101688
 

Подаруй відвідування живий галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Вони виводяться на усі стіни галереї і демонструються у супроводі різноманітних спецефектів. Експозицію можуть складати збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та ін. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено! детальніше

4 чол. весь день Використати до 31.05.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 766 раз
4 людини
весь день
Використати до 31.05.2017

Жива галерея для компанії - що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру - інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення синхронізуються з музикою і супроводжуються різноманітними спецефектами, створюючи відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Більш за те - ці інтерактивні картини демонструються в русі, то збільшуючись у деталях, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентуються найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та ін

Місце проведення враження

188 відгуків реальних людей

Жива галерея для компанії

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39