Незвичайний досвід в Одесі

Фото - Занурення у світ VR-ігор для двох
100 відгуків
подарували 1 399 разів
Клієнти відвідають атракціон віртуальної реальності. Приятелі зможуть присвятити цілу годину шутерам, бродилкам, симуляторам, головоломкам, екшнам і спортивним матчам.
Фото - Флоат-капсула
7 відгуків
подарували 294 рази
Клієнт вирушить у салон, де спробує процедуру, яка проходить у капсулі із солоною водою в повній темряві та тиші. Сеанс посприяє розслабленню тіла та відновленню сил.
800 грн 1 люд. 60 хв.
Фото - Авіасимулятор Boeing-737 для двох
36 відгуків
подарували 680 раз
На друзів чекає управління авіатренажером у віртуальному польоті. Літати вони будуть по черзі. На враженні відтворять таку ж атмосферу, як і в кабіні справжнього літака.
Фото - Тест-драйв Ford Mustang
1 відгук
подарували 49 раз
На клієнта чекає заїзд на культовому Ford Mustang 2015 року випуску — автомобілі класу Pony Car. Від інструктора він також дізнається цікаві факти про особливості машини.
Фото - Фотосесія з проектором
17 відгуків
подарували 81 раз
Клієнту зроблять укладку та макіяж. Потім він разом із профі вирушить втілювати задумані ідеї. Проекції допоможуть надати потрібний антураж для незвичайних фотографій.
Фото - Плавання з дельфінами
22 відгуки
подарували 143 рази
Спочатку відвідувач пройде інструктаж, а потім вирушить плавати, гратися з дельфінами й спостерігати за ними. Тварини буду виконувати ті ж трюки, що і під час виступів.

Відгуки: Незвичайний досвід в Одесі

572 відгуки
Екскурсія в одеські катакомби для двох
Дарья
29 вересня 2021
Очень понравилось, интересная сама экскурсия, очень классный экскурсовод, который живо и с анекдотами и примерами рассказывал о истории и особенностях!
Майстер-клас створення помади
Ольга
5 листопада 2021
Очень понравилось создавать помаду для себя. Мастер-класс прошёл на лёгкой и позитивной волне, спасибо за помощь в подборе цвета. Блеск получился великолепный🙃
Шопінг зі стилістом
Ксения
25 листопада 2021
Очень понравилось! Юлия настоящий профессионал, дала массу полезных советов. За 2 часа собрала мне полный гардероб из классных вещей, включая верхнюю одежду и обувь. Я сама обычно одни джинсы столько времени выбираю) Я впервые пользуюсь подобной услугой, и приятно удивлена тем, насколько это удобно, быстро и выгодно. Рекомендую!