101688
 

Подаруй відвідування живий галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Вони виводяться на всі стіни галереї і демонструються в динаміці з різними спецефектами. Експозицію можуть становити збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та ін. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено! подробнее...

4 чол. весь день Використати до 30.09.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 400 раз
4 людини
весь день
Використати до 30.09.2017

Жива галерея для компанії - що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру - інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення синхронізуються з музикою і супроводжуються різноманітними спецефектами, створюючи відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Більш за те - ці інтерактивні картини демонструються в русі, то збільшуючись у деталях, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентуються найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та ін

Місце проведення враження:

204 відгуків реальних людей

23 березня 2017
Замечательно провели время в галерее. Невероятное буйство красок, музыкальное сопровождение. Даже тот, кто не силен в искусстве, оценит современную подачу. Как по мне, замечательный подарок, практически по любому поводу :) Однозначно рекомендую.

Л
Люда
20 березня 2017
Дуже сподобалось. Творчо і неймовірно атмосферно. Ми з чоловіком у захваті.

Е
Эльмира
20 березня 2017
18/03/2017 побывала в Живой галереи "Импрессионизм. Все грани". В восторге! Располагающая обстановка... Незабываемая атмосфера... Мировые шедевры художников Клода Моне, Винсента Ван Гога, Огюста Ренуара, Альфреда Сислея оживают... Прекрасное музыкальное сопровождение))) Рекомендую посетить всем, кому интересно, и кто хочет просто отдохнуть от рутины.

20 березня 2017
Отримала сертифікат Bodo як подарунок у день народження. Жива галерея (A-Gallery) дуже цікаве місце, бо картини оживають і кольори стають яскравішими у декілька разів, також сподобався музичний супровід))). Раджу тим, хто хоче відпочити від рутини і поринути у світ мистецтва.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень