2155
 

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу

Заняття з дайвінгу — умінню занурення під воду з використанням акваланга та іншого спеціалізованого обладнання. Зробити це треба під пильним контролем досвідченого інструктора й тільки після теоретичної частини навчання. У просторому басейні глибиною 5,5 м є усі умови для комфортного занурення. Зокрема, це відноситься до температури води, яка підтримується на рівні +26-28С. А, спостерігаючи за декількома іншими новачками в залі, осягати мистецтво дайвінгу буде набагато веселіше.  детальніше

1 чол. 3 години Використати до 30.04.2017
1 людина
3 години
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років

Урок дайвінгу — що це?

Індивідуальне навчання основам дайвінгу в компанії професійного інструктора. Усі інструктори є сертифікованими фахівцями міжнародного класу. Навчання передбачає вивчення теоретичних основ дайвінгу та практичне занурення у басейн на глибину до 2-х метрів.

Як все відбувається?

Щасливчику належить добратися до дайвінг-центру IDC-club, який зручно розташований у самому серці столиці. Тут його зустріне досвідчений інструктор, який має міжнародні сертифікати про рівень власної кваліфікації. Спочатку Щасливчик прослухає курс теорії і подивиться відео про правила безпеки при зануренні. Далі під керівництвом досвідченого інструктора одягне спорядження і зануриться у басейн. Більшість навиків він буде відпрацьовувати на глибині до 2-х метрів.

Престижний центр підводного плавання у серці Києва

Сучасний центр навчання дайвінгу знаходиться у самому центрі міста. Це в 15 хвилинах пішки від ст. м «Вокзальна». Так що дістатися сюди зручно як на особистому, так і суспільному транспорті.

Близько 40 хвилин під водою!

Максимальна глибина басейну   5,5 метрів. Більшість навичок буде відпрацьовуватися на глибині 1,5-2 метри. Безпосередньо під водою початківець дайвер пробуде близько 40 хвилин.

Уся необхідна екіпіровка видається

Усе необхідне для дайвінгу екіпірування видається на місці. Більш того, використовується тільки спорядження від провідних виробників світу — компанії Mares. Враження підходить як для дорослих, так і дітей від 10 років.

Місце проведення враження

Фотографії враження

114 відгуків реальних людей

Урок дайвінгу

800 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39