Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • У гості не прийнято приходити з порожніми руками, а тим більше до родичів. Так що якщо Ви задумалися, що можна подарувати тітці за особливим нагоди або просто знак уваги, саме час підібрати для неї захоплюючий сюрприз-враження. Ми вже шукали подарунки для самих різних категорій жінок. В подарунок свекрусі, наприклад, пропонували придбати майстер-клас високої кухні або живопису. Ці ідеї, до речі, можуть стати в нагоді і для вибору подарунка тещі, адже мова йде про жінок одного віку, нехай і різних інтересів. 

  На сайті компанії Бодо Ви знайдете цікаві варіанти для рукодільниць, вправних господинь, любительок активного відпочинку й просто справжніх жінок! Також, порадують варіації цінових категорій. Вибираючи подарунок на день народження тітці, ви зможете догодити навіть самої вимогливої натурі. Адже вік не має значення! Ми умудрялися вибирати романтичні подарунки для дівчат й в той же час розповідати, як зробити подарунок бабусі своїми руками. Величезний арсенал ідей тепер повністю у вашому розпорядженні!

  Захоплення допоможуть зробити правильний вибір

  Якщо Ваша тітонька майстриня на всі руки, сміливо обирайте для неї творчий майстер-клас. Адже новий досвід завжди Подарунок тітціцікавий. Це може бути створення оригінальних листівок, прикрас у вигляді квітів з полімерної глини, незвичайне східне мистецтво малювання на воді - "ебру" та ін.

  Вас обов'язково пригостять новим кулінарним шедевром, якщо Ви презентуєте можливість відвідати майстер-клас кулінарії в компанії професійних кухарів. Можливо, ваша тітка, нарешті, навчитися крутити апетитні східні суші або готувати шоколадні цукерки з різноманітною начинкою. 

  Щоб спростити пошук необхідного сюрпризу рекомендуємо скористатися фільтрами на сайті. Наприклад, у категорії весільних покупок знаходяться подарунки нареченим та їх молодим супутників життя. У розділі екстремальних сюрпризів ви точно зможете придбати подарунковий сертифікат дядькові. А ось потрібні вам категорії в даному випадку: "жінкам", "майстер-класи", "СПА".

  До речі, сертифікати на СПА-послуги користуються величезною популярністю серед жінок. Їх приємно дарувати і не менш приємно отримувати. Своїм клієнтам ми рекомендуємо перетворити візит в салон краси незабутній подарунок коханій чи коханому. Одним словом, варіантів безліч. Ви обов'язково знайдете що-небудь цікаве і оригінальне для своєї дорогої родички!