100881
 

Подаруй повітряний бій Другої світової!

Віртуальний політ в кабіні справжнього легкового літака Аеропракт А-22 та ігровий бій прямо в «небі». Управління здійснюється за допомогою діючих бортових важелів і приладів, штурвалу, датчиків. Політ відображається на екран, там же з'являються різні наземні і повітряні об'єкти. Просто чудова можливість навчитися злітати, сідати, тримати курс польоту і розробляти тактику бою. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 10 941 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Повітряний бій Другої світової - що це?

Віртуальний «політ» у кабіні легендарного українського літака Аеропракт А-22. Тут відновлено повністю автентичну обстановку - діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади і вмикачі. Це захоплююча можливість не тільки навчитися керувати «винищувачем», але і познайомитися з тактикою ведення повітряного бою. Під час неймовірно реалістичної гри можна вести вогонь по наземних і повітряних цілях.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 1-го товариша, який складе компанію у ролі другого пілота. Вони опиняться у школі віртуальних авіасимуляторів, яка знаходиться прямо у центрі міста на вулиці Саксаганського. Саме тут у їхньому розпорядженні буде кабіна справжнього літака. Насамперед, належить освоїти принципи управління авіасудном. Досвідчений інструктор розповість, як користуватися бортовою електронікою і курсувати лайнер. А потім Щасливчик зробить самостійний «політ», поцілюючи повітряні і наземні мішені. Кабіна розрахована на 2-х пілотів, тому, при бажанні, новачки зможуть помінятися ролями.

Справжня кабіна легкового літака

Для віртуальних польотів використовують кабіну, яка раніше була частиною справжнього літака легкої авіації Аеропракт А-22. Повністю автентична атмосфера: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади і вмикачі.

Реалістичність - 100%

Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна літака роблять це враження цілком правдоподібним. Під час польоту моделюються різні рівні. Зображення проектується на екран перед кабіною літака.

Ігровий формат

Це прекрасна можливість випробувати можливості тренажера, на якому займаються справжні льотчики, і насолодитися захоплюючою грою. Під час польоту можна поцілювати у літаки, будівлі противника і захищати свою базу, натискаючи на спусковий гачок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Віртуальні польоти
м. Виставковий Центр, вул. Академіка Глушкова, 1 Павільйон №4 Показати на мапі

83 відгуків

Е
Елена
24 липня 2018
Впечатление было подарком сыну-10 лет. Остался очень доволен и полон положительных эмоций и впечатлений. Другу тоже понравилось. Хорошая идея для ребят. Спасибо Инструктору, объяснил, был рядом и помогал при необходимости

27 лютого 2018
Очень понравилось данное впечатление! Особенно мужу! Он сразу захотел "полетать" на всех остальных симуляиорах и все на себе испробовать. Здорово, что мы "летали" вместе и чувствовали себя командой. Пускай даже у нас не каждый раз получалось посадить самолет, не разбившись, мы здорово повеселились! И наш инструктор оказался очень приятным, внимательным парнем, знающим много о самолетах. Этот...
Очень понравилось данное впечатление! Особенно мужу! Он сразу захотел "полетать" на всех остальных симуляиорах и все на себе испробовать. Здорово, что мы "летали" вместе и чувствовали себя командой. Пускай даже у нас не каждый раз получалось посадить самолет, не разбившись, мы здорово повеселились! И наш инструктор оказался очень приятным, внимательным парнем, знающим много о самолетах. Этот сертификат подарила мужу на День Святого Валентина. И не прогадала. В принципе все больше задумываюсь над тем, что подарить впечатление - лучше, чем вещь. А особенно, если в нем можно принять участие с дорогим человеком и после еще долго обсуждать ощущения. Это позволяет провести вместе время необычно, что при нынешнем ритме жизни так важно и ценно. Спасибо!

Е
Елена
30 жовтня 2017
Ребенку подарили набор впечатлений на ДР. Он выбрал "Воздушны бой Второй мировой". Ребенку понравилось, правда, у него не все получалось, ему только 6,5 лет. С сыном ездил муж и сказал, что все было здорово, для нашего парня чуть-чуть рановато, но через год-два подобное впечатление стоит повторить. )))

Е
Евгений
8 серпня 2017
Нейтрально был настроеен по отношению к данному впечатлению, но очень сильно понравился. Инструктор много рассказал интересной информации, и совершенно по другому взглянул на профессию пилота. Очень интересно, и очень советую попробовать

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень