Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Знайшовши свою другу половинку, кожен з нас знаходить і нову сім'ю. Тепер родинне коло стає досить широким, і це чудово. Адже мова йде про людей, які готові ділити не тільки радості, але й прикрості. Перед нами виникають нові приємні обов'язки - вибрати подарунок для свекра, не залишити без уваги свекруха, купити щось для тещі або тестя. У кожного ці нові завдання свої. Наприклад, якщо батьки дружини задаються питанням, що подарувати зятю, то батьки чоловіка вирішують схожу головоломку - що вибрати своїй невістці. 

  Інші збірки для тестя:

  • подарунки тестю на Новий рік
  • подарунки тестю на 23 лютого

  Кожен святковий привід супроводжується пишним застіллям з участю новоспечених родичів, і подарунок зазвичай вручається у всіх на очах. Саме тому вибір стає дуже відповідальним завданням, особливо, якщо потрібно купити подарунок тестеві на День народження. Про варіанти сюрпризів для вашого другого батька ми поговоримо зараз. Адже дуже важливо сподобається цій людині, він - усьому голова. Отже, що можна подарувати тестя?

  Враження - найкращий прояв турботи та уваги!

  Подарунок тестюБагатий досвід дозволяє нам уявити, що подарувати жінці краще всього, але ось вибір чоловічого подарунка ставить нас у глухий кут. Адже погодьтеся, досить просто зробити подарунок мамі своїми руками або догодити з покупкою для сестри. Але ось підібрати щось тестеві завжди складно.

  Насамперед, це має бути сюрприз, який поєднує маскулінні риси зі спільним відпочинком, наприклад, подарунковий сертифікат на враження. Алгоритм дій простий: на сайті Бодо виставляємо фільтр "Двом" та обираємо дозвілля за смаком.

  Найпопулярнішими послугами такого формату вважається спортивна риболовля, снайпер-клас, а також катання на квадроциклах. На сайті Ви також знайдете детальний опис послуг та відповідний відеоролик.

   

   

  Більш того, якщо Ви не зовсім впевнені в смакових перевагах Вашого тестя, то покладіть в один сертифікат цілих 10 вражень! Це дозволить щасливому одержувачу презенту зробити самостійний вибір на користь того виду відпочинку, який йому найбільше імпонує. Цей приємний бонус завжди до речі, коли потрібно вибрати сюрприз чоловікові на день народження чи особливий сюрприз для дружини. 

  У будь-якому випадку, з Бодо у Вас точно вийде зробити справжній сюрприз, який запам'ятається надовго!