101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Відвідування мультимедійної виставки в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживлюють картини і збільшують їх практично у 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою і спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. детальніше...

2 чол. весь день Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 702 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.08.2017

Жива галерея для двох - що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки і покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції, його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах - змінюють розмір, розташування і синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як це відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі - вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї представляються найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та ін.

Місце проведення враження:

197 відгуків реальних людей

І
Ирина
Вчора
Впечатление действительно самый лучший подарок!!! Мы посмотрели 3 раза, не хотели уходить! Очень познавательно, красивое музыкальное сопровождение! Очень понравилось! Всем советуем!

В
Валентина
1 лютого 2017
Цей подарунок зробив мені друг і ми обоє залишились задоволеними:) Дуже зручна зала, але звісно мульт був для дітей і для дорослих краще йти на іншу виставку. Планую сходити туди ще раз уже більшою компанією.

Т
Татьяна
25 січня 2017
Благодарна родственникам за подарок эмоций bodo, из которых я выбрала посещение А-галереи на двоих. Благодарна bodo за организацию и сопровождение 22.01.17 выбраной мной эмоции. Была с детьми на просмотре мультикам"Заврики", который весьма понравился оригинальностью показа. Мы пришли с самого утра и были совершенно одни в огромном зале галлереи, свободно передвигались в так движений...
Благодарна родственникам за подарок эмоций bodo, из которых я выбрала посещение А-галереи на двоих. Благодарна bodo за организацию и сопровождение 22.01.17 выбраной мной эмоции. Была с детьми на просмотре мультикам"Заврики", который весьма понравился оригинальностью показа. Мы пришли с самого утра и были совершенно одни в огромном зале галлереи, свободно передвигались в так движений мультяшных героев, бегали, танцевали, валялись на удобных громадных пуфах. Простор, свобода, зрелище, эмоции. Еще раз благодарю bodo и администратора галлереи за эмоции!

Т
Тарапон Ирина
25 січня 2017
Спасибо за впечатление! Подарок нам сделала дочь. Очень понравилось. Будем давать рекомендации друзьям.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень