101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Мультимедійна виставка в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживляють картини і збільшують їх практично в 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою та спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. детальніше...

2 люд. весь день Використати до 31.05.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 18 692 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.05.2018

Жива галерея для двох — що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки та покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах — змінюють розмір, розташування та синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі — вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї можна побачити найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та інше.

Місце проведення враження:

242 відгуків реальних людей

19 листопада 2017
Подарок получила на день рождения. Галерею посетила с мужем.Очень необычно и красочно. Спасибо!!!!

К
Кристина
13 листопада 2017
Получила подарок от компании! Ходили с мужем. Очень понравилось

Т
Татьяна
7 листопада 2017
Подарила дочке на День Рождение (14 лет) сертификат Живая галерея для компании. Действительно ВПЕЧАТЛЕНИЕ!!! Не только рассматривали великолепные картины знаменитых художников с интересом , а еще и танцевали под красивую музыку, которая сопровождала весь сеанс. Дети - подростки были поражены технологиями, с помощью которых картины на экране оживали ... Спасибо!

Т
Татьяна
6 листопада 2017
Подружки подарили, очень необычный подарок!Понравился очень, даже и не знала что выбрать... Хотелось посмотреть все с предложенного. Выбрала (Живую галерею),люблю исскусство. Было очень интересно и не обычно.... Ходили с дочкой, и ей тоже очень понравилось. Спасибо за впечетление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень