101714
 

Подаруй урок гончарства!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу можна вручну створити виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинний прилад для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий сувенір залишаєтьсяна пам'ять. Заняття відбувається у групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарної майстерності доведеться у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, він не обпалюється: коли повністю підсохне, чашка стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

 • розминати глину;
 • ліпити оригінальні вироби;
 • надавати їм правильну форму.

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилися лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1130 відгуків реальних людей

А
Анастасия
29 листопада 2017
Подарок -впечатление подарила подруга. Я была на гончарстве,все было супер, теперь жду 1 мес. чтобы забрать свою чашку .

В
Виктория
29 листопада 2017
Прекрасный? Нет, просто уникальный подарок для творческих и душевных людей! Доверьтесь профессионалу - он поможет Вам создать шедевр, который будет радовать Вас не один год! Почувствуй себя мастером, прикоснись к прекрасному. И еще...глина то живая, это настоящая магия*)

О
Оля
28 листопада 2017
Враження подарували брат з дівчиною ще пів-року тому! Брак часу та звання "мама" не давало змоги скористатися ним раніше. Була в студії "Гончар", з майстром Богдан. Дуже тепле, затишне місце. Майстер обізнаний, люб"язний з сильними руками :) Все дуже сподобалось, планую прийти ще) Окреме дякую Бодо за те, що нагадали, перепитали, добрим словом обдарували)

О
Оля
26 листопада 2017
Враження подарував брат ще пів-року тому на ДН. Ніяк не вистачало часу, тому скористатися вийшло тільки зараз. Була в майстерні "Глинар", з керівником Богданом. Все дуууже сподобалось, вийшли помпезні фігурки ^^ В майстерні затишно, тепло, по-домашньому) До того ж, Богдан дуже обізнаний, розказав безліч цікавинок) Планую замовити мк для своїх вихованців і, авжеш, прийти ще))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень