2152
 

Подаруй цікавий урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування — одному з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, фиксируюющие уколи. Майстер навчить правильній стійці, основним пересувань, прийомів атаки і захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером в дружній поєдинок! Для подібного «бою» новачок буде повністю екіпірований — в костюмі, захисній масці і рукавичках! подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 30.11.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 830 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2017

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомоги спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильної стійки, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усю необхідну екіпіровку.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс у історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім - на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

  • покращує координацію рухів
  • прискорює швидкість реакції
  • розвиває стресостійкість

Повний комплект екіпіровки

Перед заняттям видадуть усю необхідну фехтувальну екіпіровку. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички і маска.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, пр-т Повітрофлотський, 10 Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

10 березня 2017
Тренер дуже позитивна людина. Напротязі заняття проводить історичний екскурс, з задоволенням відповідає на всі запитання та ділиться тонкощами фехтувальної справи. Загалом спілкування проходить легко та невимушено. Після розминки та розбору основних прийомів нападу та оборони проходить бій. Заняття дуже сподобалось, дякую БОДО за надану можливість відчути на собі всі тонкощі цього аристократичного виду спорту)))

9 грудня 2016
Прекрасный мастер-класс, чудесные впечатления. Только на таком мастер-классе можно получить все сразу от разминки и истории спорта до полноценного боя (при стандартрых тренировках бой вы получите не скоро))). Отличный тренер! Спасибо bodo за хорошую организацию. Все понятно, четко, вовремя и без лишних забот.

2 вересня 2016
Лучшее впечатление за все лето !!! Выбрала именно фехтование,потому что давно мечтала попробовать . Думала дадут рапиру в руках подержать и отправят домой.Но нет! Полтора часа активных физических упражнений и веселых шуток.Потрясающий тренер и профессиональное оборудование.

20 липня 2016
Подарила мастер-класс своему ребёнку (11 лет), он просто мечтал попасть на него. Восторгу не было предела!! Все очень понравилось!!! Тренеру Алексею отдельная благодарность!!! Я только как зритель получила массу удовольствия!!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень