101714
 

Подаруй урок гончарства!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу можна вручну створити виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинний прилад для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий сувенір залишаєтьсяна пам'ять. Заняття відбувається у групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарної майстерності доведеться у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, він не обпалюється: коли повністю підсохне, чашка стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

 • розминати глину;
 • ліпити оригінальні вироби;
 • надавати їм правильну форму.

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилися лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1192 відгуків

Д
Даша
10 серпня 2018
Одноклассница Лера подарила необычный подарок "Bodo", а так, как о мастер-классе по гончарному искусству Даша давно мечтала, то мы выбрали именно его. Очень интересно было построено занятие: сначала говорили о глине, какая она бывает, где ее берут, потом мастерили вазочки и в завершение - вытворяли кто-что хотел (мы лепили корабль). Было весело и классно. Спасибо, за интересных 2часа. С уважением Мама Лариса

М
Мария
25 липня 2018
Больше всего понравилась работа за гончарным кругом и хотелось бы, чтобы там можно было поработать подольше, потому что мы примерно час и 15 минут потратили на лепку фигурок и всего минут 15 на круг. Это впечатление выбрала потому что хотела давно попробовать именно работу за гончарным кругом, подарил парень, отнеслась хорошо.

19 липня 2018
Очень понравился мастер-класс по гончарству. Приятное впечатление, хорошо проведенное время, интересный творческий опыт). При желании можно с пользой заниматься этим творчеством. Плюс бонус собственное изделие в подарок на память).

Н
Надежда
16 липня 2018
ходили с парнем на парный экспресс урок. очень понравилось! девушка-преподаватель очень внимательная и с хорошим чувством юмора. Класс) сделали крутые горшочки

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень