2155

Урок дайвінгу

Заняття з дайвінгу — майстерності занурення під воду з використанням акваланга та іншого спеціалізованого обладнання. Зробити це треба під пильним контролем досвідченого інструктора після теоретичної частини навчання. У просторому басейні є всі умови для комфортного занурення. Зокрема, це відноситься до температури води, яка підтримується на рівні +23-24С. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Урок дайвінгу — що це?

Індивідуальне навчання основам дайвінгу в компанії професійного інструктора. Всі інструктори є сертифікованими фахівцями міжнародного класу. Заняття передбачає вивчення теоретичних основ дайвінгу та практичне занурення в басейні по програмі PADI.

Як все відбувається?

Щасливчику треба дістатися дайв-клубу Katran. Тут його зустріне досвідчений інструктор, який має міжнародні сертифікати. Спочатку Щасливчик прослухає курс теорії, а далі одягне спорядження і зануриться в басейн, щоб відпрацювати отримані навички. У подальшому їх можуть зарахувати як один з етапів навчання. Глибина басейну клубу Katran сягає 4,5 метрів, «Посейдон» — 5,5. Після проходження програми досягнення реєструють в електронній базі даних PADI.

Престижний дайв-клуб

Щасливчик займатиметься в сучасномих центрах підводного плавання — Katran або «Посейдон», де навчають дайвінгу від початкового рівня до професійного.

Близько 40 хвилин під водою

У басейні підтримують комфортну температуру води, тому зануритися буде приємно будь-коли. Безпосередньо під водою дайвер-початківець пробуде близько 40 хвилин.

Уся необхідне екіпірування видається

Усе необхідне для дайвінгу екіпірування видається на місці. Враження підходить як для дорослих, так і дітей від 10 років.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Посейдон - Дайвінг клуб - Київ
м. Вокзальна, вул. Уманська, 2 Показати на мапі

134 відгуків

А
Алина
14 травня 2018
Урок очень понравился!!! Рекомендую!! Грамотный инструктаж, все очень доходчиво и ясно. Поддержка постоянная инструктора постоянно и под водой очень внимательно!!! Все было здорово и это того стоит!!!))))

Д
Даниил
23 квітня 2018
Урок очень понравился, ощущения присутствия под водой непередаваемые, инструктаж и техника безопасности позволяют увереннее чувствовать себя перед и во время урока. если хотите впечатление то это то что надо ! + опыт

23 квітня 2018
Огромное спасибо инструкторам Диме и Диме))))))) Профессионально, чётко и все понятно! Отвечали на все вопросы, всегда были рядом и во всем помогали, мы себя чувствовали в надежных руках) У нас остались самые положительные эмоции, обязательно вернемся и будем всем рекомендовать! Отдельное спасибо бодо за лояльность, гибкость и понимание!

Хотим выразить огромную благодарность дайвинг-центру "Катран", а особенно очень внимательному и профессиональному инструктору Дмитрию Карасёву! Это было первое погружение, для нас оно прошло увлекательно, доходчиво, весело и очень интересно! Спасибо Вам огромное!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень