101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу належить вручну змайструвати виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинне пристосування для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий залишається сувенір на пам'ять. Заняття проходить у групі. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 30.11.2017
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2017

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарного майстерності належить у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Відразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, виріб не обпалюється: коли він повністю підсохне — він стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

  • розминати глину
  • ліпити оригінальні вироби
  • надавати їм правильну форму

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилося лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Школа гончарства Glynar
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1039 відгуків реальних людей

Н
Наталія
21 червня 2017
Я відвідала майсте-клас з гончарного мистецтва тому, що з дитинства про це мріяла. Мене завжди захоплювали гончарні вироби: глечики, тарілочки, філіжаночки. Я маю вироби зі Львова, Опішні, Слов`янська. Тому з великим задоволенням відчула еластичність глини в своїх руках. Буду показувати свої вироби дітям, знайомим. Дякую, що bodo надало можливість поринути у світ цікавого прекрасного. З повагою, Наталія.

21 червня 2017
Урок гончарства был превосходным. Понравилось все, как лепка фигурок, так и робота за гончарным кругом. Работа с глиной очень успокаивает и расслабляет. В конце не удержались и заказали обжиг наших изделий, теперь ждем свои чашку и вазу!

Т
Тарчевська Олена
19 червня 2017
Давно мечтала попробовать поработать з глиной. И на свой день рождения в подарок от сына получила Ваш сертификат на гончарное искусство для двоих. Место проведения занятие предоставляеться на выбор в разных районах Киева. Я выбрала художественную студию в ТРЦ "Аркадия". Спасибо Юле за мастер - класс. Я с подругой получила огромное яркое впечатление. На работе посоветовала ВАШ сайт как ЛУЧШИЙ ПОДАРОК!!!

М
Марго
19 червня 2017
Коробочку с 10 впечатлениями на выбор подарили коллеги. Хоть был и много других интересных вариантов типа массажа и йоги, я выбрала с гончарство потому что я еще с детства хотела попробовать как это. В жизни оказалось сложнее, чем в кино) Но все равно очень интересно, без помощи мастера тяжел что-то было бы сделать, но нам помогали и рассказывали, так что 1.5 ч прошли незаметно. стати рез-ат...
Коробочку с 10 впечатлениями на выбор подарили коллеги. Хоть был и много других интересных вариантов типа массажа и йоги, я выбрала с гончарство потому что я еще с детства хотела попробовать как это. В жизни оказалось сложнее, чем в кино) Но все равно очень интересно, без помощи мастера тяжел что-то было бы сделать, но нам помогали и рассказывали, так что 1.5 ч прошли незаметно. стати рез-ат своего творчества после обжига можно забрать) Будет возможность схожу еще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень