101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Відвідування мультимедійної виставки в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживлюють картини і збільшують їх практично у 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою і спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. детальніше

2 чол. Весь день Використати до 30.04.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 211 278 раз
2 людини
Весь день
Використати до 30.04.2017

Жива галерея для двох - що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки і покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції, його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах - змінюють розмір, розташування і синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як це відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі - вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї представляються найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та ін.

Місце проведення враження

Фотографії враження

176 відгуків реальних людей

Жива галерея для двох

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39