24027
 

Подаруй урок декоративного кування!

Можливість відвідати майстерню коваля й отримати урок декоративного кування. Гостинний ремісник проведе по всіх закутках своїх «володінь», пояснить призначення тих чи інших інструментів і навіть допоможе власноруч викувати невеликий виріб. Це може бути фігурка у формі тварини, сердечка або ж складніший виріб — свічка або скіфський ніж. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 242 раз
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

В гостях у коваля — що це?

Унікальне знайомство з мистецтвом художньої ковки та можливість зробити сувенір власноруч. Це доволі давнє ремесло, яке дозволяє надавати металу різну форму. Колись умілі ковалі могли викувати не тільки ажурні віконні рами, але й навіть підкувати блоху. Досвідчений майстер пояснить усі тонкощі процесу й допоможе втілити будь-який задум в реальність.

Як все відбувається?

Щасливчиків чекає мальовнича прогулянка по території етно-комплексу «Мамаєва Слобода», де й розташована справжня кузня. Познайомившись із досвідченим майстром, вони не тільки дізнаються, як твердий метал перетворюється у справжній витвір мистецтва, але й разом зроблять оригінальний виріб своїми руками.

Новий досвід у садибі справжнього коваля

Коваль Сергій займається художньою ковкою вже не один десяток років. Він навчить своїх підопічних:

  • основам художньої ковки
  • розпікати і гнути метал
  • надавати виробу бажану форму

Сувенір своїми руками

Чудовий шанс викувати будь-який сувенір на свій розсуд! Це може бути проста фігурка у вигляді тварини, сердечка, або ж більш складний виріб — свічник або скіфський ніж.

Все необхідне видається

Всі необхідні матеріали та інструменти для створення ексклюзивних кованих штучок видадуть в майстерні. Готовий виріб потрібно буде остудити, а після можна забрати собі на пам'ять.

Місце проведення враження:

Центр народознавства "Мамаєва Слобода"
м.Шулявская, вул.михайла Донця, 2 Показати на мапі

86 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
8 квітня 2017
Наші діти отримали враження на Новий рік. Скористалися - в березні. Отримали величезне задоволення як від відвідин коваля, так і від прогулянки по Мамаєвій Слободі. Вирішили неодмінно туди повернутися ще. Привезли сувенір, зроблений власноруч, ще й прикупили дещо на згадку :). Дуже сподобалося годувати тварин. Єдине "але" - будьте готові, що безкоштовно може увійти на територію лише щасливий власник сертифіката.

25 січня 2017
Впечатление получил в подарок от девушки. Сходили вдвоём. Понравился процесс, атмосфера и возможность сделать сувенир на память своими руками.

19 листопада 2016
Отримав враження, як подарунок від дружини на річницю одруження! Що сказати, не думав, що отримаю таке задоволення від цієї години в кузні. Метал, що стає податливим неначе пластилін, це просто неперевершене відчуття, особливо в сучасному світі, де фізичних речей, зроблених власними руками стає все менше. А на згадку залишився чудовий ніж, та приємні враження від справжнього професіонала та чудової людини)

І
Ірина
8 листопада 2016
Подарувала сертифікат чоловікові на День народження "В гостях у кузнеца". Що можу сказати : позитивні емоції Вам на 100 % забезпеченні. Особлива подяка ковалю Сергію. Мега - позитивний і надзвичайно щирий.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень