102477
 

Подаруй урок фехтування для двох!

Двогодинне заняття з фехтування з тренером для двох. Перед початком тренування учням видадуть маску, захисний костюм, рукавиці та шпаги. Профі навчить новачків робити уколи й випади, допоможе опанувати правильну стійку та базові прийоми захисту. В кінці уроку на фехтувальників-початківців чекає спаринг із тренером та один з одним. Для комфортного заняття необхідно взяти з собою кросівки без балонів і шипів, спортивний одяг, рушник і питну воду. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 471 раз
2 людини
2 години
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Урок фехтування для двох — що це?

Індивідуальне заняття з інструктором у школі фехтування. Новачки навчаться атакувати й захищатися, опанують нескладні технічні прийоми та навіть спробують свої сили в тренувальному поєдинку. Учні займатимуться протягом 2 годин в обладнаному залі зі спеціальними бойовими доріжками. Маски, захисні костюми, рукавиці та зброю початківцям фехтувальникам видадуть на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик з другом познайомляться з тренером Школи Фехтування, який видасть необхідне екіпірування та проведе новачкам короткий інструктаж. Навчання відбуватиметься на шпагах. Після невеликої розминки, наставник пояснить починачим фехтувальникам основи успішного поєдинку. Потім друзі потренуються тримати стійку, виконувати маневрові кроки, нападати та захищатися. Наприкінці заняття учні спробують свої сили в спарингу з інструктором, а потім спробують здолати одне одного в тренувальному бою.

Зал для фехтування

Тренування відбудеться в одному з кращих залів України, оснащеному системою клімат-контролю та стаціонарними металевими доріжками. Їх спеціальне покриття не дасть спортсменам посковзнутися під час поєдинку.

2 години з професійним інструктором

Наставник допоможе Щасливчикові та його другу опанувати базові маневри: уколи, випади, нескладні прийоми захисту й атаки. Після тренування учні зможуть застосувати нові вміння та навички на практиці — інструктор із кожним проведе випробувальний поєдинок.

Повний комплект захисту

Перед заняттям новачкам належить одягнутися в екіпірування фехтувальників. Тренер видасть учням маски з металевої сітки з нагрудником, захисні костюми та міцні рукавички.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа Фехтування
м. Вокзальна, вул. Тополевая, 2а Показати на мапі

62 відгуків

В
Валерия
29 липня 2018
Безумно понравился урок фехтования! Подарили мне его еще 8-го марта,но я откладывала поход до удобного для меня момента, и он накнец-то настал! Испыпала дикий восторг! Спасибо большое тренеру Алексею, очень приятный,спокойный и невероятно тактичный человек, с хорошим чувством юмора)) На занятии успели всё: и зарядку сделать, и потренеровать стойку/шаг/укол, и даже провести дружеский бой...
Безумно понравился урок фехтования! Подарили мне его еще 8-го марта,но я откладывала поход до удобного для меня момента, и он накнец-то настал! Испыпала дикий восторг! Спасибо большое тренеру Алексею, очень приятный,спокойный и невероятно тактичный человек, с хорошим чувством юмора)) На занятии успели всё: и зарядку сделать, и потренеровать стойку/шаг/укол, и даже провести дружеский бой. Отличный вид спорта, прекрасный заряд для организма! Спасибо бодо за впечатления;)

А
Андрей
1 червня 2018
Мне очень понравился урок фехтования! Тренер Вячеслав все очень хорошо и доступно объясняет. Поэтому большое спасибо Bodo и Вячеславу за незабываемые впечатления!

3 квітня 2018
Большое спасибо за незабываемые впечатления и эмоции, пережитые мной во время урока фехтования. Рекомендую всем желающим попробовать эти эмоции. Отдельную благодарность хочу высказать тренеру Вячеславу.

М
Максим
2 квітня 2018
Дуже дякую Бодо, а особливо тренеру В'ячеславу за класне враження. Давно хотів спробувати фехтування і залишився дуже задоволеним. В'ячеслав все пояснює доступно і поступово, відпрацьовує рухи і пристосовується до вас. Фінальний спаринг в кінці заняття був особливо захопливим. Як спортивне заняття теж дуже ефективне - вийшов як після інтенсивної години в спортзалі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень