2155

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу!

Заняття з дайвінгу — майстерності занурення під воду з використанням акваланга та іншого спеціалізованого обладнання. Зробити це треба під пильним контролем досвідченого інструктора після теоретичної частини навчання. У просторому басейні є всі умови для комфортного занурення. Зокрема, це відноситься до температури води, яка підтримується на рівні +26-28С. А спостерігаючи за декількома іншими новачками в залі, осягати мистецтво дайвінгу буде набагато веселіше. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.04.2018
1 людина
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 30.04.2018

Урок дайвінгу — що це?

Індивідуальне навчання основам дайвінгу в компанії професійного інструктора. Всі інструктори є сертифікованими фахівцями міжнародного класу. Заняття передбачає вивчення теоретичних основ дайвінгу та практичне занурення в басейні по програмі Discover Scuba Diving найбільшої навчальної системи PADI.

Як все відбувається?

Щасливчику треба дістатися дайвінг-центру IDC-club або дайв-клубу «Посейдон». Тут його зустріне досвідчений інструктор, який має міжнародні сертифікати. Спочатку Щасливчик прослухає курс теорії, а далі одягне спорядження і зануриться в басейн. Більшість навиків він відпрацьовуватиме на глибині до 2-х метрів. Після проходження цієї програми досягнення реєструють в електронній базі даних PADI. Це занурення може бути враховано при подальшому навчанні дайвінгу.

Престижний дайв-клуб

Щасливчик займатиметься в сучасному центрі підводного плавання — дайв-клубі «Посейдон», де понад 17 років навчають дайвінгу від початкового рівня до професійного.

Близько 40 хвилин під водою

У басейні підтримують комфортну температуру води, тому зануритися буде приємно будь-коли. Безпосередньо під водою  дайвер-початківець пробуде близько 40 хвилин.

Уся необхідне екіпірування видається

Усе необхідне для дайвінгу екіпірування видається на місці. Враження підходить як для дорослих, так і дітей від 10 років.

Місце проведення враження:

Посейдон - Дайвінг клуб - Київ
м. Шулявська м. Київ, вул. Ежена Потьє, 18 Показати на мапі

121 відгук

V
Valeriy
10 жовтня 2017
Ето было фантастически. Всем советую попробовать дайвинг! Сам я собираюсь теперь пойти на курсы и подайвить в открытом море)

Л
Леонид
18 вересня 2017
Впечатления супер,поехали с женой,жена трусиха но тоже попробовала ,спасибо инструктору Василию отдельное,я же получил море удовольствия,и думаю заниматся дальше.Не было на кого оставить детей ,не проблема детям дали игрушки конфеты,и они не скучали.Рекомендую!

11 квітня 2017
Впечатление подарила мужу. Пошёл сын,14 лет) Остался безумно доволен!! Даже сказал намного лучше, интереснее и дольше чем в Турции. Рассказывал всем...и своим друзьям, одноклассникам, и взрослым )) Спасибо большое за положительные эмоции и за сам проект Bodo!!!

9 лютого 2017
С полной уверенностью рекомендую дарить друзьям эту эмоцию! Мне повезло! Инструктор Денис потратил много времени на объяснение теории и ответил на все (в том числе, глупые :) вопросы. А уже зная теорию, понимая правила погружения, понимая процессы организма при дайвинге - погружаться было совсем не страшно! Мне настолько понравился процесс и отношение в этой школе, что я серьезно размышляю...
С полной уверенностью рекомендую дарить друзьям эту эмоцию! Мне повезло! Инструктор Денис потратил много времени на объяснение теории и ответил на все (в том числе, глупые :) вопросы. А уже зная теорию, понимая правила погружения, понимая процессы организма при дайвинге - погружаться было совсем не страшно! Мне настолько понравился процесс и отношение в этой школе, что я серьезно размышляю над тем - не пройти ли у этих ребят обучение на получени сертификата! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень