101688
 

Подаруй відвідування живої галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Картини виводять на всі стіни галереї та демонструють в динаміці з різними спецефектами. Експозицію можуть становити збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та інше. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено. детальніше...

4 люд. весь день Використати до 30.04.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 035 раз
4 людини
весь день
Використати до 30.04.2018

Жива галерея для компанії — що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру — інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення демонструють під музику у супроводі різноманітних спецефектів, що створює відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Ці інтерактивні картини знаходяться постійно в русі, то збільшуючись, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентують найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшених у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та інше.

Місце проведення враження:

233 відгуків реальних людей

О
Ольга
Сьогодні
Впечатление очень понравилось. Успокаивающее сопровождение музыкой плюс кусочек истории. Окунулись немного в прошлый век, интересно было наблюдать как развивались события в определенные года. Получили море позитива, было очень интересно!

Н
Надія
Вчора
Відвідала галерею. Дуже цікаве поєднання музики, 3D-зображення та картин художників епохи Імпресіонізму:) Таке поєднання не залишить байдужими до мистецтва навіть молодь. Отримала естетичне задоволення:)

М
Мария
25 вересня 2017
Использовала часть сертификата на поход в живую галлерею с подружкой. Нам все очень понравилось: и анимация, и музыкальное сопровождение. Обязательно пойдем еще! ♥️

О
Ольга
6 вересня 2017
Посетили галлерею с подругами,очень понравилось!Оригинально))Рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень