2155
 

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу

Заняття з дайвінгу — умінню занурення під воду з використанням акваланга та іншого спеціалізованого обладнання. Зробити це треба під пильним контролем досвідченого інструктора й тільки після теоретичної частини навчання. У просторому басейні глибиною 5,5 м є усі умови для комфортного занурення. Зокрема, це відноситься до температури води, яка підтримується на рівні +26-28С. А, спостерігаючи за декількома іншими новачками в залі, осягати мистецтво дайвінгу буде набагато веселіше.  детальніше

1 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
1 людина
3 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років

Урок дайвінгу — що це?

Індивідуальне навчання основам дайвінгу в компанії професійного інструктора. Усі інструктори є сертифікованими фахівцями міжнародного класу. Навчання передбачає вивчення теоретичних основ дайвінгу та практичне занурення у басейн на глибину до 2-х метрів.

Як все відбувається?

Щасливчику належить добратися до дайвінг-центру IDC-club, який зручно розташований у самому серці столиці. Тут його зустріне досвідчений інструктор, який має міжнародні сертифікати про рівень власної кваліфікації. Спочатку Щасливчик прослухає курс теорії і подивиться відео про правила безпеки при зануренні. Далі під керівництвом досвідченого інструктора одягне спорядження і зануриться у басейн. Більшість навиків він буде відпрацьовувати на глибині до 2-х метрів.

Престижний центр підводного плавання у серці Києва

Сучасний центр навчання дайвінгу знаходиться у самому центрі міста. Це в 15 хвилинах пішки від ст. м «Вокзальна». Так що дістатися сюди зручно як на особистому, так і суспільному транспорті.

Близько 40 хвилин під водою!

Максимальна глибина басейну   5,5 метрів. Більшість навичок буде відпрацьовуватися на глибині 1,5-2 метри. Безпосередньо під водою початківець дайвер пробуде близько 40 хвилин.

Уся необхідна екіпіровка видається

Усе необхідне для дайвінгу екіпірування видається на місці. Більш того, використовується тільки спорядження від провідних виробників світу — компанії Mares. Враження підходить як для дорослих, так і дітей від 10 років.

Місце проведення враження

116 відгуків реальних людей