24027
 

Подаруй майстер-клас в гостях у коваля!

Можливість відвідати майстерню коваля й отримати урок декоративного кування. Гостинний ремісник проведе по всіх закутках своїх «володінь», пояснить призначення тих чи інших інструментів і навіть допоможе власноруч викувати невеликий виріб. Це може бути фігурка у формі тварини, сердечка або ж складніший виріб — свічка або скіфський ніж. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 169 раз
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

В гостях у коваля — що це?

Унікальне знайомство з мистецтвом художньої ковки та можливість зробити сувенір власноруч. Це доволі давнє ремесло, яке дозволяє надавати металу різну форму. Колись умілі ковалі могли викувати не тільки ажурні віконні рами, але й навіть підкувати блоху. Досвідчений майстер пояснить усі тонкощі процесу й допоможе втілити будь-який задум в реальність.

Як все відбувається?

Щасливчиків чекає мальовнича прогулянка по території етно-комплексу «Мамаєва Слобода», де й розташована справжня кузня. Познайомившись із досвідченим майстром, вони не тільки дізнаються, як твердий метал перетворюється у справжній витвір мистецтва, але й разом зроблять оригінальний виріб своїми руками.

Новий досвід у садибі справжнього коваля

Коваль Сергій займається художньою ковкою вже не один десяток років. Він навчить своїх підопічних:

  • основам художньої ковки
  • розпікати і гнути метал
  • надавати виробу бажану форму

Сувенір своїми руками

Чудовий шанс викувати будь-який сувенір на свій розсуд! Це може бути проста фігурка у вигляді тварини, сердечка, або ж більш складний виріб — свічник або скіфський ніж.

Все необхідне видається

Всі необхідні матеріали та інструменти для створення ексклюзивних кованих штучок видадуть в майстерні. Готовий виріб потрібно буде остудити, а після можна забрати собі на пам'ять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Мамаєва Слобода - Музей під відкритим небом
м.Шулявская, вул.михайла Донця, 2 Показати на мапі

104 відгуків

А
Андрій
13 серпня 2018
Майстер-клас у коваля - це супер! Ця атмосфера стародавньої кузні, міха -механізм яких прийшов ще з давніх давен, інструменти, та й сама ковальня яка зроблена як мазанка. Вся атмосфера надихає на творчість, але саме головне це коваль - пан Сергій. Вправний майстер, з металом на ти, цікавий співрозмовник. Година пролетіла на раз. За годину ми зробили оберіг. Всім рекомендую відвідать майстер-клас...
Майстер-клас у коваля - це супер! Ця атмосфера стародавньої кузні, міха -механізм яких прийшов ще з давніх давен, інструменти, та й сама ковальня яка зроблена як мазанка. Вся атмосфера надихає на творчість, але саме головне це коваль - пан Сергій. Вправний майстер, з металом на ти, цікавий співрозмовник. Година пролетіла на раз. За годину ми зробили оберіг. Всім рекомендую відвідать майстер-клас у коваля пана Сергія і доторкнутись хоча б трохи до стародавньої професії.

30 квітня 2018
Все очень понравилось

11 квітня 2018
Было круто! Такое впечатление позволит окунутся в стародавнюю атмосферу кузнечного ремесла и надолго останется в памяти. Возьмите с собой воду, так как здесь придется поработать.

4 квітня 2018
Мне очень понравилось! Кузнец радушный и приятный в общении. Очень реалистично передана атмосфера старой традиционной кузни: меха, которые накачиваются вручную, рабочий инструмент, точильный круг. А звон наковальни я еще долго буду считать самым приятным звуком)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень