101688
 

Подаруй відвідування живий галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Вони виводяться на усі стіни галереї і демонструються у супроводі різноманітних спецефектів. Експозицію можуть складати збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та ін. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено! детальніше...

4 чол. весь день Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 229 раз
4 людини
весь день
Використати до 31.08.2017

Жива галерея для компанії - що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру - інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення синхронізуються з музикою і супроводжуються різноманітними спецефектами, створюючи відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Більш за те - ці інтерактивні картини демонструються в русі, то збільшуючись у деталях, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентуються найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та ін

Місце проведення враження:

197 відгуків реальних людей

І
Ирина
24 лютого 2017
Впечатление действительно самый лучший подарок!!! Мы посмотрели 3 раза, не хотели уходить! Очень познавательно, красивое музыкальное сопровождение! Очень понравилось! Всем советуем!

В
Валентина
1 лютого 2017
Цей подарунок зробив мені друг і ми обоє залишились задоволеними:) Дуже зручна зала, але звісно мульт був для дітей і для дорослих краще йти на іншу виставку. Планую сходити туди ще раз уже більшою компанією.

Т
Татьяна
25 січня 2017
Благодарна родственникам за подарок эмоций bodo, из которых я выбрала посещение А-галереи на двоих. Благодарна bodo за организацию и сопровождение 22.01.17 выбраной мной эмоции. Была с детьми на просмотре мультикам"Заврики", который весьма понравился оригинальностью показа. Мы пришли с самого утра и были совершенно одни в огромном зале галлереи, свободно передвигались в так движений...
Благодарна родственникам за подарок эмоций bodo, из которых я выбрала посещение А-галереи на двоих. Благодарна bodo за организацию и сопровождение 22.01.17 выбраной мной эмоции. Была с детьми на просмотре мультикам"Заврики", который весьма понравился оригинальностью показа. Мы пришли с самого утра и были совершенно одни в огромном зале галлереи, свободно передвигались в так движений мультяшных героев, бегали, танцевали, валялись на удобных громадных пуфах. Простор, свобода, зрелище, эмоции. Еще раз благодарю bodo и администратора галлереи за эмоции!

Т
Тарапон Ирина
25 січня 2017
Спасибо за впечатление! Подарок нам сделала дочь. Очень понравилось. Будем давать рекомендации друзьям.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень