101039
 

Подаруй незабутнє побачення на даху!

Вишуканий відпочинок на даху елітної столичної висотки із запаморочливої панорамою міста! Для двох закоханих створюється прекрасна романтична атмосфера: мерехтіння свічок, легка музика, столик на двох, а на ньому — пляшка шампанського. В довершення подадуть ароматний гарячий чай з солодким шоколадом. З хмарочоса відкриваються прекрасні види на місто. А незвичайне побачення можна влаштувати навіть пізно ввечері, коли запалять нічні вогні. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 274 рази
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Вечір на даху — що це?

Особлива можливість провести незабутній вечір наодинці з коханою людиною на даху столичної висотки! Перед очима відкриваються мальовничі види. Романтичне побачення продумано до дрібниць: на даху пару будуть чекати затишні плетені крісла, а також столик зі свічками, шампанським, гарячим чаєм і плиткою шоколаду.

Як все відбувається?

Щасливчики побувають на даху хмарочоса. Тут вони зможуть комфортно розташуватися в затишних кріслах з теплими ковдрами і насолоджуватися мальовничими видами на місто з висоти пташиного польоту. А розмовляти буде вдвічі приємніше, попиваючи подані напої. Нотки романтики додасть приємне звучання легкої музики і мерехтіння свічок. 

Романтичне побачення на даху хмарочоса

Пара зможе побувати на даху елітної висотки, яка знаходиться на Оболській набережній. Це чудова можливість споглядати панорамні види на місто в денний час доби або зустріти захід з коханою людиною, побачивши сяючий вогнями Київ з висоти пташиного польоту. 

Затишний столик з напоями

На даху хмарочоса пару буде очікувати столик з напоями. Комфортно влаштувавшись у плетених кріслах, пару пригостять охолодженим ігристим шампанським. А солодким завершенням вечора стане чашечка смачного чаю з шоколадом.

Романтичний музичний супровід

Вечір на даху хмарочоса додатково прикрасить приємний музичний супровід у вигляді романтичних пісень. 

Місце проведення враження

80 відгуків реальних людей