100627
 

Подаруй живопис для двох!

Спільний урок живопису для двох під керівництвом талановитого художника. Учні зможуть створити власну картину: разом вигадають сюжет майбутнього творіння і задумане втілять в акварелі або масляних фарбах. Все необхідне для творчості надасть арт-студія: полотно 50х60 см, пензлі, фарби та мастихіни. А готовий шедевр, який гості намалюють у співавторстві, залишиться на пам'ять. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2018

Живопис для двох — що це?

Унікальна можливість створити спільну картину маслом або аквареллю разом із дорогою людиною. Творчий процес проходить під чуйним керівництвом професійного художника. Готовий твір залишиться на пам'ять та гідно прикрасить домашній інтер'єр. Усі необхідні художні інструменти та матеріали будуть чекати в школі: полотно 50х60 см, фарби, пензлі, мастихіни.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у художню студію, де є усі умови для захоплюючої творчості — хороше освітлення, комфортний простір і професійне художнє обладнання. Досвідчений художник розкриє основні секрети живопису та допоможе втілити на полотні бажану композицію за допомогою масла або акварелі. Її сюжет і різновид фарб залишається на особистий розсуд. Щасливчики будуть наносити фарби по черзі, одночасно беручи участь у створенні картини. Спільний процес творчості вдвічі цікавіший, адже це допомагає зрозуміти внутрішній світ близької людини. Готову картину можна забрати через кілька тижнів, коли фарби повністю висохнуть.

Досвідчений художник

Майстер-клас проводить досвідчений художник. Він особисто розповість і покаже, як майстерно втілювати свої думки на полотні. Профі має солідний викладацький досвід, й кожному із учнів допоможе розкрити талант живописця. 

Спільний шедевр

Коли картина висохне, її можна буде забрати додому. Вона стане уособленням спільної праці новоспечених художників і ностальгічним нагадуванням про проведені миті. Унікальна можливість створити з близькою людиною власний шедевр.

Фарби та полотно видаються

Новоспечені художники будуть малювати на справжньому професійному полотні 50х60 см. Їм буде надано все необхідне для повноцінного процесу творчості: фарби, пензлі та мастихіни. Кімната також обладнана прекрасним освітленням, щоб ніщо не перешкоджало захоплюючій роботі!

Місце проведення враження:

ArtStatus - Студія
м. Лук'янівська, ул. Шолуденко, 30 Показати на мапі
EnjoyArt - Студія
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б Показати на мапі
Творча Кухня - Арт-Студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі

342 відгуків реальних людей

З
Забелина Ирина
13 вересня 2017
Сертификат Бодо мне подарила сестра на мой день рождения. Она была уверена что у меня получится нарисовать картину, сама же я не верила что смогу справиться с холстом и маслом. Но придя 27.08.2017 г. в студию "Творча кухня" на Борщаговской, под руководством милой и терпеливой девушки-художницы, я смогла осуществить свою мечту. Я окунулась в волшебный мир и получила действительно незабываемое...
Сертификат Бодо мне подарила сестра на мой день рождения. Она была уверена что у меня получится нарисовать картину, сама же я не верила что смогу справиться с холстом и маслом. Но придя 27.08.2017 г. в студию "Творча кухня" на Борщаговской, под руководством милой и терпеливой девушки-художницы, я смогла осуществить свою мечту. Я окунулась в волшебный мир и получила действительно незабываемое ВПЕЧАТЛЕНИЕ! Я очень благодарна за такой шикарный и необычный подарок всем кто к этому причастен, а как напоминание у меня на стене теперь висит мой "шедевр".

В
Виктория
7 вересня 2017
Больше всего понравилось работа над рисунком, получилось очень красиво. Мне очень нравиться эта идея подарка, теперь буду дарить его своим друзьям) Подарок подарил мой дядя.

К
Кристина
15 серпня 2017
Три часа пролетели незаметно. Во время рисования мозг отключается, круче любой медитации:) Поначалу казалось, что будет сложно, но у нас все получилось!

15 серпня 2017
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание...
Здравствуйте, Оксана. Ещё в марте, на мой день рождения, мне впечатление в подарок презентовала моя подруга, по совместительству начальница. И вот только в августе решила: пришло время воспользоваться. Мастер класс живописи выбрала не случайно, давно хотела попробовать себя в работе с масляными красками))). Мастер класс принёс яркие впечатления и восторг. Спасибо Ирине (учитель) за понимание, терпение, да и за тёплые и душевные разговоры во время урока))).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень