101688
 

Подаруй відвідування живої галереї для чотирьох!

Виставка мультимедійних зображень в унікальній галереї «A-Gallery». Картини виводять на всі стіни галереї та демонструють в динаміці з різними спецефектами. Експозицію можуть становити збільшені скани всесвітньо відомих картин та інших творів мистецтва, кращі фрагменти з фільмів та інше. Незвичайне дійство відбувається під музичний супровід у творчому просторі площею 1400 кв. м. Час перебування в галереї не обмежено. детальніше...

4 чол. весь день Використати до 28.02.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 823 раз
4 людини
весь день
Використати до 28.02.2018

Жива галерея для компанії — що це?

Захоплюючий візит до мультимедійної виставки у сучасній галереї «A-Gallery» площею 1400 кв. м. Родзинка виставкового центру — інноваційні технології. Унікальна цифрова проекція перетворює усі його стіни від підлоги до стелі на величезний екран. Зображення демонструють під музику у супроводі різноманітних спецефектів, що створює відчуття реальної присутності. Тему виставки визначає поточна експозиція.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 3-х товаришів і відправиться до сучасної галереї «A-Gallery». Тут на них чекає оригінальна експозиція у вигляді величезних мультимедійних зображень. Вони виводяться на стіни залу, займаючи простір від підлоги до стелі. Ці інтерактивні картини знаходяться постійно в русі, то збільшуючись, то змінюючи місце розташування. Милуватися експозицією можна протягом усього дня. Одна презентація триває близько години, а потім починається спочатку. За бажанням можна зручно розташуватися на лавках.

Цифрова проекція зі спецефектами

Інтерактивні картини можна роздивитися у деталях. Вони виводяться на стіни за допомогою унікальної цифрової проекції, створеної на основі інноваційної технології A-Sense. Спеціальний сервер синхронізує численні зображення з музикою, а також доповнює їх анімацією і цифровими спецефектами.

Виставковий зал площею 1400 кв. м

Виставковий зал площею 1400 кв. м має високі стелі. А це означає, що зображення виводяться на великі широкі стіни. Отриманий аудіо-візуальний простір створює реальний ефект присутності.

Різноманітна тематика експозиції

У галереї презентують найцікавіші міжнародні виставки різноманітної тематики. Це може бути підбірка сканів картин світових художників, збільшених у 200 разів, кращі фрагменти з популярних фільмів та інше.

Місце проведення враження:

227 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
Вчора
Посетила "Живую галлерию на двоих. Выставка импрессионистов". Получила невероятное количество хороших впечатлений!!! Во-первых, атмосфера располагала. Не было ощущения зажатости как в музеях-галлереях. Во-вторых, музыка просто идеально подобрана под "рассказ" о каждом художнике, а живые картины приводили в изумление. Ну и правда, где еще можно было бы попутешествовать по комнате Ван...
Посетила "Живую галлерию на двоих. Выставка импрессионистов". Получила невероятное количество хороших впечатлений!!! Во-первых, атмосфера располагала. Не было ощущения зажатости как в музеях-галлереях. Во-вторых, музыка просто идеально подобрана под "рассказ" о каждом художнике, а живые картины приводили в изумление. Ну и правда, где еще можно было бы попутешествовать по комнате Ван Гога?) Осталась очень довольна. Единственное что, так это звуки, которые доносились с других развлекательных заведений. Но их особо слышно не было. К тому же, так сильно "внедрялся" в картины, что на различные звуки было плевать. И очень жаль, что не разглашают список музыки, которая использовалась на выставке. Уж больно она хороша. Так что Shazam в помощь)))

И
Ирина
6 серпня 2017
Ходили на мультик с детьми, очень понравилось))) звук бы им сделать бы лучше, а так супер!!!!!!

6 серпня 2017
Живая галерея это нечто! Живая проекция в сопровождении правильно подобранной музыки оставляют незабываемые впечатления до мурашек! Рекомендую!!!

И
Игорь
24 липня 2017
Прекрасное место для уединения и наблюдения за прекрасным. Очень круто сделана сама комната, атмосфера легкая и непринужденная.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень