Подарунок татові на день народження

Практичне заняття з інструктором з відпрацювання маневрів контраварійного водіння. Після уроку учень зможе керувати автомобілем при будь-яких погодних умовах.
Актуально весь рік
Візит до бразильського ресторану, який працює у форматі «родізіо». Замість меню кухарі-гаучо готують м'ясні делікатеси й пропонують їх гостям у необмеженій кількості.
1400 грн 2 люд. до 2 годин
Приготування фірмової американської страви на кухні традиційного стейк-хауса. Досвідчений кухар розповість про всі етапи обробки м'яса — дозрівання, зберігання, обробку.
Програма процедури включає в себе розпарювання у фітобочці, масаж і пілінг усього тіла, точкове розминання стоп і масаж голови в давньоіндійській техніці Абх'янга.
1500 грн 1 люд. 2 години
Віртуальний політ, який імітує роботу бортового обладнання справжнього літака. Допомагати приятелям в управлінні буде інструктор — він навчить усьому необхідному.
Актуально весь рік
Ознайомчий політ на популярному американському літаку CESSNA 172 у компанії приятеля. Авіасудно підніметься на таку висоту, з якої відкриються мальовничі панорами.
Актуально весь рік

Батько, як відомо, глава сім'ї; людина, яка грає чільну роль у будинку. Підростаючи, дитина починає розуміти, як складно бути відповідальним відразу за кількох людей і як добре з цією роллю справляється батько. За це хвала йому і шана! І, звичайно ж, хороші подарунки на всі свята.

Поки ми ще малі, подарунок папі - це, як правило, яскравий хендмейд. Симпатичний малюнок чи вірш, присвячений батькові, розшита бісером картина та інші дитячі вироби теж будуть оцінені батьком. Але з віком приходить розуміння, що батькові можна дарувати не тільки креативні, але і корисні презенти. Що можна подарувати татові на день народження? Цим питанням задаються всі діти, але не завжди відповідь лежить на поверхні. Завдяки Бодо вирішення цієї проблеми стане набагато простіше, адже тепер Ви зможете вибрати щось з ряду геть що виходить за цілком прийнятні гроші - від 200 грн! Сертифікат на враження усуне всі сумніви і озброїть Вас чудовим подарунком найкращому другові - батьку!

Вибираємо нестандартні подарунки батькові до Дня народження

Подарунки татові на день народженняЯкщо Ви хочете відзначитися і зробити незвичайний подарунок своєму дорогому батьку, вирушайте разом з ним на майстер-клас шоколадної справи! Приголомшливе заняття для батьків і дітей, що поєднує можливість проявити своє творче начало і шанс насолодитися смачними цукерками власного приготування. Впевнені, що і Ваша мама буде не проти придбати в подарунок чоловікові подібне враження.  

Непоганий подарунок батькові — відпочинок в турецькому хаммаме з друзями. Цілком природно, що після напруженого робочого тижня татові не завадить відпочити в компанії друзів або родичів. А якщо він віддає перевагу класичну російську лазню з дубовими і березовими віниками, ароматним чаєм на травах і пляшками з бубликами, його ідеальне враження — російська банька. Подібний презент буде приємний не тільки батька - його можна подарувати хлопцеві також! 

Що подарувати татові на День народженняВсе ще не впевнені, що можна подарувати батькові або який подарунок купити братові на День народження? З Бодо відповідь на це запитання знайдеться сам собою, і вибирати подарунок чоловікові стане просто задоволенням! Подаруйте татові подарунковий сертифікат.

Подарунки татові на ювілей можуть бути креативними!

Припустимо, Ваш батько все життя мріяв долучитися до такої благородної виду спорту як фехтування або гольф. Тепер Ви можете подарувати йому таку можливість. Сертифікат на враження — це універсальний подарунок батькові, адже в одну подарункову коробку Ви вкладаєте до 10 різних вражень із суміжних цінових категорій. Приміром, в межах мінімального номіналу можна вибрати скелелазіння, стрибки на батуті, киносвидание для двох, антистресовий масаж і інші різниці. До речі, подібні враження можна піднести не тільки родичу, але і подарувати коханому чоловікові,

І нехай питання «що подарувати татові на ювілей» більше Вас не турбує. Також, ви можете підібрати чудові презенти для папи на 23 лютого і Новий рік.