100627
 

Подаруй майстер-клас живопису для двох!

Спільний урок живопису для двох під керівництвом талановитого художника. Учні зможуть створити власну картину: разом вигадають сюжет майбутнього творіння і задумане втілять в акварелі або масляних фарбах. Все необхідне для творчості надасть арт-студія: полотно 50х60 см, пензлі, фарби та мастихіни. А готовий шедевр, який гості намалюють у співавторстві, залишиться на пам'ять. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 30.09.2018
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Живопис для двох — що це?

Унікальна можливість створити спільну картину маслом або аквареллю разом із дорогою людиною. Творчий процес проходить під чуйним керівництвом професійного художника. Готовий твір залишиться на пам'ять та гідно прикрасить домашній інтер'єр. Усі необхідні художні інструменти та матеріали будуть чекати в школі: полотно 50х60 см, фарби, пензлі, мастихіни.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у художню студію, де є усі умови для захоплюючої творчості — хороше освітлення, комфортний простір і професійне художнє обладнання. Досвідчений художник розкриє основні секрети живопису та допоможе втілити на полотні бажану композицію за допомогою масла або акварелі. Її сюжет і різновид фарб залишається на особистий розсуд. Щасливчики будуть наносити фарби по черзі, одночасно беручи участь у створенні картини. Спільний процес творчості вдвічі цікавіший, адже це допомагає зрозуміти внутрішній світ близької людини. Готову картину можна забрати через кілька тижнів, коли фарби повністю висохнуть.

Досвідчений художник

Майстер-клас проводить досвідчений художник. Він особисто розповість і покаже, як майстерно втілювати свої думки на полотні. Профі має солідний викладацький досвід, й кожному із учнів допоможе розкрити талант живописця. 

Спільний шедевр

Коли картина висохне, її можна буде забрати додому. Вона стане уособленням спільної праці новоспечених художників і ностальгічним нагадуванням про проведені миті. Унікальна можливість створити з близькою людиною власний шедевр.

Фарби та полотно видаються

Новоспечені художники будуть малювати на справжньому професійному полотні 50х60 см. Їм буде надано все необхідне для повноцінного процесу творчості: фарби, пензлі та мастихіни. Кімната також обладнана прекрасним освітленням, щоб ніщо не перешкоджало захоплюючій роботі!

Місце проведення враження:

Творча Кухня - Арт-студія
м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Срібнокільська, 3Г Показати на мапі
м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А Показати на мапі
м. Дарниця, вул. Малишко, 3 Показати на мапі
EnjoyArt - Студія
м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б Показати на мапі

368 відгуків реальних людей

Л
Лариса
14 квітня 2018
Дуже дякуємо за фантастичні відчуття, за допомогу художниці Ліліі , яка зробила неможливе можливим

3 квітня 2018
Была на уроке живописи с дочкой.Нам очень понравилось.Хотим повторить еще.Рисовать маслом на холсте волшебно.Результат превзошел наши ожидания.Спасибо художнику.

26 березня 2018
Була на майстер-класі у ТЦ Аркадія, неймовірно сподобалось. Не помітила, як пролетів час у майстерні. У твоєму розпорядженні є все для того, щоб надихнутись і створити свою унікальну роботу)) дякую величезне...обов'язково прийду ще!

О
Оля
20 березня 2018
Сертификат подарил муж,так как очень люблю рисовать.Студия на левобережной очень уютная,девушки очень приятные. Удалось попробовать поработать мастихином,чего очень давно хотела.Профессиональный подход,ответы на все вопросы,помощь во всем.Хочется возвращаться.Что,в принципе,и сделаю.Спасибо Bodo за великолепный выбор студии и за оперативную организацию. Вы дарите добро :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень