102476
 

Подаруй заїзд на двомісному карті Long!

Двоє друзів вирушать на картодром. Їх зустріне інструктор і розповість про правила безпеки, будову картів і тонкощі управління. Гонщикам видадуть шоломи з підшоломниками. Потім вони визначать, хто перший займе місце водія, та вирушать на старт. Після сигналу світлофора почнеться заїзд. Під час другого раунду друзі поміняються ролями. Після закінчення перегонів можна забрати роздруківку з графіком швидкості на кожному колі. детальніше...

2 люд. 2 заїзду Використати до 30.04.2019
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 976 раз
2 людини
2 заїзду
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зріст від 135 см
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Двоє друзів вирушать на картодром. Їх зустріне інструктор і розповість про правила безпеки, будову картів і тонкощі управління. Гонщикам видадуть шоломи з підшоломниками. Потім вони визначать, хто перший займе місце водія, та вирушать на старт. Після сигналу світлофора почнеться заїзд. Під час другого раунду друзі поміняються ролями. Після закінчення перегонів можна забрати роздруківку з графіком швидкості на кожному колі.

Чому ми вибрали картинг-центр «Блокбастер»

Картинг-центр розташований в пішій доступності до ст. м. «Почайна». Влаштувати заїзд на авто можна в будь-яку пору року — для тих, хто хоче покататися взимку є спеціальний трек з куполом. На трасах є стартові світлофори та система хронометражу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Блокбастер - Картинг-центр
м. Петрівка, пр-т. Степана Бандери, 34В Показати на мапі

31 відгук

В
Вікторія
26 вересня 2018
Дякую bodo!))) Другу все дуже сподобалось , ви найкращі ! :)

А
Аня
17 серпня 2018
Подарок организовала моя подруга. Содержимое меня очень заинтересовало, так как в последнее время люблю пробовать новое, а тем более в развлекательном формате. Выбрала именно картинг из-за своей страсти к спортивным авто и экстриму. До заезда на карте за 27 лет жизни не была ни разу в качестве водителя автотранспорта. Удивлена и по сей час, что усевшись в Лонгер (без ремня безопасности для...
Подарок организовала моя подруга. Содержимое меня очень заинтересовало, так как в последнее время люблю пробовать новое, а тем более в развлекательном формате. Выбрала именно картинг из-за своей страсти к спортивным авто и экстриму. До заезда на карте за 27 лет жизни не была ни разу в качестве водителя автотранспорта. Удивлена и по сей час, что усевшись в Лонгер (без ремня безопасности для водителя), обхватив руль и нажав на газ я почувствовала себя знатоком данного дела и погнала с огромным удовольствием на встречу маневрам! Благодарю всех участников произошедшего со мной!

Е
Екатерина
13 серпня 2018
Большое спасибо, все очень понравилось! Замечательная организация , сервис на высшем уровне. Мы с подругой получили огромное удовольствие и прекрасно провели время.

26 липня 2018
Все было очень круто! Команда Bodo очень быстро и оперативно обработала заказ! Впечатление вообще крутое!"Обкатали" на славу! Для любителей экстрима! Советуем сайт! Bodo делает жизнь ярче!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень