2152
 

Подаруй урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування — одного з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, що фіксують уколи. Майстер навчить правильній стійці, основним пересуванням, прийомам атаки й захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером у дружній поєдинок! Для подібного «бою» новачок буде повністю екіпірований — в костюмі, захисній масці та рукавичках! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.07.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 878 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 31.07.2018

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомогою спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильній стійці, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усе необхідне екіпірування.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс в історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім — на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

 • покращує координацію рухів;
 • прискорює швидкість реакції;
 • розвиває стресостійкість.

Повний комплект екіпірування

Перед заняттям видадуть фехтувальне екіпірування. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички та маска.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, вул. Тополевая, 2а Показати на мапі

57 відгуків реальних людей

Г
Ганна
Вчора
Дякую щиро Bodo та тренеру з фехтування В'ячеславу Воробйову за урок-враження. Я цікавлюся бойовими мистецтвами, і з усього комплекту можливостей, подарованого колегами по роботі, я обрала фехтування. Бо не мала нагоди дізнатися про це раніше. В'ячеслав - тренер - надзвичайно комфортна людина для такої ролі. Досвічений, коректний, веселий. Дав вступні знання і навички переміщень та уколів (шпага), потім був спаринг. Цікаво! Я дуже задоволена!

Вчора
Был 17 числа . Тренер Слава. Очень четко и быстро рассказал и показал стойки и приемы , далее провели бои , все очень понравилось . Сумел заинтересовать этим видом спорта. Мне сертификат дарила жена и я немного скептически отнесся к нему сначала , но потом очень доволен

S
Slavik
19 лютого 2018
Привіт усім))) хочу поділитися своїми враженнями від "Урок фехтування" подарований моїми друзями, за що їм велике спасибі)) Давно хотів зайнятися фехтуванням , для мене це дуже цікаво, що в підсумку і вийшло. Дуже сподобалося заняття !!! Тренер В'ячеслав фахівець своєї справи і взагалі приємна людина, спасибі йому за цікаве і якісне тренування. Взагалі ідея дарувати в подарунок емоції дуже актуальна. Дякую BODO ))

23 січня 2018
Відкрила для себе новий вид спорту, благородний вид, - фехтування! Я в захваті)) навіть роздумую про таке хоббі, можливо займатимусь для себе (постараюсь "вклинити" в свій графік). Дуже хороший та відкритий тренер (В'ячеслав), за 1,5 год встиг розказати ази й види фехтування, зробити зі мною зарядку-підготовку до уроку, навчити правильній постанові та основних прийомів, ну, і звичайно сам...
Відкрила для себе новий вид спорту, благородний вид, - фехтування! Я в захваті)) навіть роздумую про таке хоббі, можливо займатимусь для себе (постараюсь "вклинити" в свій графік). Дуже хороший та відкритий тренер (В'ячеслав), за 1,5 год встиг розказати ази й види фехтування, зробити зі мною зарядку-підготовку до уроку, навчити правильній постанові та основних прийомів, ну, і звичайно сам процес фехтування в усьому справжньому спорядженні. Для мене це було дуже цікаво та вражаюче! Дякую колегам за подарунок,а команді bodo та школі фехтування Fencer за чудову можливість скористатися таким враженням.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень