2152
 

Подаруй цікавий урок фехтування!

Індивідуальне заняття з фехтування - одного з найблагородніших видів спорту! Урок проводить професійний інструктор, використовуючи для навчання спеціальні шпаги, що фіксують уколи. Майстер навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. З таким арсеналом знань можна буде вступити з тренером у дружній поєдинок! Для цього «бою» новачка буде повністю екіпіровано - він одягне костюм, захисну маску і рукавички! детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 068 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років

Урок фехтування — що це?

Захоплююче знайомство з одним із найблагородніших видів спорту — фехтуванням. У Середньовіччі це бойове мистецтво входило до обов'язкової навчальної програми для дворян-лицарів. У сучасному форматі змагання проходять за допомоги спортивної зброї — шпаги, рапіри або шаблі. Секрет справжньої майстерності полягає в тому, щоб, у першу чергу, не отримати укол, а потім вже його завдати. Заняття проводить досвідчений тренер, майстер спорту з фехтування. Він навчить правильної стійки, пересуванню, випадам і нескладним технічним прийомам.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у просторому спортивному залі, що має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання для фехтування. Це місце вже давно обрали поціновувачі комфорту та професіоналізму. На новачка чекає знайомство з професійним інструктором, який навчить його основам фехтування. Перед заняттям Щасливчик дізнається тонкощі цього виду спорту та правила безпеки, а після насиченого та цікавого тренування спробує змагатися з профі. Для цього видадуть усю необхідну екіпіровку.

Тонкощі володіння шпагою за 1 заняття

Перший фехтувальний досвід можна легко отримати усього за 1 годину! Досвідчений тренер проведе короткий екскурс у історію фехтування, навчить правильної стійки та рухам, прийомам атаки і захисту. А закріпити отримані навички можна, відпрацювавши уколи на спеціальній мішені, а потім - на індивідуальному уроці з тренером. Незабутнім фінальним акордом тренування стане дружній поєдинок з інструктором.  

Корисний вид спорту:

  • покращує координацію рухів
  • прискорює швидкість реакції
  • розвиває стресостійкість

Повний комплект екіпіровки

Перед заняттям видадуть усю необхідну фехтувальну екіпіровку. У розпорядженні опиниться спортивна шпага, що фіксує кожен укол, костюм фехтувальний, жіночий або чоловічий захист, рукавички і маска.

Місце проведення враження

31 відгук реальних людей