101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Відвідування мультимедійної виставки в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживлюють картини і збільшують їх практично у 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою і спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. детальніше

2 чол. весь день Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 13 123 рази
2 людини
весь день
Використати до 31.07.2017

Жива галерея для двох - що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки і покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції, його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах - змінюють розмір, розташування і синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як це відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі - вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї представляються найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та ін.

Місце проведення враження

193 відгуки від реальних людей