101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу можна вручну створити виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинний прилад для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий сувенір залишаєтьсяна пам'ять. Заняття відбувається у групі. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2018
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарної майстерності доведеться у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, він не обпалюється: коли повністю підсохне, чашка стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

  • розминати глину;
  • ліпити оригінальні вироби;
  • надавати їм правильну форму.

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилися лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Glynar - Гончарна майстерня
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1104 відгуків реальних людей

A
Andriana
10 жовтня 2017
Замечательно провели время на мастер-классе гончарства, удивительные успокаивающие свойства глины просто завораживают. Хотим еще обязательно посетить такой мастер-класс, что бы научиться чему-то новому, хорошему и позитивному.

А
Анна
9 жовтня 2017
Были с парнем на МК по лепке глины (на Борщаговской). Эмоциям не было предела! мы просто в восторге! чудесно провели время, советуем однозначно, особенно парам или семьям! :)

7 жовтня 2017
Ходила с подругой, нам очень понравилось работать с глиной, советую впечатление!

7 жовтня 2017
Мастер-класс по гончарству - это нечто!!! Ходили вместе с мужем. Очень много положительных эмоций. Во первых, гончарство очень успокаивает и умиротворяет. Во вторых, это безумно интересно, лепить зверюшек и разные фигурки. В третьих, очень безумно круто лепить на гончарном круге. У меня с мужем за весь урок гончарства (кстати, девушка - мастер, терпеливо подсказывала и помогала. Мы провели за...
Мастер-класс по гончарству - это нечто!!! Ходили вместе с мужем. Очень много положительных эмоций. Во первых, гончарство очень успокаивает и умиротворяет. Во вторых, это безумно интересно, лепить зверюшек и разные фигурки. В третьих, очень безумно круто лепить на гончарном круге. У меня с мужем за весь урок гончарства (кстати, девушка - мастер, терпеливо подсказывала и помогала. Мы провели за занятием больше времени, чем было условлено) слепили по зверюшке и по горшочку, потратив на это 2 часа. Это был самый лучший мастер - класс в моей жизни. Очень рекомендую!!!! И рекомендую идти с кем-то , это дополнит эмоционально.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень