101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Найпристрасніший танцювальний майстер-клас для двох! Рухи автентичного аргентинського танго розучуються парою у супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про основи танцю: правильну поставу, техніку кроку і обертань, взаємодію у парі. Розучені «па» об'єднуватимуться у невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 381 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років

Індивідуальний урок аргентинського танго - що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» і випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго і зробити перші кроки у цьому танці разом з близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як це відбувається?

Враження проходить у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки - розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків з лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. В кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка - плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю - усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, щоб відчути настрій танго і розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

  • правильна постава в танці
  • техніка кроку і обертань
  • почуття ритму і взаємодія в парі

Спілкування мовою тіла

Танго - це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство і гра. Тут не прийнято розмовляти і посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції і ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

25 відгуків реальних людей