно. Хлопчики з дитинства тяжіють до бойових мистецтв. Надайте йому можливість відчути себе героєм улюблених бойовиків — подаруйте курс джиу-джитсу, тайського боксу, дзюдо або ММА.

Спортивні подарунки хлопцеві допоможуть йому відчувати себе впевненіше. Урок самооборони від спецназу "прокачає" фізичну форму, підвищить спритність і швидкість реакції. Наважуючись дарувати спортивні подарунки чоловікові, важливо пам'ятати про його захоплення. Один цікавиться історією? Нехай приміряє роль лицаря, пройшовши курс верхової їзди і відвідавши урок фехтування. Любить відпочинок біля води? Абонемент на відвідування басейну не залишить його байдужим. Спортивні подарунки чоловікові повинні відповідати рівню його фізичної підготовки. Якщо він обирає розумове навантаження замість фізичного, а вам хочеться долучити його до спорту, даруйте майстер-клас гри в шахи. Такі спортивні подарунки хлопцеві, як майстер-клас зі слеклайну, сквошу або річний абонемент в спортзал підійдуть всім незалежно від спортивної форми.

 

Який спортивний подарунок можна подарувати дівчині

 

Спортивні подарунки дівчині вибрати не складніше, ніж чоловікові. Непросто знайти даму, яка відмовиться від подарункового річного абонемента в спортзал або на йогу. Зробіть цей стандартний набір, подарувавши майстер-клас йоги в повітрі або комплекс сайкл-тренувань. Спортивні подарунки для дівчат гарні в тому випадку, якщо та, кому піднесуть такий презент, точно його подужає. Безпрограшні спортивні подарунки для дівчат — день у басейні простонеба майстер-клас аргентинського танго або стрип-пластики. Спортивні подарунки дівчатам можуть здійснити мрію дитинства — урок гімнастики на полотнах або майстер-клас балету сподобається тим, хто мріяв про сцену. Спортивні подарунки для дівчат — це не тільки танці й гімнастика. Бойовим дамам буде по душі курс кікбоксингу та майстер-клас самооборони для жінок. Дівчатам, для яких спорт — стиль життя, подаруйте чотириденний фітнес-тур в спортивний табір Fitness Geek Camp або курс аквааеробіки.

Спортивні подарунки для дітей

Кращі спортивні подарунки для дітей — це ігри: курс бадмінтону, майстер-клас пінг-понгу, тренування в дитячій школі футболу. Спортивні подарунки хлопчикові і дівчинці можуть стати поштовхом до розвитку професійних навичок. Подарувавши дитині курс балету або урок фехтування, ви можете розкрити його таланти, про які й не підозрювали. Курс джампінг-фітнесу на батутах не тільки розвеселить, але і зміцнить здоров'я. Спортивні подарунки хлопчикові і дівчинці часто універсальні — і принцеси, і принци однаково зрадіють курсу верхової їзди, індивідуальному курсу плавання або майстер-класу сквошу. Спортивні подарунки для дітей можуть бути й інтелектуальними — курс гри в шахи підтягне кмітливість і стратегічні навички. Вибираючи спортивні подарунки для дітей, пам'ятайте про вікові обмеження, щоб дитина не стикнувся з нездоланними в силу віку труднощами.