2201

Подаруй урок дайвінгу для двох!

Захоплююче знайомство з мистецтвом підводного занурення з аквалангом. Усім нюансам дайвінгу навчить досвідчений інструктор, який познайомить із технікою «продування вух», принципами правильного дихання й професійною «мовою» дайверів. Відпрацювати отримані навички можна в басейні на глибині 1,5-2 м. Температура води підтримується на комфортному рівні +26-28С. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
2 людини
до 3 годин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Урок дайвінгу для двох — що це?

Захоплююче навчання основам підводного занурення для двох. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Занурення відпрацьовують у просторому басейні на глибині 1,5-2 метри. Все необхідне спорядження та екіпірування видається на місці: гідрокостюми, маски й 2 пари ласт. Заняття передбачає вивчення теоретичних основ дайвінгу та практичне занурення в басейні по програмі Discover Scuba Diving найбільшої навчальної системи PADI

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають дайв-клуб «Посейдон», де їх буде очікувати професійний інструктор. Він допоможе підібрати екіпірування і видасть все необхідне спорядження. Спочатку Щасливчики прослухають курс теорії про правила безпеки при зануренні, а також подивляться навчальний відео. Потім досвідчений інструктор допоможе зануритися у воду. Безпосередньо під водою Щасливчики буду перебувати близько 40 хвилин. Після проходження цієї програми реєструють ваші досягнення в електронній базі даних PADI. Це заглиблення може бути враховано при подальшому навчанні дайвінгу.

Сучасний басейн

Можливість відтворити природні умови в штучному водоймищі. В басейні постійно підтримується комфортна температура води, тому занурення буде приємним у будь-яку пору року.

Новий досвід

Новачки зможуть опанувати:

 • техніку «продування» вух;
 • принципи правильного дихання;
 • основи мови «підводного» спілкування.

All inclusive

Інструктор видасть Щасливчикам всю необхідне екіпірування: гідрокостюм, маску, пару ласт. Це допоможе не турбуватися про дрібниці й повністю поринути в навчання.

Місце проведення враження:

Посейдон - Дайвінг клуб - Київ
м. Шулявська м. Київ, вул. Ежена Потьє, 18 Показати на мапі

121 відгук

A
Alex
2 листопада 2017
Подарил отцу на день рождения. Ему всё понравилось. Ребята, все сертифицированные специалисты. Общительные, весёлые. Встретили возле метро, провели до бассейна. Всё показали, рассказали. Подбадривали и помогали на протяжении всего времени. В общем большое им спасибо)

V
Valeriy
10 жовтня 2017
Ето было фантастически. Всем советую попробовать дайвинг! Сам я собираюсь теперь пойти на курсы и подайвить в открытом море)

Л
Леонид
18 вересня 2017
Впечатления супер,поехали с женой,жена трусиха но тоже попробовала ,спасибо инструктору Василию отдельное,я же получил море удовольствия,и думаю заниматся дальше.Не было на кого оставить детей ,не проблема детям дали игрушки конфеты,и они не скучали.Рекомендую!

11 квітня 2017
Впечатление подарила мужу. Пошёл сын,14 лет) Остался безумно доволен!! Даже сказал намного лучше, интереснее и дольше чем в Турции. Рассказывал всем...и своим друзьям, одноклассникам, и взрослым )) Спасибо большое за положительные эмоции и за сам проект Bodo!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень