101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Відвідування мультимедійної виставки в оригінальній сучасної галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживляють картини і збільшують їх практично в 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою і спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. подробнее...

2 чол. весь день Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 809 раз
2 людини
весь день
Використати до 30.09.2017

Жива галерея для двох - що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки і покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції, його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах - змінюють розмір, розташування і синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як це відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі - вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї представляються найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та ін.

Місце проведення враження:

204 відгуків реальних людей

23 березня 2017
Замечательно провели время в галерее. Невероятное буйство красок, музыкальное сопровождение. Даже тот, кто не силен в искусстве, оценит современную подачу. Как по мне, замечательный подарок, практически по любому поводу :) Однозначно рекомендую.

Л
Люда
20 березня 2017
Дуже сподобалось. Творчо і неймовірно атмосферно. Ми з чоловіком у захваті.

Е
Эльмира
20 березня 2017
18/03/2017 побывала в Живой галереи "Импрессионизм. Все грани". В восторге! Располагающая обстановка... Незабываемая атмосфера... Мировые шедевры художников Клода Моне, Винсента Ван Гога, Огюста Ренуара, Альфреда Сислея оживают... Прекрасное музыкальное сопровождение))) Рекомендую посетить всем, кому интересно, и кто хочет просто отдохнуть от рутины.

20 березня 2017
Отримала сертифікат Bodo як подарунок у день народження. Жива галерея (A-Gallery) дуже цікаве місце, бо картини оживають і кольори стають яскравішими у декілька разів, також сподобався музичний супровід))). Раджу тим, хто хоче відпочити від рутини і поринути у світ мистецтва.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень