101536
 

Водний ватсу-масаж

Унікальна в своєму роді процедура, яка поєднує популярну японську терапію шиацу з цілющою силою водної стихії. Це особливий сеанс масажу, який досвідчений майстер буде проводити в неглибокому басейні. Підтримуючи тіло руками на поверхні води, він буде здійснювати розтягуючі прийоми та легкі натискання, чергуючи їх з обертальними маніпуляціями. Ця методика дає приголомшливі результати: знімає м'язову напругу, нейтралізує втому та стрес, а сон стає більш міцним. детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Необхідно мати купальний костюм

Водний ватсу-масаж — що це?

Сучасний ватсу — це успішний мікс популярної японської масажної техніки шиатсу з цілющими властивостями води. Він винайдений каліфорнійським терапевтом Гарольдом Даллом порівняно недавно — у 1980 році — але вже встиг завоювати популярність у всьому світі. Техніка полягає у певній послідовності різних рухів у поєднанні з глибоким м'язовим опрацюванням, легкими розтягненнями та періодами абсолютної нерухомості. А найцікавіше — вона виконується у воді.

Як все відбувається?

Унікальний масаж виконується в невеликому басейні з теплою водою в єдиному ватсу-центрі Києва на Оболоні. Перед процедурою Щасливчику видадуть всі необхідні лазневі приналежності. Переваги ватсу очевидні в компанії досвідченого масажиста. Спочатку треба навчитися правильному диханню, яке дозволяє тілу «зависнути» на поверхні води. Потім почнеться таїнство процедури — майстер буде утримувати голову Щасливчика над водою, паралельно виконуючи масаж. Опрацьовується все тіло, від стоп до голови.

Єдиний ватсу-центр у Києві

Це можливість стати гостем єдиного ватсу-центру столиці. Процедура пройде в елітному спа-салоні Crystal SPA на Оболонській набережній. Саме тут для сеансу підготують неглибокий басейн із теплою водою.

Моментальне відновлення природних сил

Під час сеансу можна досягти медитативного стану, очистити думки та повернути внутрішню гармонію. Ватсу також благотворно впливає на фізичний стан організму:

  • знімає м'язову напругу в тілі
  • розправляє хребет
  • покращує концентрацію уваги
  • повертає міцний сон

Лазневі приналежності видаються на місці

Всі необхідні речі для комфортного проведення часу видадуть у салоні: халат, рушник, капці, одноразову білизну, гель для душу та шампунь.

Місце проведення враження

10 відгуків реальних людей