Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

Відгуки про враження

І
Ирина 24 лютого 2017
Давно хотела попробовать и вот друзья исполнили моё желание! Ходили в парк на ВДНХ, всё объяснили, рассказали! Страшно лететь, но оно того стоит!!!
І
Ирина 24 лютого 2017
Впечатление действительно самый лучший подарок!!! Мы посмотрели 3 раза, не хотели уходить! Очень познавательно, красивое музыкальное сопровождение! Очень понравилось! Всем советуем!
Л
Лілія 24 лютого 2017
Відгук про: Міні-фотосет
Міні фотосесію від bodо мені подарувала моя сестра на День Народження. Це моя перша фотосесія. Я неочікувала такого результату оскільки зовсім не фотогенічна. Мені все сподобалось, плануємо зробити сімейну фотосесію.Фотографу Дарії дуже дякую!
24 лютого 2017
Відгук про: Сабай-масаж
Очень нежный массаж - сильно отличается от классического. Заходишь вымотанным и выжатым, выходишь как на пляже отдохнувший. Массаж делает тайка Дан - настоящая волшебница.

Сім'я - спільнота, яка формується поступово, обростаючи новими членами з плином років. Дочка вийшла заміж - у родині з'явився улюблений зять, з яким необхідно налагоджувати дружні стосунки. Буквально ваша родина стала більше. Тепер до свят ви вибираєте який-небудь практичний подарунок свекру і свекрухи вашої дочки, можливо, щось для дому або щось символічне до столу. Досить часто доводиться вибирати подарунки кумам, далеким родичам сім'ї, подарунок для дідуся і бабусі зятя, які тепер поріднилися з вами. З усіма цими людьми ви завжди підтримуєте контакт. І нарешті настав час привітати винуватця торжества. буквально сполучну ниточку двох сімейств - вашого улюбленого зятя. Що ж йому подарувати? 

Будь участь стане приємним сюрпризом. Адже наявність особливої турботи і уваги робить сім'ю щасливою, а взаємини стають по-справжньому міцними і надійними! Переконайтеся самі, що дарувати презенти може бути не тільки легко, але і цікаво, якщо це подарунки-враження!

Незабутні моменти - найкраще привітання!

Припустимо, що у Вашого новоспеченого родича на носі ювілей, а Ви не знаєте, що можна подарувати зятеві. Як Подарунок тестювчинити в такій ситуації? Варіанти є. Один з них - доручити цю місію на його найдорожчу дружину і повністю довірити їй вибір презенту. Варіант другий - самостійно пробігтися по сувенірних лавках столиці і відшукати щось особливе, неповторне і, цілком можливо, невдалий. На жаль, у першому випадку Вам можуть відмовити, у другому ж велика ймовірність помилки. Щоб цього не сталося, робіть подарунки Бодо! Вони ідеально підійдуть для будь-якого приводу. Наприклад, якщо ви підбираєте щось майбутнього зятя, тобто подарунок нареченому дочки, зверніть увагу на весільні пропозиції. Їх можна вибрати з розрахунком на двох, в такому випадку пригода буде спільним: цікаві подарунки на день народження нареченій і її майбутнього чоловіка. 

Що таке сертифікат на враження? Вам, мабуть, відомо, якими популярними стали останнім часом сертифікати на подарунки. Це неймовірно зручно - купуєш картку певним номіналом, а далі одержувач подарунка сам вибирає, ніж віддати перевагу! Косметика, парфумерія, взуття, одяг, туристичні путівки - все це можна подати у формі сертифіката. А можливість вибору дозволяє презентувати такий подарунок дядька, будь малознакомму людині або родичу, про смаки якого вам відомо мало. Наприклад, невістці подарунок теж припаде до душі!

Враження - це нематеріальний презент. Наприклад, урок гри на електрогітарі або майстер-клас зі скелелазіння стануть оригінальним подарунком для зятя. Будь-який варіант з категорій екстрим, творчість, спорт та багато іншого принесе задоволення та радість!