Уроки живопису в Харкові

Фото - Живопис і вино
Новинка
2 відгуки
подарували 37 раз
Гість відвідає індивідуальне творче заняття. Майстер пояснить основні принципи роботи, видасть усі необхідні матеріали. Потім клієнт створить картину за келихом вина.
800 грн 1 люд. до 3 годин
Фото - Майстер-клас живопису
133 відгуки
подарували 3 409 разів
Урок образотворчого мистецтва від професійного майстра в сучасній студії. Педагог розповість, як правильно поєднувати кольори, та пояснить принципи побудови світла та тіні.
600 грн 1 люд. до 3 годин
Фото - Живопис і вино для двох
Новинка
2 відгуки
подарували 37 раз
На клієнтів очікує заняття з досвідченим художником. Майстер видасть усі матеріали та пояснить принцип роботи. Після цього кожен гість намалює картину за келихом вина.
1600 грн 2 люд. до 3 годин
Фото - Майстер-клас живопису для двох
133 відгуки
подарували 3 409 разів
Навчання техніці малювання олійними або акварельними фарбами в компанії друга. Художник розповість, як малювати ескіз, поєднувати кольори, і допоможе в написанні картин.
1200 грн 2 люд. до 3 годин
Фото - Живопис і вино для компанії
Новинка
2 відгуки
подарували 37 раз
Компанія вирушить на творчий майстер-клас зі створення власних картин за келихом вина. Учасники отримають необхідні матеріали для уроку, а художник їм допоможе.
3200 грн 4 люд. до 3 годин
Фото - Живопис і вино для компанії
Новинка
2 відгуки
подарували 37 раз
На клієнтів чекає творче заняття, на якому вони створять картини за келихом вина. Для цього художникам видадуть усі необхідні матеріали, майстер допоможе в процесі.
2400 грн 3 люд. до 3 годин

Уроки живопису в ХарковіЧасті запитання

Найпопулярніші враження категорії Уроки живопису в Харкові:

На сьогодні на сайті представлено 6 шт.

Діапазон цін на Уроки живопису в Харкові від 600 грн до 3200 грн

Що таке уроки живопису в Харкові?

Початківці-художники часто губляться в розмаїтті жанрів образотворчого мистецтва і витрачають багато часу на їх самостійне вивчення. Майстер-клас — це відмінна можливість побачити наживо використання технік і прийоми профі. Такі заняття проходять в сучасних школах малювання і арт-студіях, для них на місці видається необхідний інвентар. Заходи підходять для початківців і вже досвідчених художників, є окремі напрями для дорослих і підлітків. Вибирайте на bodo курси живопису в Харкові в потрібному для себе жанрі.

Ми зібрали найцікавіші пропозиції і підготували інформацію, відгуки від клієнтів про кожен. Для курсів є відеоогляди і фото з локацій, вказані точні фіксовані ціни. Уроки живопису можуть передбачати малювання аквареллю та олією, акрилом та пастеллю, олівцем. Навчання з нуля може бути направленим на певний формат: пейзаж на полотні, натюрморт, побутова картина. Дивіться програму для кожного варіанту і бронюйте участь на зручний час.

Оригінальні уроки живопису в Харкові

Із досвідченим художником навчитися основ цікавої техніки можна досить швидко. Спеціаліст буде демонструвати процес і вказувати на важливі деталі, коригувати роботу учнів і вказувати на можливі помилки. Приватні уроки живопису в Харкові можна оформити в подарунок для близької людини. Замовити подарункову картку просто, достатньо заповнити невелику онлайн-форму просто на сайті. У нас є творчі заходи на різну кількість учасників.

  • «Малювання і вино». Індивідуальне заняття, де учасник самостійно вибере ескіз, з якого буде писати картину. Клієнт отримає пензлі і фарби, мастихін, полотно та інше необхідне приладдя. Під час навчання гостя пригостять білим або червоним вином, кавою або чаєм.
  • «Живопис і вино для двох». Пара вирушить до арт-студії, де отримає напої та інвентар для створення картини. Учасники можуть використовувати акварель, писати олійними або акриловими фарбами.
  • «Груповий художній майстер-клас». Початківці-художники зможуть створити свої картини за келихом вина. Готові роботи вони заберуть додому. Малювати можна олією, акрилом або аквареллю (акварельною фарбою).

Сучасні курси спрямовані на вивчення основ і базових технік. Кожен гість зробить особисті висновки з приводу того, що таке живопис, і вирішить щодо подальшого розвитку в образотворчому мистецтві. Учасники зрозуміють, з якими фарбами їм простіше і комфортніше працювати (олійними, пастельними, акриловими або акварельними). Разові уроки — це прекрасна можливість дізнатися більше про різні жанри і скласти про кожний власне враження. Ми зібрали на ресурсі кращі ідеї і локації в Харкові, вибирайте варіанти на свій смак.

Чому варто вибрати урок живопису на bodo?

Ми пропонуємо велике розмаїття творчих заходів у Харкові й інших містах України. Всі послуги протестували члени нашої команди, ми отримуємо про напрями з асортименту багато позитивних відгуків. Якщо ви плануєте зробити оригінальний подарунок близькій людині, купити подарунковий сертифікат буде правильним рішенням. Забезпечте одержувачу можливість спробувати щось нове і реалізувати свій творчий потенціал. Вартість разового заняття цілком доступна, а скористатися сертифікатом можна в зручний час.

Наш сервіс допомагає вирішити питання, що подарувати на різні свята. Релакс і творчість, екстремальні розваги та екскурсії — види вражень є на будь-який смак. Вартість наших подарункових карток не відрізняється від розцінок у місцях надання послуг. За додатковою консультацією можна звернутися в будь-який час за вказаними контактними номерами. Менеджери bodo дадуть відповіді на запитання і внесуть ясність щодо організаційних моментів. Користуватися нашим сервісом зручно і вигідно, ми постійно поповнюємо особистий асортимент.