Що подарувати на чавунну весілля

Чавунної називаю шосту річницю настільки яскравої події в житті закоханих як весілля. Традиційно прийнято накривати столи, кликати родичів і друзів, щоб відзначити цю барвисту дату.

Безумовно, пишні застілля - не обов'язковий атрибут річниці, проте святкування молодим все одно не уникнути. Так що якщо Вам пощастило стати свідком цього заходу, радимо взяти на озброєння наша порада: підготуйте яскравий сюрприз на паперове весілля.

Але ось, що подарувати на мідну весілля чи чавунну весілля? Зробити оригінальний презент дійсно непросто, особливо якщо Ви не посвячені в сімейну атмосферу будинку. Тим не менш, всі ризики можна мінімізувати, подарувавши сертифікат на враження. Що це за "звір" і з чим його їдять, і ми будемо розбиратися.

Вибираємо чоловікові яскравий сюрприз

Подарунки на чавунне весілляОтже, Ви хочете зробити яскравий сюрприз на шкіряне весілля молодому і вирішили вдатися до нового подарункового формату - сертифікату. Тоді рекомендуємо вибрати споконвічно чоловічі враження. А що люблять чоловіки? Звичайно, драйв і екстрим як найкращий спосіб відпочити від сірих буднів, розслабитися і відчути справжній смак життя.

Так, з нашого каталогу Ви можете піднести такий подарунок на річницю одруження як гонка на баггі, катання на квадроциклі, пейнтбол або лазертаг для компанії.

Якщо ж чоловік не надто великий екстремал, тоді подаруйте просто активну враження. Наприклад, можна піднести майстер-клас гольфу, тенісу або ж сходити на снайпер-клас і випробувати в дії вогнепальні рушниці!

Вибираємо дружині класний сюрприз

Що подарувати на чавунну весілляА ось догодити представниці прекрасної статі набагато складніше. Однак і це завдання під силу, якщо в руках сертифікат від Бодо. Купити його можна прямо в режимі онлайн, заповнивши форму з контактними даними.

Для прекрасних дам ми б рекомендували масажні техніки і СПА у подарунок на лляне весілля. Це прекрасна можливість відпочити від сірих буднів і відчути себе королевою в стінах елітного салону.

Так, можна зробити такий подарунок на дерев'яну весілля як антистресовий масаж шийно-комірцевої зони. Відомо, що це головна больова точка всіх офісних співробітників.

Як варіант, можна вибрати аромамасаж з поживними маслами. Це чудовою засіб від стресу і втоми. в подарунок на жерстяну весілля.

До речі, жінки також люблять і різні види рукоділля, так що можна їх радувати і майстер-класами на цинкове весілля в подарунок. Цікаво, що цей вид дозвілля майже не має вікових обмежень і доступний майже кожної представниці прекрасної статі. Для наочності: більшість таких уроків доступні навіть дівчаткам з 6 років.