Креативні подарунки чоловікові на 23 лютого

Неважливо, випробував ваш чоловік всі принади армійського життя або навіть не знайомий з військовими чинами. Коли настає 23 лютого подарунок чоловіка обов'язково повинен бути напоготові. Адже він самий головний захисник — вашої родини, будинку і почуттів. І це свято — прекрасний спосіб нагадати чоловікові, наскільки він вам доріг. А допоможуть вам у цьому події-враження, загорнуті в подарункову упаковку.

Що це буде — захоплення вашого благовірного, тематичні презенти або щось інше — вирішувати тільки вам. Наприклад, на занятті з боксу з професійним спортсменом чоловік зможе в буквальному сенсі відчути себе справжнім захисником. А от катання на стародавніх колісницях здатне пробудити в ньому справжнього древнього гладіатора! Словом, вибір величезний. Вам залишається лише простягнути руку і зробити замовлення. Асортимент сюрпризів просто величезний: подарунки на 23 лютого колегам, батькові, друзям — можна здивувати кожного!

Що подарувати чоловікові на 23 лютого: ідеї для люблячих дружин

Правою рукою він орудує шпагою, а лівою — ловить даму серця, ледь не впала в обморок. Схоже, саме такий образ класичного справжнього чоловіка малюють нам література і кіно. Однак, представники сильної статі набагато прозаїчніші в своїх проявах, в хорошому сенсі цього слова. Вибираючи, що подарувати коханому на 23 лютого, необхідно в першу чергу робити акцент на його силі, сміливості і надійності. Не потрібно вигадувати пересічних сюрпризів або дорогих презентів — просто дайте йому можливість відчути себе чоловіком і продемонструвати це вам.

Первісний поклик добувача

Чудовим варіантом стане шанс проявити свої навички мисливця. Класичний варіант дикого звіра міняємо на хижу рибу - обранець буде просто в захваті! Досвідчений рибак складе йому компанію, навчить різних хитрощів своєї справи, а також розповість про найвидатніші свої трофеї. До речі, вилов чоловік зможе із гордістю принести додому.

Подарунки чоловікові на 23 лютого

Якщо йому більше до душі розповіді про подвиги перших київських князів, тоді подаруйте йому можливість відправитися в слов'янське середньовіччя. Там він зможе одягти лицарські обладунки, взяти в руки справжній сталевий меч, а потім схрестити його в ігровому поєдинку з суперником. Основ давньослов'янської техніки бою чоловіка попередньо навчить інструктор. 

«Стрілялки»: реальні й віртуальні

Звідки у чоловіків така пристрасть до зброї — незрозуміло. Однак, факт залишається фактом. Як на рахунок такого варіанту сюрпризу: ваш благовірний зможе повернутися на півстоліття назад, щоб взяти участь у повітряному бою другої світової. Це неймовірно реалістичний ігровий формат! Весь цей час ваш пілот буде залишатися в цій кабіні легкового літака, але на екран будуть транслюватися картини «небесних битв» минулих років. Чоловікові доведеться підключити всю свою кмітливість, щоб не тільки тримати курс, але й убити всі «ворожі» цілі! Також це відмінний подарунок для хлопця в День захисника вітчизни. Вже йому точно сподобається віртуальний повітряний бій!

У справжній захват дружина призведе можливість відчути всю міць вогнепальної зброї в своїх руках. Наприклад, ви можете презентувати йому пару-трійку десятків пострілів з мисливської рушниці двостволки. Спеціальні машини випустять «літаючі» тарілочки, які на великих швидкостях будуть проноситися по небу. Ідеальний шанс продемонструвати свою влучність! А якщо чоловікові більше по душі снайперське зброю, він зможе «спробувати щастя», тримаючи в руках легендарні моделі карабінів, автоматів і штурмів. Приведе в захват такий подарунок на 23-е начальника: пострілявши, він повернеться в офіс у благодушному настрої. А це величезний плюс для решти колег!

Схожі сторінки:

Подарунок для чоловіка на Новий рік

Подарунок для чоловіка на Різдво

Подарунок для чоловіка на день Валентина

Подарунок на День народження чоловіка

Що подарувати чоловікові

На Рік весілля 

На срібне весілляЛітаком, танком, автомобілем

Швидкість у представників сильної статі в крові. А ось надати їй «присмак» справжнього драйву допоможуть екстремальні заноси, різкі повороти й несподівані перешкоди. Ваш чоловік ще не опанував ці «автомобільні фінти»? Організуйте йому зустріч з профі-інструктором! Це може бути один майстер-клас або цілий курс, під час якого він не тільки відпрацює власні «водійські слабинки», але й здобуде навички вмілого дріфтера!

Що подарувати чоловікові на 23 лютогоА як на рахунок того, щоб опинитися біля керма цього гусеничного танка? Цій махині» ні з чим будь-які перешкоди: від простих ям до в'язких боліт! Так, він навіть вміє плавати! Профі допоможе освоїтися з управлінням танком і навчить тримати курс. Розділити це задоволення доведеться з компанією кращих друзів. Дорослій хлопчикові подарунок на 23 лютого у вигляді веселих покатушок доведеться як не можна до речі. Тому варто вибрати в якості сюрпризу картинг. На маленькій гоночної машинці сподобатися покататися кожному чоловікові.

Презенти чоловікові в стилі «мілітарі»

Свято 23 лютого-це сама по собі підказка, щоб зробити правильний вибір подарунка на День захисника вітчизни папі, дружину і будь-якому іншому представнику сильної статі. Зрозуміло, необхідно відштовхуватися від «мілітарі» тематики, а також класичного образу захисника і завойовника. В результаті ми отримуємо 3 варіанти стратегічних ігор. Їх суть однакова: учасники діляться на команди і, використовуючи «м'яку» пневматику, намагаються вивести з ладу» суперників. А ось те, яким чином це буде відбуватися, залежить від вашого вибору:

  • пейнтбол - «постріли» здійснюються кульками з кольоровою фарбою.
  • страйкбол - гра із пластиковими кульками, немов у дитинстві.
  • лазертаг - потрапляння фіксуються за допомогою легкого вібро-, звуко - або світлового сигналу на костюмі.

Обираючи подарунок чоловікові на 23 лютого, пам'ятайте: представники сильної статі надзвичайно обожнюють, коли їх обраниці демонструють, що відчувають себе із ними, як за кам'яною стіною. Володіючи цією таємницею, ви можете зробити будь-який свій сюрприз досконалим.