101688
 

Подаруй відвідування живий галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Вони виводяться на усі стіни галереї і демонструються у супроводі різноманітних спецефектів. Експозицію можуть складати збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та ін. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено! детальніше

4 чол. весь день Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 060 раз
4 людини
весь день
Використати до 31.07.2017

Жива галерея для компанії - що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру - інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення синхронізуються з музикою і супроводжуються різноманітними спецефектами, створюючи відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Більш за те - ці інтерактивні картини демонструються в русі, то збільшуючись у деталях, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентуються найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та ін

Місце проведення враження

193 відгуки від реальних людей