102477
 

Подаруй урок фехтування для двох!

Двогодинне заняття з фехтування з тренером для двох. Перед початком тренування учням видадуть маску, захисний костюм, рукавиці та шпаги. Профі навчить новачків робити уколи й випади, допоможе опанувати правильну стійку та базові прийоми захисту. В кінці уроку на фехтувальників-початківців чекає спаринг із тренером та один з одним. Для комфортного заняття необхідно взяти з собою кросівки без балонів і шипів, спортивний одяг, рушник і питну воду. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 235 раз
2 людини
2 години
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: більше 150 см
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2018

Урок фехтування для двох — що це?

Індивідуальне заняття з інструктором у школі фехтування. Новачки навчаться атакувати й захищатися, опанують нескладні технічні прийоми та навіть спробують свої сили в тренувальному поєдинку. Учні займатимуться протягом 2 годин в обладнаному залі зі спеціальними бойовими доріжками. Маски, захисні костюми, рукавиці та зброю початківцям фехтувальникам видадуть на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик з другом познайомляться з тренером Школи Фехтування, який видасть необхідне екіпірування та проведе новачкам короткий інструктаж. Навчання відбуватиметься на шпагах. Після невеликої розминки, наставник пояснить починачим фехтувальникам основи успішного поєдинку. Потім друзі потренуються тримати стійку, виконувати маневрові кроки, нападати та захищатися. Наприкінці заняття учні спробують свої сили в спарингу з інструктором, а потім спробують здолати одне одного в тренувальному бою.

Зал для фехтування

Тренування відбудеться в одному з кращих залів України, оснащеному системою клімат-контролю та стаціонарними металевими доріжками. Їх спеціальне покриття не дасть спортсменам посковзнутися під час поєдинку.

2 години з професійним інструктором

Наставник допоможе Щасливчикові та його другу опанувати базові маневри: уколи, випади, нескладні прийоми захисту й атаки. Після тренування учні зможуть застосувати нові вміння та навички на практиці — інструктор із кожним проведе випробувальний поєдинок.

Повний комплект захисту

Перед заняттям новачкам належить одягнутися в екіпірування фехтувальників. Тренер видасть учням маски з металевої сітки з нагрудником, захисні костюми та міцні рукавички.

Місце проведення враження:

Школа Фехтування
м. Вокзальна, пр-т Повітрофлотський, 6 Показати на мапі

51 відгук

Л
Людмила
11 грудня 2017
Подарила дочке урок фехтования. Она в восторге. При этом восторг до сих пор не иссяк (прошло уже несколько недель после занятия). У тренера Алексея Б-жий дар учить, рассказывать. А еще уважать соперника на спарринге. Весь урок от теории до практики прошел на ура.

А
Анна
6 грудня 2017
Все было просто супер! Тренер Алексей очень вежлив и терпелив! С чувством юмора!) Получила массу позитивных эмоций! PS. Большое спасибо Алексей!)

3 грудня 2017
Очень интересный и необычный опыт. Само по себе фехтование оказалось гораздо увлекательнее, чем я себе представлял. Подход тренера понравился. В целом -- очень доволен!

М
Маша
19 листопада 2017
Мне подарили этот сертификат на день рождения. Но активировать удалось только через месяц потому, что в школе фехтования был ремонт. Сначала я думала скандалить по этому поводу, но после урока передумала. Это чертовски увлекательно! Ты получаешь одновременно тренировку, переодевание в костюм, который ты никогда в жизни не видел, и спарринг с теренером, а после - с подругой. Незабываемые...
Мне подарили этот сертификат на день рождения. Но активировать удалось только через месяц потому, что в школе фехтования был ремонт. Сначала я думала скандалить по этому поводу, но после урока передумала. Это чертовски увлекательно! Ты получаешь одновременно тренировку, переодевание в костюм, который ты никогда в жизни не видел, и спарринг с теренером, а после - с подругой. Незабываемые впечатления! Кстати, этот урок также покажет, какую позицию ты занимаешь в жизни - нападаешь или отступаешь. Вообщем, рекомендую сходить, оно того стоит!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень