102477
 

Подаруй урок фехтування для двох!

Двогодинне заняття з фехтування з тренером для двох. Перед початком тренування учням видадуть маску, захисний костюм, рукавиці та шпаги. Профі навчить новачків робити уколи й випади, допоможе опанувати правильну стійку та базові прийоми захисту. В кінці уроку на фехтувальників-початківців чекає спаринг із тренером та один з одним. Для комфортного заняття необхідно взяти з собою кросівки без балонів і шипів, спортивний одяг, рушник і питну воду. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 404 раз
2 людини
2 години
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Урок фехтування для двох — що це?

Індивідуальне заняття з інструктором у школі фехтування. Новачки навчаться атакувати й захищатися, опанують нескладні технічні прийоми та навіть спробують свої сили в тренувальному поєдинку. Учні займатимуться протягом 2 годин в обладнаному залі зі спеціальними бойовими доріжками. Маски, захисні костюми, рукавиці та зброю початківцям фехтувальникам видадуть на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик з другом познайомляться з тренером Школи Фехтування, який видасть необхідне екіпірування та проведе новачкам короткий інструктаж. Навчання відбуватиметься на шпагах. Після невеликої розминки, наставник пояснить починачим фехтувальникам основи успішного поєдинку. Потім друзі потренуються тримати стійку, виконувати маневрові кроки, нападати та захищатися. Наприкінці заняття учні спробують свої сили в спарингу з інструктором, а потім спробують здолати одне одного в тренувальному бою.

Зал для фехтування

Тренування відбудеться в одному з кращих залів України, оснащеному системою клімат-контролю та стаціонарними металевими доріжками. Їх спеціальне покриття не дасть спортсменам посковзнутися під час поєдинку.

2 години з професійним інструктором

Наставник допоможе Щасливчикові та його другу опанувати базові маневри: уколи, випади, нескладні прийоми захисту й атаки. Після тренування учні зможуть застосувати нові вміння та навички на практиці — інструктор із кожним проведе випробувальний поєдинок.

Повний комплект захисту

Перед заняттям новачкам належить одягнутися в екіпірування фехтувальників. Тренер видасть учням маски з металевої сітки з нагрудником, захисні костюми та міцні рукавички.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, вул. Тополевая, 2а Показати на мапі

58 відгуків реальних людей

М
Мария
26 лютого 2018
Все понравилось. Спасибо!

Г
Ганна
21 лютого 2018
Дякую щиро Bodo та тренеру з фехтування В'ячеславу Воробйову за урок-враження. Я цікавлюся бойовими мистецтвами, і з усього комплекту можливостей, подарованого колегами по роботі, я обрала фехтування. Бо не мала нагоди дізнатися про це раніше. В'ячеслав - тренер - надзвичайно комфортна людина для такої ролі. Досвічений, коректний, веселий. Дав вступні знання і навички переміщень та уколів (шпага), потім був спаринг. Цікаво! Я дуже задоволена!

21 лютого 2018
Был 17 числа . Тренер Слава. Очень четко и быстро рассказал и показал стойки и приемы , далее провели бои , все очень понравилось . Сумел заинтересовать этим видом спорта. Мне сертификат дарила жена и я немного скептически отнесся к нему сначала , но потом очень доволен

S
Slavik
19 лютого 2018
Привіт усім))) хочу поділитися своїми враженнями від "Урок фехтування" подарований моїми друзями, за що їм велике спасибі)) Давно хотів зайнятися фехтуванням , для мене це дуже цікаво, що в підсумку і вийшло. Дуже сподобалося заняття !!! Тренер В'ячеслав фахівець своєї справи і взагалі приємна людина, спасибі йому за цікаве і якісне тренування. Взагалі ідея дарувати в подарунок емоції дуже актуальна. Дякую BODO ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень