101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Викладач покаже, як розминати глину, надавати їй бажаний вид, формувати дрібні деталі. Під час майстер-класу учень також попрацює за механічним гончарним кругом. Готовий виріб можна буде забрати додому, він не обпалюється. Заняття проходить в групі до 10 людей. детальніше...

1 люд. 90 хв. Використати до 30.04.2019
1 людина
90 хв.
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Викладач покаже, як розминати глину, надавати їй бажаний вид, формувати дрібні деталі. Під час майстер-класу учень також попрацює за механічним гончарним кругом. Готовий виріб можна буде забрати додому, він не обпалюється. Заняття проходить в групі до 10 людей.

Чому варто спробувати гончарство

Протягом майстер-класу учень зможе власноруч зліпити глиняний виріб: наприклад, авторську чашку, вазочку або горщик. Готова саморобка стане не тільки оригінальним сувеніром, але й прикрасою для домашнього інтер'єру. Всі необхідні матеріали та інструменти для уроку видаються на місці.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Ліхтарик - Арт-студія
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі

Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1018 відгуків

I
Iнна
7 листопада 2018
...це було щось неймовірне! Атмосферно...з позитивом...Отримала чудові враження...і тарілочку своїми руками...Пять зірочок Гончарній студії Glynar ..І окреме дякую керівництву студії та МИРОСЛАВІ...майстру своєї справи...такі люди надихають) РЕКОМЕНДУЮ!

A
Anna
17 вересня 2018
Pottery lesson was very impressive. We enjoyed to create something new for us and Ihor helped a lot with this. Our potter was very helpful and it was very intersting to talk with him, because he has a good sense of humor. Thanks for wonderful emotions and beautiful vase and the plate)

О
Ольга
7 вересня 2018
Урок гончарства пройшов в дуже затишні та атмосферній майстерні) Майстер-клас складався з двух частин - ліпка виробу руками та робота за гончарним кругом. Зробити тарілку власноруч виявилось зовсім не складно,головне- трішки терпіння та обережність і вуаля: декор для дому готовий. А ліпка руками- це такиииий релакс!І звичайно ж окрема подяка майстрині Уляні за допомогу та доствід. Чудово провела...
Урок гончарства пройшов в дуже затишні та атмосферній майстерні) Майстер-клас складався з двух частин - ліпка виробу руками та робота за гончарним кругом. Зробити тарілку власноруч виявилось зовсім не складно,головне- трішки терпіння та обережність і вуаля: декор для дому готовий. А ліпка руками- це такиииий релакс!І звичайно ж окрема подяка майстрині Уляні за допомогу та доствід. Чудово провела час. Однозначно це враження підійде як дорослим, так і діткам.

Ж
Жанна
30 липня 2018
Замечательный был курс! Я очень люблю делать что-то своими руками и друзья подарили сертификат на занятия по гончарству. Раньше никогда не пробовала лепить из глины, но мастер все подробно показал, уделил внимание всем деталям. За целый курс столько изделий красивых получилось! Очень понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень