101688
 

Подаруй відвідування живий галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Вони виводяться на всі стіни галереї і демонструються в динаміці з різними спецефектами. Експозицію можуть становити збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та ін. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено! подробнее...

4 чол. весь день Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 512 раз
4 людини
весь день
Використати до 31.10.2017

Жива галерея для компанії - що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру - інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення синхронізуються з музикою і супроводжуються різноманітними спецефектами, створюючи відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як це відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Більш за те - ці інтерактивні картини демонструються в русі, то збільшуючись у деталях, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентуються найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та ін

Місце проведення враження:

207 відгуків реальних людей

17 квітня 2017
Посетив выставку картин импрессионистов в живой галерее получили массу удовольствия и положительных эмоций. Было очень познавательно, красочно и музыкально. Спасибо Bodo за прекрасный вечер!

Е
Екатерина
14 квітня 2017
Это был наш первый поход в эту прекрасную галерею на такую восхитительную выставку и впечатлений осталось масса и все только самые положительные и незабываемые! Bodo предоставляет удивительную возможность для этого и мы рекомендуем это впечатление всем влюбленным парам и семьям, потому что оно вас точно не оставит равнодушным и вы еще долго будете вспоминать об этом походе, как мы! спасибо большое за такую замечательную возможность!

2 квітня 2017
Незабутній вечір у колі друзів! Дізнались про імпресіонізм у сучасній інтерпретації. Цікавий інтерактивний подарунок кожному. Рекомендую всім.

23 березня 2017
Замечательно провели время в галерее. Невероятное буйство красок, музыкальное сопровождение. Даже тот, кто не силен в искусстве, оценит современную подачу. Как по мне, замечательный подарок, практически по любому поводу :) Однозначно рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень