101822
 

Подаруй захоплюючий урок каскадерства!

Секрети виконання ефектних кіношних трюків   на тренуванні по каскадерництва! Можна освоїти елементи акробатичних прийомів, а також основи сценічного та рукопашного бою. Для уроку не потрібна спеціальна підготовка, а значить, вникнути в «закадрові» секрети зможе кожен! Програма уроку — індивідуальна. детальніше...

1 чол. до 2 годин Використати до 28.02.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 334 раз
1 чоловік
до 2 годин
Спортивний одяг та взуття
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2018

Урок каскадерства — що це?

Індивідуальний екскурс «за лаштунки» кінематографа з унікальною можливістю випробувати себе в ролі каскадера! Це й відмінна практика акторської майстерності, і посвята в ті незвідані хитрощі, які мають місце тільки в середовищі професійних дублерів. Новачок дізнається, як на екрані створюється абсолютно реалістична подоба запеклої сутички, і сам зможе стати учасником такого постановочного поєдинку. Для цього професійний каскадер навчить його ударам, кидкам та захватам, а також акробатичним трюкам, які допоможуть імітувати «ураження» і утримувати інтригу до самої розв'язки!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу каскадерів у театральній студії «Образ». Тут його зустріне майстер кіношних обманів — справжній професіонал своєї справи. Умілий каскадер проведе для новачка розминку й познайомить його з елементами найпростішої акробатики — перекидам, ефектним падінням і т. п. Заняття буде проходити один на один із наставником, так що, без сумнівів, незвичайні навички будуть підвладні без зайвих зусиль. Далі можна ускладнити завдання — дізнатися про прийоми постановочного рукопашного бою та елементи історичного фехтування. Нові вміння належить відпрацювати на практиці.

Майстерність каскадера — на межі ризику та видовищності!

Одна з найнебезпечніших професій сфери кінематографа допомагає зробити візуальне мистецтво по-справжньому вражаючим. Найвідповідальніші та видовищні сцени часто виходять такими тільки завдяки «героїзму» закадрових дублерів. Для цього їх навчають основам сценічного рукопашного бою, початкової трюкової підготовки, елементам історичного фехтування та ін.ю Так що новачку доведеться познайомитися із базовими каскадерськими «науками», дізнавшись потроху з кожної на своєму першому занятті!

Основи сценічного постановочного бою

На майстер-класі новачок зможе «розкусити» хитрощі створення екранної картинки. Його посвятять в секрети сценічного бою, рукопашного або з використанням бутафорської шпаги. Це можливість навчитися:

  • ілюзіям реальних ударів, кидків і захватів
  • ефектним безболісним падінням
  • основам фехтування

Не потрібні спеціальні навички!

Спробувати може кожен — адже для заняття зовсім не обов'язково бути суперменом. Професійний каскадер оцінить фізичну підготовку свого учня і підбере максимально зручну програму навчання. Для когось вона буде простішою, для когось складнішою — але цікаво буде всім без винятку!

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

1 відгук

О
Олег
7 травня 2015
Рад знакомству с Михаилом! Он просто замечательный тренер и очень позитивный человек. Чувствовался во всем индивидуальный подход. На занятии мне удалось обучиться интересным приемам рукопашного боя, особенно понравились разнообразные кувырки. А еще никогда не думал, что фехтование настолько сложный и серьезный вид спорта. Очень круто, советую)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень