101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу належить вручну змайструвати виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинне пристосування для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий залишається сувенір на пам'ять. Заняття проходить у групі. детальніше...

1 чол. 90 хвилин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2018

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарного майстерності належить у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Відразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, виріб не обпалюється: коли він повністю підсохне — він стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

  • розминати глину
  • ліпити оригінальні вироби
  • надавати їм правильну форму

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилося лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Школа гончарства Glynar
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1066 відгуків реальних людей

А
Андрей
14 серпня 2017
Это было невероятное путешествие в мир творчества. Сразу скажу, что я никогда подобных вещей не делал и для меня это было нечто совершенно новое. Когда нам показывали все трюки, после которых появляется реальный продукт, то я отнесется скептически. Тем не менее, под чутким руководством нашего ментора, мои чашки с тарелочками получились очень профессиональными.))) Рекомендую данное удовольствие...
Это было невероятное путешествие в мир творчества. Сразу скажу, что я никогда подобных вещей не делал и для меня это было нечто совершенно новое. Когда нам показывали все трюки, после которых появляется реальный продукт, то я отнесется скептически. Тем не менее, под чутким руководством нашего ментора, мои чашки с тарелочками получились очень профессиональными.))) Рекомендую данное удовольствие, хорошо проведете время и к тому же, получите еще и ваше мистецтво)))

Д
Дарина
14 серпня 2017
Нарешті моя мрія про гончарний круг здійснилася! Це таке мистецтво, і так заспокоює... Насолоджувалась кожною хвилиною, хоч і не дуже виходило, бо складно. Але враження круті! Зліпила невеличкий горщик, тепер хочу чашку - мені здається, це буде ще складніше.

14 серпня 2017
Подарила сертификат подруга,за что большое ей спасибо! Все было супер, впечатление прошло настолько быстро, что хочется еще и еще!

14 серпня 2017
Круто! Очень круто! Пришла скованная и уставшая, а через 10 минут лепки уже напевала песни. Спасибо школе Глинар, спасибо мастеру! Я вышла обогащенная, это ни с чем не сравнится. Правду сказал мастер, глина поглощает в себя все излишние эмоции, уравновешивает чувства. Я обязательно еще вернусь к этому ремеслу и займусь этим серьезно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень