2201
 

Подаруй захоплюючий урок дайвінгу для двох!

Захоплююче знайомство із мистецтвом підводного занурення з аквалангом і іншим спорядженням. Всіх нюансів дайвінгу навчить досвідчений інструктор, який познайомить з технікою «продування вух», принципами правильного дихання і професійною «мовою» дайверів. Відпрацювати отримані навички можна в басейні на глибині 1,5-2 м. Температура води підтримується на комфортному рівні + 26-28С. детальніше

2 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
2 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років

Урок дайвінгу для двох - що це?

Захоплююче навчання основам підводного занурення для двох. Заняття проходить в індивідуальному форматі під керівництвом професійного інструктора. Занурення відпрацьовують в просторому басейні на глибині 1,5-2 метри. Все необхідне спорядження і екіпірування видається на місці: гідрокостюми, маски і 2 пари ласт.

Як все відбувається?

Щасливчикам належить відвідати престижний Центр навчання підводному плаванню IDC-club, де на них чекатиме професійний інструктор. Він допоможе підібрати екіпірування та надасть все необхідне спорядження. Спочатку Щасливчики прослухають курс теорії про правила безпеки при зануренні, а також подивляться навчальне відео. Потім досвідчений інструктор допоможе зануритися у воду. Безпосередньо під водою Щасливчики перебуватимуть близько 40 хвилин.

Сучасний басейн

Максимальна глибина басейну становить 5,5 метрів, проте більшість навичок відпрацьовуватимуться на глибині 1,5-2 метри. Це дозволить відтворити природні умови в штучному водоймищі. У басейні постійно підтримується комфортна температура води, що робить занурення зручним в будь-яку пору року.

Новий досвід

Новачки зможуть опанувати:

  • техніку «продування» вух
  • принципи правильного дихання
  • основи мови «підводного» спілкування

All inclusive

Досвідчений інструктор видасть кожному підопічному усю необхідну екіпіровку: гідрокостюм, маску, пару ласт. Крім того, центром буде надано спорядження від компанії Mares - одного з провідних виробників світу.

Місце проведення враження

116 відгуків реальних людей