Що подарувати чоловіку на 35 років?

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Що подарувати чоловікові на 35 років? Здавалося б, такої проблеми виникати не може через величезного асортименту магазинів, але в процесі вибору презенту виявляється, що все не так і просто. Особливо важко підібрати відповідний варіант в тому випадку, коли про людину мало що знаєш. Це відноситься до далеким родичам, колегам чи знайомим. Тому виходити потрібно з вікової категорії та загальних переваг.Подарунок чоловіку на 35 років

  Варіанти, що можна подарувати чоловікові на 35 років

  Подарунок не обов'язково повинен бути дорогим, головне - щоб він запам'ятався винуватцеві торжества. Тому варто уникати банальностей. У більшості випадків, знайомий або колега отримає стандартний набір презентів, а деякі з них навіть продубльовані в різних варіантах. Варто відійти від загальноприйнятих критеріїв і звернути свою увагу на оригінальні рішення, серед яких можна без праці підібрати, що подарувати чоловікові на 35 років, співробітник по роботі і навіть начальнику.

  1. Подорож. Добре підходить для любителів активного відпочинку. Це може бути як путівка в іншу країну, так і невелика приємна екскурсія з певним ухилом. Компанія Bodo пропонує великий вибір подібних заходів. Є варіанти для любителів містики, історії, екзотичної кухні і різні інші.
  2. Для екстремалів. Політ на літаку або повітряній кулі принесе масу приємних вражень. Такий подарунок буде дуже до речі, якщо винуватець торжества любить адреналін і нові відчуття. Також можна презентувати політ в аеродинамічній трубі, майстер-клас з управління яхтою, прогулянку на баггі, урок дайвінгу і багато іншого. Фахівці компанії Bodo в самі короткі терміни організують вдалий захід.
  3. Романтичний вечір. Навіть якщо ви перебуваєте у відносинах вже довгий час, подарунок чоловікові на 35 років не повинен бути стандартним. Тим більше, якщо є можливість організувати романтичну зустріч, яка дозволить освіжити відчуття і повернутися в часі назад. Це може бути романтична вечеря на даху хмарочоса, спільне відвідування СПА салону, прогулянка на яхті або приємний кіновечір. Вибір дуже великий, тому варто скористатися такою можливістю.
  4. Компанія Bodo пропонує широкий асортимент оригінальних презентів, серед яких без особливої праці можна вибрати, що подарувати другу на 35 років, чоловікові чи знайомому. Присутні різноманітні варіанти, розраховані на різні вікові категорії і переваги.