101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Мультимедійна виставка в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживляють картини і збільшують їх практично в 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою та спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. подробнее...

2 чол. весь день Використати до 31.01.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 138 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.01.2018

Жива галерея для двох — що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки та покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах — змінюють розмір, розташування та синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі — вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї можна побачити найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та інше.

Місце проведення враження:

224 відгуків реальних людей

И
Игорь
Сьогодні
Прекрасное место для уединения и наблюдения за прекрасным. Очень круто сделана сама комната, атмосфера легкая и непринужденная.

Т
Татьяна
13 липня 2017
Впечатление удалось! Очень понравилось!

Н
Наталья
11 липня 2017
Завораживающее действие, когда любимые картины оживают. Не все любители живописи могут поехать в Европу, чтобы прикоснуться взором и душой к оригиналам импрессионизма. Кроме того, сколько музеев нужно посетить, чтобы увидеть все. Спасибо за возможность увидеть творения любимых импрессионистов здесь и сейчас под красивую классическую музыку да еще и в расслабленной атмосфере (отдельное спасибо за...
Завораживающее действие, когда любимые картины оживают. Не все любители живописи могут поехать в Европу, чтобы прикоснуться взором и душой к оригиналам импрессионизма. Кроме того, сколько музеев нужно посетить, чтобы увидеть все. Спасибо за возможность увидеть творения любимых импрессионистов здесь и сейчас под красивую классическую музыку да еще и в расслабленной атмосфере (отдельное спасибо за пуфы-мешки). Прекрасная идея. Выставочный зал обалденный. Впечатлил пол, который отражал происходящее. Я была внутри картин. Спасибо восторженное.

6 липня 2017
Интересна задумка, но мало времени) Хотелось б ещё каких-то жанров помимо импрессионизма.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень