101822
 

Урок каскадерства

Секрети виконання ефектних кіношних трюків — на тренуванні з каскадерництва! Можна опанувати елементи акробатичних прийомів, а також основи сценічного та рукопашного бою. Для уроку не потрібна спеціальна підготовка, а значить, вникнути в «закадрові» секрети зможе кожен! Програма уроку — індивідуальна. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Спортивний одяг та взуття
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Урок каскадерства — що це?

Індивідуальний екскурс «за лаштунки» кінематографа з унікальною можливістю випробувати себе в ролі каскадера! Це й відмінна практика акторської майстерності, й посвята в ті незвідані хитрощі, які мають місце тільки в середовищі професійних дублерів. Новачок дізнається, як на екрані створюється абсолютно реалістична подоба запеклої сутички, й сам зможе стати учасником такого постановочного поєдинку. Для цього професійний каскадер навчить його ударам, кидкам та захватам, а також акробатичним трюкам, які допоможуть імітувати «ураження» й утримувати інтригу до самої розв'язки!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу каскадерів у театральній студії «Образ». Тут його зустріне майстер кіношних обманів — справжній професіонал своєї справи. Умілий каскадер проведе для новачка розминку й познайомить його з елементами найпростішої акробатики — перекидам, ефектним падінням і т. п. Заняття відбуватиметься один на один із наставником, тому незвичайні навички стануть підвладними без зайвих зусиль. Далі можна ускладнити завдання — дізнатися про прийоми постановочного рукопашного бою та елементи історичного фехтування. Нові вміння належить відпрацювати на практиці.

Майстерність каскадера — на межі ризику та видовищності!

Одна з найнебезпечніших професій сфери кінематографа допомагає зробити візуальне мистецтво по-справжньому вражаючим. Найвідповідальніші та видовищні сцени часто виходять такими тільки завдяки «героїзму» закадрових дублерів. Для цього їх навчають основам сценічного рукопашного бою, початкової трюкової підготовки, елементам історичного фехтування та ін. Так що новачкові доведеться познайомитися із базовими каскадерськими «науками», дізнавшись потроху з кожної на своєму першому занятті!

Основи сценічного постановочного бою

На майстер-класі новачок зможе «розкусити» хитрощі створення екранної картинки. Йому повідають секрети бою сценічного, рукопашного або з використанням бутафорської шпаги. Це можливість навчитися:

 • ілюзіям реальних ударів, кидків і захватів;
 • ефектним безболісним падінням;
 • основам фехтування.

Не потрібні спеціальні навички!

Спробувати може кожен — адже для заняття зовсім не обов'язково бути суперменом. Професійний каскадер оцінить фізичну підготовку свого учня та підбере максимально зручну програму навчання. Для когось вона буде простішою, для когось складнішою — але цікаво буде всім без винятку!

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

1 відгук

О
Олег
7 травня 2015
Рад знакомству с Михаилом! Он просто замечательный тренер и очень позитивный человек. Чувствовался во всем индивидуальный подход. На занятии мне удалось обучиться интересным приемам рукопашного боя, особенно понравились разнообразные кувырки. А еще никогда не думал, что фехтование настолько сложный и серьезный вид спорта. Очень круто, советую)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень