101687
 

Подаруй відвідування живої галереї для двох!

Мультимедійна виставка в оригінальній сучасній галереї «A-Gallery». Інноваційні відеопроекції оживляють картини і збільшують їх практично в 200 разів, створюючи ефект реальної присутності. Тематичні зображення виводяться на високі стіни залу, їх поява супроводжується музикою та спецефектами. Тематика експозицій регулярно змінюється. Виставкова площа галереї цілих 1400 кв. м. детальніше...

2 люд. весь день Використати до 31.03.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 805 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.03.2018

Жива галерея для двох — що це?

Можливість побачити вражаючі мультимедійні виставки та покази у сучасній галереї «A-Gallery». Це величезний виставковий центр площею 1400 кв. м з інноваційними технологіями. Завдяки унікальній цифровій проекції його стіни перетворюються на величезний екран. Зображення експозиції немов «оживають» на очах — змінюють розмір, розташування та синхронізуються з музичним супроводом. Тематика виставки регулярно оновлюється.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до незвичайної сучасної галереї «A-Gallery». Тут вони зможуть насолодитися оригінальною експозицією у вигляді величезних мультимедійних зображень, що виводяться на стіни. Більш за те: «живі картини» демонструються у незвичайному форматі — вони рухаються, синхронізуючись з музикою та анімацією. Експозицію можна розглядати як стоячи, так і зручно вмостившись на лавках. Її тематика регулярно змінюється. Знаходитися у галереї можна необмежену кількість часу.

Унікальна цифрова проекція

Унікальна цифрова проекція, створена на основі інноваційної технології A-Sense, дозволяє оцінити експонати у всій красі. Так, за допомогою потужного сервера багаточисельні зображення синхронізуються з музикою, анімацією і цифровими спецефектами й виводяться на великі стіни галереї.

Виставкова площа цілих 1400 кв. м

Галерея має у своєму розпорядженні величезний виставковий зал з високими стелями. А це означає, що представлена експозиція здивує глядача не тільки засобом подачі, але й своїми масштабами. Єдиний аудіо-візуальний простір створить реальний ефект присутності.

Експозиція різноманітної тематики

У стінах галереї можна побачити найкращі міжнародні виставки різноманітних тематик. Експозиція може поєднувати скани картин геніальних світових художників, збільшені у 200 разів, кращі фрагменти з улюблених фільмів та інше.

Місце проведення враження:

230 відгуків реальних людей

О
Ольга
6 вересня 2017
Посетили галлерею с подругами,очень понравилось!Оригинально))Рекомендую!!!

И
Инна
23 серпня 2017
Посещали галерею с презентацией художников-импрессионистов. Впечатление незабываемое. И звук и изображение. Красивое отражение от мраморного пола дает эффект присутствия. Немного напрягает шум торгового центра (мешает наслаждаться звуковым оформлением презентации). А в целом очень здорово. Релакс. Обязательно посетим галерею еще.

21 серпня 2017
Отримала подарунок на день народження. Давно хотіла відвідати саме цю галерею. Бачили мультик та "Імпресіоністів", незвичайна і цікава подача. Незручне розташування самого ТЦ, але на враження не впливає )

Е
Екатерина
18 серпня 2017
Посетила "Живую галлерию на двоих. Выставка импрессионистов". Получила невероятное количество хороших впечатлений!!! Во-первых, атмосфера располагала. Не было ощущения зажатости как в музеях-галлереях. Во-вторых, музыка просто идеально подобрана под "рассказ" о каждом художнике, а живые картины приводили в изумление. Ну и правда, где еще можно было бы попутешествовать по комнате Ван...
Посетила "Живую галлерию на двоих. Выставка импрессионистов". Получила невероятное количество хороших впечатлений!!! Во-первых, атмосфера располагала. Не было ощущения зажатости как в музеях-галлереях. Во-вторых, музыка просто идеально подобрана под "рассказ" о каждом художнике, а живые картины приводили в изумление. Ну и правда, где еще можно было бы попутешествовать по комнате Ван Гога?) Осталась очень довольна. Единственное что, так это звуки, которые доносились с других развлекательных заведений. Но их особо слышно не было. К тому же, так сильно "внедрялся" в картины, что на различные звуки было плевать. И очень жаль, что не разглашают список музыки, которая использовалась на выставке. Уж больно она хороша. Так что Shazam в помощь)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень