101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Найпристрасніший танцювальний майстер-клас для двох! Рухи автентичного аргентинського танго розучуються парою в супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про засади танцю: правильну поставу, техніку кроку й обертання, взаємодію в парі. Розучені «па» об'єднаються в невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 325 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Індивідуальний урок аргентинського танго — що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» й випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго й зробити перші кроки у цьому танці разом із близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як все відбувається?

Враження відбуватиметься у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки — розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків із лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. У кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка — плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю — усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, аби відчути настрій танго й розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

  • правильна постава в танці;
  • техніка кроку і обертань;
  • почуття ритму і взаємодія в парі.

Спілкування мовою тіла

Танго — це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство та гра. Тут не прийнято розмовляти й посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції та ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі

м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

41 відгук

С
Сергей
22 травня 2018
Было очень интересно и увлекательно. Получили мысу новых переживаний и впечатлений. Рекомендую.

14 травня 2018
Урок аргентинского танго нам с мужем подарила его сестра) Мы долго настраивались и наконец собрались) Урок проходил в клубе Биг Дэнс на Театральной, очень понравилась тренер Анна Лаврус, она интересно рассказала вначале о возникновении именно аргентинского танго, потом показала и объяснила основы танца, в общем, мы с мужем получили большое удовольствие от занятия, захотелось продолжить, вышли в приподнятом настроении) Все очень понравилось!

14 березня 2018
Впечатление получила в подарок на День Влюблённых от любимого человека. Больше всего понравилось то, что это впечатление мы смогли разделить вместе, а также, продолжать и развивать эту деятельность, ведь на уроке объяснили базовые принципы танца, взаимодействия с партнером и импровизации. Всем парам рекомендую!)

Татьяна
12 січня 2018
Все очень понравилось! Рекомендую для пар! Остались под приятным впечатлением и полны бодрости.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень