101714
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Урок гончарного мистецтва — майстерності ліплення з глини. З податливого матеріалу належить вручну змайструвати виріб своєї мрії. На вибір можна виліпити чашку, вазу або горщик. В роботі також буде використовуватися ножний круг, старовинне пристосування для ремесла гончара. Всі необхідні матеріали та інструменти для ліплення видаються на місці. Готовий залишається сувенір на пам'ять. Заняття проходить у групі. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Урок гочарства — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом ліплення глиняних виробів. Досвідчений майстер розповість, як надавати м'якому матеріалу бажану форму. Прекрасна можливість створити чашку, вазу або горщик, а також прикрасити готовим виробом свій інтер'єр. Для повноцінного занурення у творчий процес студія надасть всі необхідні матеріали та інструменти. А осягати таємниці гончарного майстерності належить у групі.

Як все відбувається? 

Щасливчик потрапить в одну з майстерень: арт-студію «Ліхтарик» чи школу гончарства «Glynar», де познайомиться з іншими учасниками майстер-класу. Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як Щасливчику нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таїнства ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі. Це займе більшу частину уроку. Також під час заняття треба попрацювати за механічним гончарним кругом: у кожного учасника буде близько 10 хвилин, щоб освоїти принцип його роботи. Відразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати додому, виріб не обпалюється: коли він повністю підсохне — він стане чудовою прикрасою для інтер'єру.

Знайомство з давнім мистецтвом ліплення з глини

1,5 години буде присвячено захоплюючому знайомству із мистецтвом гончарства. Його історія налічує більше 2000 років! Під час майстер-класу профі навчить:

  • розминати глину
  • ліпити оригінальні вироби
  • надавати їм правильну форму

Hand-made виріб на вибір

Учасник майстер-класу зможе власноруч зліпити глиняний виріб. Це може бути авторська чашка, вазочка або горщик. Готовий виріб стане не тільки ексклюзивним сувеніром, але і чудовою прикрасою домашнього інтер'єру.

Досвід роботи за гончарним кругом

На занятті буде можливість трохи попрацювати на ножному гончарному колі. Подібних приладів в Україні залишилося лічені одиниці. Він дозволяє створювати глиняні вироби на обертовому диску. Всі учасники майстер-класу працюють за колом по черзі. 

Місце проведення враження:

Школа гончарства Glynar
м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9 Показати на мапі

1020 відгуків реальних людей

21 травня 2017
Долго не могла определится с выбором эмоции. Но совершенно не пожалела что выбрала именно его. Очень понравилось. Атмосфера была не забываема. Самое интересное-это полное погружение в процесс и невероятное удовольствие от того, что ты делаешь. Остались только положительные эмоции.

Д
Дарина
19 травня 2017
Посетили мастер класс вместе с мужем. Нам очень все понравилось! Приятная атмосфера и чудесный мастер. Остались прекрасные впечатления. Всем рекомендую арт-студию "Ліхтарик" не пожалеете!

В
Владимир
17 травня 2017
Сказать "ОТЛИЧНО" - ничего не сказать, эти ощущения нельзя передать и описать, лучше сходить и почувствовать это фантастическое обучение создания личного шедевра для самого себя или дома собственными руками. Арт-студия "Ліхтарик " Вы молодцы!!! Так держать, желаю развивать сеть и дарить еще больше радости Вашим посетителям.

Я
Яна
16 травня 2017
Мы в восторге! Море замечательных впечатлений получили я и муж на мастер-классе для двоих в школе гончарства Glynar. Это первое посещение и хотим ещё : ) Хотя муж согласился на участие без особого энтузиазма (больше чтобы сделать мне приятное : ), но от процесса лепки и работы на гончарном круге энтузиазм и восторг росли с каждой минутой ) Каждый из нас создал фигурку-сопилочку в форме лиса из...
Мы в восторге! Море замечательных впечатлений получили я и муж на мастер-классе для двоих в школе гончарства Glynar. Это первое посещение и хотим ещё : ) Хотя муж согласился на участие без особого энтузиазма (больше чтобы сделать мне приятное : ), но от процесса лепки и работы на гончарном круге энтузиазм и восторг росли с каждой минутой ) Каждый из нас создал фигурку-сопилочку в форме лиса из Маленького принца Экзюпери и две чаши. Заказали обжиг изделий. Особое удовольствие пить чай из кружек, изготовленных своими руками. А сопилочки для деток : ) Огромное спасибо мастеру Богдану за его талант, школе гончарства Glynar за мастер-классы, Bodo за организацию на высоком уровне и моей подружке Наташе за этот чудесный подарок на ДР. И всем спасибо за реализацию мечты. Рекомендуем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень