Масаж для жінок у Харкові

Фото - Аромамасаж
558 відгуків
подарували 8 877 разів
Сеанс відбудеться у кабінеті із приглушеним світлом і розслаблювальною музикою. Майстер дізнається побажання клієнта і зробить класичний масаж всього тіла з аромаоліями.
Фото - SPA в темряві
409 відгуків
подарували 7 864 рази
Сеанс відбудеться у напівтемряві при м'якому мерехтінні свічок. Майстер зробить авторський олійний масаж всього тіла, а також приділить увагу біологічно активним точкам.
Фото - SPA догляд для тіла Lady
259 відгуків
подарували 3 282 рази
На клієнтку чекає комплекс SPA процедур від професійного майстра. Сеанс допоможе зняти втому і розслабитися, а також забезпечить шкірі зволоження та живлення.
1500 грн 1 люд. до 2,5 годин
Фото - Ванна Клеопатри
46 відгуків
подарували 641 раз
Клієнт відвідає SPA сеанс із догляду за тілом. Спершу гість розслабиться у ванні з додаванням мікронізованих водоростей, а потім на нього чекатиме аромамасаж від майстра.
1000 грн 1 люд. 60 хв.
Фото - Масаж трав'яними мішечками
103 відгуки
подарували 3 051 разів
Під час процедури майстер буде масажувати все тіло розігрітими тканинними мішечками зі збором лікувальних трав. Масаж поєднує м'які погладжування, а також натискання.
800 грн 1 люд. 90 хв.
Фото - Курс масажу
73 відгуки
подарували 991 раз
Комплекс, за допомогою якого можна позбутися втоми та поліпшити тонус м'язів. Клієнт пройде курс із 6 сеансів: 4 — у класичній європейській техніці та ще 2 — у східній.
2400 грн 1 люд. 6 сеансів по 60 хв.

Відгуки: Масаж для жінок у Харкові

2 659 відгуків
Балійське SPA для двох
Ксения
1 вересня 2021
Все очень понравилось. Администратор приятная женщина, массажисты профессионалы своего дела, плюс мама была первый раз в жизни на массаже и как оказалось, у неё была боязнь мужчины-массажиста рядом, но ребята среагировали моментально и все быстро организовали так, как нужно и комфортно) Маме очень понравилось и обязательно закажем ещё)
Курс масажу
Ирина
14 вересня 2021
Была еа первом сеансе курса масссажа, полный восторг. Удовольствие получила огромное.
Масаж трав'яними мішечками
Olena
15 жовтня 2021
Посетила это место 14 октября 2021 года. Отдельное спасибо администрации за теплый прием и ичерпывающие ответы. Массажист Зарина профессионал с большой буквы: внимательна к клиенту от первой до последней минуты. И самая лучшая для вас рекомендация это мое желание вепнуться к вам снова! Можно смело рекомендовать вас! Вы умеете работать!