101714
 

Подаруй урок гончарства!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу можна вручну створити виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинний прилад для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий сувенір залишаєтьсяна пам'ять. Заняття відбувається у групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарної майстерності доведеться у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, він не обпалюється: коли повністю підсохне, чашка стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

 • розминати глину;
 • ліпити оригінальні вироби;
 • надавати їм правильну форму.

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилися лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1173 відгуків реальних людей

Г
Галина
16 травня 2018
Щиро дякую команді Bodo за можливість використати сертифікат! Приємно вражена сервісом і індивідуальним підходом, коли, вислухавши мене, розблокували сертифікат і дали можливість отримати позитивні враження і навики. Бажання спробувати себе в гончарстві було давно. Коли мені подарували сертифікат, то зразу захотілося вибрати саме це враження. Але довелося поборотися із запереченням свого...
Щиро дякую команді Bodo за можливість використати сертифікат! Приємно вражена сервісом і індивідуальним підходом, коли, вислухавши мене, розблокували сертифікат і дали можливість отримати позитивні враження і навики. Бажання спробувати себе в гончарстві було давно. Коли мені подарували сертифікат, то зразу захотілося вибрати саме це враження. Але довелося поборотися із запереченням свого чоловіка, бо його друзі колись ходили на урок гончарства і були не дуже задоволені і їхні вироби, які ми бачили теж були не дуже естетичні. Але все ж таки вмовила. Урок був в майстерні на Шулявці. Чоловіку неймовірно сподобалося працювати на гончарному кругу, після чого він забрав свої налаштовані думки назад) Сподобалося те, що майстер нам все пояснювала, показувала і допомагала. В результаті чого вишли дуже естетичні вироби, які ми вирішили більш увіковічнити і залишили на обпал) Рекомендую перед тим як йти, подумати, що ви би хотіли зліпити, краще мати картинку із собою.

И
Иван
9 травня 2018
Были вчера с другом на мастер класе , впечетления супер , получили массу удовольствия , спасибо мастерам за проведенный мастер класс.

Д
Дмитрий
4 травня 2018
Мастер-класс очень понравился. Был с женой и дочерью (4 годика). Получили массу великолепных впечатлений, которые останутся с нами в памяти на долго. Дочка делала тарелку на гончарном кругу, теперь не дождется, когда папа заберет её с обжига чтобы кушать ТОЛЬКО из неё. Отдельная благодарность мастеру Валерии.

30 квітня 2018
Были вчера на гончарном мастер классе с Мамой, на позняках, мастер что проводил урок - настоящий мастер!) все рассказывал, показывал, шутил, помогал) мы с Мамой в восторге, впервые занимались подобным, и это стоило того! Просто вау, нам ещё и отдадут наши творения ❤️

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень