2152
 

Подаруй цікавий урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування — одного з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, що фіксують уколи. Майстер навчить правильній стійці, основним пересуванням, прийомам атаки й захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером у дружній поєдинок! Для подібного «бою» новачок буде повністю екіпірований — в костюмі, захисній масці та рукавичках! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 522 раз
1 людина
90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2018

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомогою спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильній стійці, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усе необхідне екіпірування.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс в історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім — на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

 • покращує координацію рухів;
 • прискорює швидкість реакції;
 • розвиває стресостійкість.

Повний комплект екіпірування

Перед заняттям видадуть фехтувальне екіпірування. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички та маска.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, пр-т Повітрофлотський, 6 Показати на мапі

50 відгуків реальних людей

А
Анна
6 грудня 2017
Все было просто супер! Тренер Алексей очень вежлив и терпелив! С чувством юмора!) Получила массу позитивных эмоций! PS. Большое спасибо Алексей!)

3 грудня 2017
Очень интересный и необычный опыт. Само по себе фехтование оказалось гораздо увлекательнее, чем я себе представлял. Подход тренера понравился. В целом -- очень доволен!

М
Маша
19 листопада 2017
Мне подарили этот сертификат на день рождения. Но активировать удалось только через месяц потому, что в школе фехтования был ремонт. Сначала я думала скандалить по этому поводу, но после урока передумала. Это чертовски увлекательно! Ты получаешь одновременно тренировку, переодевание в костюм, который ты никогда в жизни не видел, и спарринг с теренером, а после - с подругой. Незабываемые...
Мне подарили этот сертификат на день рождения. Но активировать удалось только через месяц потому, что в школе фехтования был ремонт. Сначала я думала скандалить по этому поводу, но после урока передумала. Это чертовски увлекательно! Ты получаешь одновременно тренировку, переодевание в костюм, который ты никогда в жизни не видел, и спарринг с теренером, а после - с подругой. Незабываемые впечатления! Кстати, этот урок также покажет, какую позицию ты занимаешь в жизни - нападаешь или отступаешь. Вообщем, рекомендую сходить, оно того стоит!

А
Антон
18 листопада 2017
Урок фехтования мне подарил друг-фехтовальщик, потому вопросов "что выбирать?" и "куда пойти?" собственно не возникало) опытный и харизматичный тренер Алексей был краток в истории фехтования (за что ему отдельное спасибо), провел базовый тренинг, примерку экипировки и понеслась! Дух соперничества, азарт, адреналин, эмоции - все это завладевает тобой по ходу урока и приятно греет душу даже...
Урок фехтования мне подарил друг-фехтовальщик, потому вопросов "что выбирать?" и "куда пойти?" собственно не возникало) опытный и харизматичный тренер Алексей был краток в истории фехтования (за что ему отдельное спасибо), провел базовый тренинг, примерку экипировки и понеслась! Дух соперничества, азарт, адреналин, эмоции - все это завладевает тобой по ходу урока и приятно греет душу даже холодным ноябрьским вечером) Словом, урок фехтования сделал мой вечер, оставил по себе приятные воспоминания, яркие эмоции и желание фехтовать дальше ;) П.С. Обязательно захватите полотенчик и воду, в костюме потеешь как на экзамене в душной аудитории в жаркий день)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень