2152
 

Подаруй урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування — одного з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, що фіксують уколи. Майстер навчить правильній стійці, основним пересуванням, прийомам атаки й захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером у дружній поєдинок! Для подібного «бою» новачок буде повністю екіпірований — в костюмі, захисній масці та рукавичках! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 6 136 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомогою спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильній стійці, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усе необхідне екіпірування.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс в історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім — на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

 • покращує координацію рухів;
 • прискорює швидкість реакції;
 • розвиває стресостійкість.

Повний комплект екіпірування

Перед заняттям видадуть фехтувальне екіпірування. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички та маска.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа Фехтування
м. Вокзальна, вул. Тополевая, 2а Показати на мапі

62 відгуків

В
Валерия
29 липня 2018
Безумно понравился урок фехтования! Подарили мне его еще 8-го марта,но я откладывала поход до удобного для меня момента, и он накнец-то настал! Испыпала дикий восторг! Спасибо большое тренеру Алексею, очень приятный,спокойный и невероятно тактичный человек, с хорошим чувством юмора)) На занятии успели всё: и зарядку сделать, и потренеровать стойку/шаг/укол, и даже провести дружеский бой...
Безумно понравился урок фехтования! Подарили мне его еще 8-го марта,но я откладывала поход до удобного для меня момента, и он накнец-то настал! Испыпала дикий восторг! Спасибо большое тренеру Алексею, очень приятный,спокойный и невероятно тактичный человек, с хорошим чувством юмора)) На занятии успели всё: и зарядку сделать, и потренеровать стойку/шаг/укол, и даже провести дружеский бой. Отличный вид спорта, прекрасный заряд для организма! Спасибо бодо за впечатления;)

А
Андрей
1 червня 2018
Мне очень понравился урок фехтования! Тренер Вячеслав все очень хорошо и доступно объясняет. Поэтому большое спасибо Bodo и Вячеславу за незабываемые впечатления!

3 квітня 2018
Большое спасибо за незабываемые впечатления и эмоции, пережитые мной во время урока фехтования. Рекомендую всем желающим попробовать эти эмоции. Отдельную благодарность хочу высказать тренеру Вячеславу.

М
Максим
2 квітня 2018
Дуже дякую Бодо, а особливо тренеру В'ячеславу за класне враження. Давно хотів спробувати фехтування і залишився дуже задоволеним. В'ячеслав все пояснює доступно і поступово, відпрацьовує рухи і пристосовується до вас. Фінальний спаринг в кінці заняття був особливо захопливим. Як спортивне заняття теж дуже ефективне - вийшов як після інтенсивної години в спортзалі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень