101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Мультимедійна виставка в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживляють картини і збільшують їх практично в 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою та спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. подробнее...

2 чол. весь день Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 565 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.10.2017

Жива галерея для двох — що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки та покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах — змінюють розмір, розташування та синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі — вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї можна побачити найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та інше.

Місце проведення враження:

212 відгуків реальних людей

Л
Леся
Сьогодні
впечатление "Живая галерея для двоих" мне Очень понравилось! Если хочется прикоснуться к искусству средствами современного отображения, получить релакс и отдых - это то, что нужно! Атмосфера умиротворения и спокойствия + познание интересных фактов о художниках, стилях живописи и т.д. полезна для всестороннего развития!) Спасибо огромное команде bodo, которая находит и предлагает посещение столь интересных мест! Спасибо ВАМ за ВАШУ работу!

16 травня 2017
Впечатление осталось приятное, после входа в галерею погружаешься в другой виртуальный мир :) Понравится как и деткам при просмотре мультфильма так и взрослым, можно повалятся на пуфах или же погулять по залу в изучении интерактивного шоу.

М
Максим
16 травня 2017
Крутое место. :) Сперва сходили на импрессионистов, очень понравилось, поэтому уже через несколько дней пошли на Завриков. Импрессионистов советую всем романтикам и просто ценителям прекрасного, даже тем, кто не слишком разбирается в живописи. Заврики неплохи для детей (нам, взрослым, признаться, понравилось не так, как на импрессионистах, но на один раз можно и сходить). Еще из плюсов хочу...
Крутое место. :) Сперва сходили на импрессионистов, очень понравилось, поэтому уже через несколько дней пошли на Завриков. Импрессионистов советую всем романтикам и просто ценителям прекрасного, даже тем, кто не слишком разбирается в живописи. Заврики неплохи для детей (нам, взрослым, признаться, понравилось не так, как на импрессионистах, но на один раз можно и сходить). Еще из плюсов хочу отметить, что в галерею удобно добираться (бесплатный автобус от метро Выдубычи, Теремки и, кажется, Голосеевская), и там даже по выходным не очень много людей, поэтому никакой очереди. В самом ArtMall много других прикольных мест: зоопарк, роллердром, симулятор лыжного спуска, поэтому выбраться туда можно на весь день всей семьей или компанией. :)

Д
Дарья
5 травня 2017
Выбирая подарок к новому году сестре я очень долго думала и тут в интернете наткнулась на сайт Bodo, пролестав его меня заинтересовала " Живая галлерея ", я купила и не прогадала с подарком . Хоть и реализовали мы поход только к весне но получили массу впечатлений . Так же очень понравилось пользоваться услугами Bodo , большой выбор подарков и приятный подход персонала. Осталась довольна . Всем советую )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень