Як це працює?

Легко купити

 • Крок 1

  Додай від 1 до 10 вражень в подарунковий набір

 • Крок 2

  Вибери зручний спосіб доставки та оплати

 • Крок 3

  Подаруй враження в красивій коробці або відправ на e-mail!

Легко скористатися

 • Крок 1

  Вибери одне враження із подарованих

 • Крок 2

  Забронюй враження на зручні дату та час

 • Крок 3

  Отримай незабутні враження!

 • Кажуть, що складно зустріти свою другу половинку, проте зустрівши, складніше знайти спільну мову зі своєю новою сім'єю. Вона з'являється у кожного, хто вирішив створити союз перед вівтарем. Ваш чоловік тепер роздумує, що подарувати тестеві або тещі. А ваші батьки купують до Нового року не тільки сюрприз для дочки, як було прийнято раніше, але і вирішують, який подарунок вибрати зятю, тобто вашому законному чоловікові. Схожа завдання тепер у вас - вам належить задобрити свекра. 

  Насамперед, слід дочекатися вдалої святкової нагоди та зробити корисний подарунок. Бажано, аби специфіка сюрпризу стимулювала до спільної дискусії. Наприклад, можна скористатися подарунковим сертифікатом. Ця невелика пластикова картка стане універсальним вирішенням всіх Ваших турбот перед будь-яким святом.

  Що може бути краще уваги та турботи?

  Подарунок свекору

  Ми точно знаємо, який подарунок сподобається жінці, адже не раз робили приємні сюрпризи нерозлучним подружкам. А от з чоловіками справа йде складніше. Спробуємо придумати, що можна подарувати свекру. Найкраще підійде спільне враження. Так Ви зможете з ним поспілкуватися, знайти спільні точки дотику і приємно провести час. Погодьтеся, яскрава емоція набагато краще, ніж банальні годинник або краватку? До речі, враження для двох можна подарувати свекру і його дружині, оскільки на послугу вони вирушать разом. 

  В каталозі Бодо Ви знайдете повний список доступних послуг. Більше того, можна скористатися готовими подарунковими наборами або ж створити свій власний!

  Так, один сертифікат може поєднувати до 10 вражень одночасно, що дозволить одержувачу зробити вибір самостійно. Таким чином, Ви виключаєте можливість зробити некоректний презент.

  Не виключайте зі списку можливих покупок і СПА-сертифікати. Хоча сертифікат на похід в салон ми частіше набуваємо подарунок татові на День народження, чоловіку такий презент теж може сподобається. Наприклад, якщо віддати перевагу класиці - традиційного тайського масажу або європейської техніки. 

  До речі, Ви отримаєте не просто сертифікат, а красиво загорнутий і оформлений подарунок. Мова йде про різнокольорові дизайнерські коробочки. Також презент буде доповнено святковою листівкою з детальним описом подарованого враження.

  З Бодо Ви завжди зробите класний сюрприз незалежно від тематики святкового приводу! Ми підкажемо, що купити мамі до її ювілею і що подарувати сестрі, щоб вона залишилася задоволена. Заходьте на сайт у пошуку нових ідей.