101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Урок гончарного мистецтва - майстерності ліпки з глини. З м'якого матеріалу можна вручну змайструвати виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити горнятко, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинне пристрій для ремесла гончара. Усі необхідні матеріали та інструменти для ліпки видаються на місці. Готовий сувенір залишається на пам'ять. Заняття відбувається в групі. детальніше

1 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
1 людина
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Гончарна майстерність — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарного майстерності належить у групі.

Як все проходить? 

Щасливчик потрапить в Арт-студію «Ліхтарик», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Відразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, виріб не обпалюється: коли він повністю підсохне — він стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з древнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючого знайомству з мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

  • розминати глину
  • ліпити оригінальні вироби
  • надавати їм правильну форму

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті випаде шанс трохи попрацювати на ножному гончарному крузі. Подібних пристосувань в Україні залишилося лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження

842 відгуки від реальних людей

Урок гончарства

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39