Що подарувати чоловіку на 30 років?

Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Складно визначитися, що подарувати чоловіку на 30 років, не знаючи про його захоплення. Труднощі виникають при виборі презенту далеким родичам, колегам, знайомим, з якими рідко спілкуєшся. Знайти вихід з ситуації можна. Існує перелік універсальних варіантів, що дозволяють виявити повагу винуватцеві торжества. При виборі необхідно ґрунтуватися ступенем відносин між дарувальником і іменинником.

  Подарунок чоловіку на 30-річчя

  Варіанти, що подарувати чоловіку на 30 років

  Подарунок на 30 років чоловіку начальнику не повинен бути занадто дорогим, це може розцінюватися як спроба залучення уваги для отримання якої-небудь вигоди. Дешеві презенти можуть сприйматися як знак неповаги. Потрібно дотримуватися золотої середини. Для далекого родича можна підібрати хорошу парасольку в ненав'язливій колірній гаммі або шкіряний гаманець. Хороший варіант - подарунковий сертифікат. В даному випадку ювіляр отримає можливість самостійно вибрати, що йому необхідно. Якщо про захоплення та вподобання хоч щось відомо, вибір, що подарувати хлопцеві на 30 років, значно спрощується. Любителям провести вечір у компанії друзів підійде відвідування групових та веселих івентів, накшталт відвідування лазертагу, картингу і т. д.

  Презенти для друзів та близьких родичів

  Вибрати подарунок на 30 років чоловіку, з яким близькі стосунки, набагато легше. Про таку людину багато знаєш, і вибір суттєво збільшується. Можна не обмежуватися стандартними варіантами. Універсальне рішення - подарункові сертифікати на розваги або покупки, доповнені футболкою з портретом винуватця свята і жартівливим написом, забавним іменним кухлем та іншими подібними дрібницями. Таким може бути подарунок чоловікові на 30 років або близькому приятелю. Особливу увагу варто приділити сертифікатами на розваги.

  Великий вибір презентів є в компанії Bodo, що спеціалізується на організації заходів різних напрямків. До ювілею улюбленої людини можна підібрати варіанти романтичного спільного проведення часу, але варто заздалегідь передбачити наявність у ювіляра вільного часу, щоб його не довелося відривати від гостей. Там же можна вибрати гарний подарунок на 30 років другу. Присутні пропозиції для екстремалів, любителів активного відпочинку, мандрівників, гурманів. Асортимент досить великий, а ціни цілком прийнятні. Такий презент запам'ятається на все життя.

  Що не варто підносити в якості презенту

  Вибираючи оригінальний подарунок чоловіку на 30 років потрібно одразу уникати певних варіантів, які є недоречними, якщо ювіляр не знаходиться з дарувальником у дуже близьких відносинах.

  1. Одяг, а тим більше білизна. Дарувати білизну може виключно дружина або дівчина, і то, якщо подарунок підноситься без сторонніх. Одяг часто не підходить за стилем, розміром та іншими критеріями, це суто індивідуально.
  2. Засоби гігієни та парфуми. Якщо вибирає дружина або дівчина, що подарувати коханому чоловіку, то подібні варіації в якості доповнення до основного презенту можливі. Але сторонні просто не вгадають з уподобаннями, і виглядає це безглуздо, з натяком, що ювіляру варто звернути увагу на зовнішній вигляд.
  3. Тварини. Якщо людина мріє про цуценя або кошеня, такий подарунок до 30-річчя може зовсім не порадувати. Мрії - це одне, а втілення їх у реальність, зовсім інше, і цілком можливо, що він просто не готовий до клопотів. Тому дарувати живих істот категорично не рекомендується.

  Вибирати подарунок потрібно з душею, і краще, щоб він був оригінальним і незабутнім. У цій справі допоможуть консультанти компанії Bodo, де є найнадзвичайніші подарунки на всі випадки життя.