Що подарувати на олов'яну весілля

Не кожній парі вдається відсвяткувати десятиліття спільного життя, тому такий спільний ювілей заслуговує левову частку уваги як з боку самих молодих, так і запрошених на свято гостей.

Рожеве весілля може похвалитися великою кількістю імен і образів... То воно у вигляді пристрасної і палкої троянди, а іноді у формі олова, символізує згуртованість пари.

Для такої палкої дати, подарунки повинні бути не менш чуттєвими. Але що подарувати на річницю весілля? Визначитися з вибором по-справжньому емоційних презентів Вам допоможе каталог вражень від Бодо. Там Ви знайдете дійсно приголомшливі ідеї сюрпризів, від захоплюючих майстер-класів до розслаблюючих масажних технік і романтичних побачень.

Чоловікові сподобаються захоплюючі пригоди 

Подарунки на олов'яне або рожеве весілляЩоб вибрати дійсно цікавий подарунок чоловікові на сталеву весілля так само слід заглянути в величезний каталог сюрпризів-вражень. Наприклад, це може бути колективне розвага - азартна гра в пейнтбол, проходження хитромудрої "повітряної" траси в мотузяному парку або ж драйвовий заїзд на картах. Залишиться повідомити про майбутню подію найкращим друзям чоловіка - і вони разом вирушають за новими враженнями. А у вас в цей час буде прекрасна можливість присвятити час собі коханій! Чи Не правда, це відмінний подарунок на мідну весілля?

Серед індивідуальних презентів хорошим варіантом стане екстрим на потужному квадроциклі, спортивна риболовля в компанії профі, індивідуальний урок дайвінгу, захоплююче метання ножів та багато-багато іншого. Подарунки на жерстяне весілля вибрати легко!

Вибираємо ідеальний подарунок дружиніЩо подарувати на олов'яну весілля

Вибрати оригінальний подарунок дружині на фаянсовий весілля так само не складе труднощів. Можна порадувати її професійної фотоссессией в сучасній студії, творчим майстер-класом створення прикрас з японської полімерної глини або ж заняттям йогою в повітрі. Погодьтеся - це не тільки приємний, але й корисний новий досвід. 

Хороший варіант подарунка на агатовую весілля також одна з екзотичних спа-процедур або масажних технік. Адже подібне задоволення завжди приносить бажаний релакс і сили для нових звершень. Наприклад, зверніть увагу на східну широдхару - це особливий сеанс із застосуванням великої кількості ароматних масел. Його тоненька цівка повільно витікає на лоб із спеціальної посудини, сприятливо впливаючи на особливу точку. Тіло знаходить легкість, а думки - свободу. 

При бажанні, один подарунок на мереживну весілля може містити до 10 різноманітних вражень. Ви отримуєте можливість зміксувати кілька варіантів, а винуватець торжества - право вибору.