2152
 

Подаруй урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування — одного з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, що фіксують уколи. Майстер навчить правильній стійці, основним пересуванням, прийомам атаки й захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером у дружній поєдинок! Для подібного «бою» новачок буде повністю екіпірований — в костюмі, захисній масці та рукавичках! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
700 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 029 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомогою спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильній стійці, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усе необхідне екіпірування.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс в історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім — на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

 • покращує координацію рухів;
 • прискорює швидкість реакції;
 • розвиває стресостійкість.

Повний комплект екіпірування

Перед заняттям видадуть фехтувальне екіпірування. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички та маска.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, вул. Тополевая, 2а Показати на мапі

60 відгуків реальних людей

3 квітня 2018
Большое спасибо за незабываемые впечатления и эмоции, пережитые мной во время урока фехтования. Рекомендую всем желающим попробовать эти эмоции. Отдельную благодарность хочу высказать тренеру Вячеславу.

М
Максим
2 квітня 2018
Дуже дякую Бодо, а особливо тренеру В'ячеславу за класне враження. Давно хотів спробувати фехтування і залишився дуже задоволеним. В'ячеслав все пояснює доступно і поступово, відпрацьовує рухи і пристосовується до вас. Фінальний спаринг в кінці заняття був особливо захопливим. Як спортивне заняття теж дуже ефективне - вийшов як після інтенсивної години в спортзалі

М
Мария
26 лютого 2018
Все понравилось. Спасибо!

Г
Ганна
21 лютого 2018
Дякую щиро Bodo та тренеру з фехтування В'ячеславу Воробйову за урок-враження. Я цікавлюся бойовими мистецтвами, і з усього комплекту можливостей, подарованого колегами по роботі, я обрала фехтування. Бо не мала нагоди дізнатися про це раніше. В'ячеслав - тренер - надзвичайно комфортна людина для такої ролі. Досвічений, коректний, веселий. Дав вступні знання і навички переміщень та уколів (шпага), потім був спаринг. Цікаво! Я дуже задоволена!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень