101714
 

Подаруй урок гончарства!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу можна вручну створити виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинний прилад для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий сувенір залишаєтьсяна пам'ять. Заняття відбувається у групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарної майстерності доведеться у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, він не обпалюється: коли повністю підсохне, чашка стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

 • розминати глину;
 • ліпити оригінальні вироби;
 • надавати їм правильну форму.

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилися лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Арт-студія "Ліхтарик"
м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А Показати на мапі
Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1146 відгуків реальних людей

Вчора
Это супер впечатление. В группе было всего 4 человека, потому у мастера хватило времени на всех. Впечатление от гончарного круга непередаваемые. Совет: выберите то, что хотите лепить заранее.

А
Анастасия
16 лютого 2018
Очень круто! Релакс, вдохновение и очень приятные мастера!

Е
Екатерина
7 лютого 2018
Безграничное спасибо bodo,за возможность окунуться в другой мир:искусства,путешествий и экстрима!!!Очень вдохновило,разнообразило и понравилось впечатление"Мастер-класс по гончарному искусству для двоих"!!!)))Это впечатление подарили кумовья на День Рождения.P.S.Большое им спасибо!Работая с глиной чувствуешь гармонию души и тела,умиротворение и восхищение тем,какую красоту можно сделать из...
Безграничное спасибо bodo,за возможность окунуться в другой мир:искусства,путешествий и экстрима!!!Очень вдохновило,разнообразило и понравилось впечатление"Мастер-класс по гончарному искусству для двоих"!!!)))Это впечатление подарили кумовья на День Рождения.P.S.Большое им спасибо!Работая с глиной чувствуешь гармонию души и тела,умиротворение и восхищение тем,какую красоту можно сделать из куска глины своими руками!!!!!Рекомендуем всем попробовать себя в гончарном искусстве!!!)))

Н
Наталия
6 лютого 2018
Друзья подарили сертификаты на выбор, но мы решили остановиться на гончарном мастер классе, ведь это всегда интересно что-то сделать своими руками. Процесс очень увлекательный, с удовольствием сходили бы еще раз)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень