101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Самий пристрасний танцювальний майстер-клас для двох! Руху автентичного аргентинського танго розучуються парою в супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про засади танцю: правильній поставі, техніці кроку і обертань, взаємодії в парі. Розучені «па» об'єднаються в невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше...

2 чол. 60 хвилин Використати до 28.02.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 377 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2018

Індивідуальний урок аргентинського танго - що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» і випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго і зробити перші кроки у цьому танці разом з близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як це відбувається?

Враження проходить у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки - розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків з лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. В кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка - плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю - усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, щоб відчути настрій танго і розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

  • правильна постава в танці
  • техніка кроку і обертань
  • почуття ритму і взаємодія в парі

Спілкування мовою тіла

Танго - це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство і гра. Тут не прийнято розмовляти і посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції і ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

34 відгуків реальних людей

Л
Лада
19 липня 2017
Урок аргентинского танго был подарком от дочери на годовщину нашей свадьбы. Час занятия пролетел очень быстро. Было просто замечательно. Тренер коротко, но очень емко, рассказала о самом танце. А потом был ТАНЕЦ... Будем продолжать.

27 червня 2017
Выбрали с мужем данное впечатление, имея желание попробовать себя в чем-то новом для обоих. Урок достаточно содержательный и с точки зрения теории по хореографии/психологии партнеров (что оказалось весьма важным), так и с практической стороны. Есть возможность научиться понимать друг друга без слов, на основе разученных па самостоятельно представить импровизированный танец, и сделать для себя...
Выбрали с мужем данное впечатление, имея желание попробовать себя в чем-то новом для обоих. Урок достаточно содержательный и с точки зрения теории по хореографии/психологии партнеров (что оказалось весьма важным), так и с практической стороны. Есть возможность научиться понимать друг друга без слов, на основе разученных па самостоятельно представить импровизированный танец, и сделать для себя выводы есть ли желание постигать это искусство в полной мере. Организация впечатления безупречная, хореограф профессионал в своем деле. Благодарим команду Бодо за возможность прикоснуться к прекрасному.

Н
Наталія
1 червня 2017
Про урок аргентинського танго я мріяла давно, і ось нарешті отримала його як подарунок на день народження:). Враження від тренера, від уроку і від танцювальної студії залишились найкращі:). Протягом заняття я зрозуміла, що головна "таємниця" цього граційного танцю - вміння відчувати свого партнера. Дякую команді Бодо за позитив і нові знання:)!

Н
Наталья
29 травня 2017
На день рождения получила три сертификата bodo. Даже не раздумывала, что хочу попасть на урок аргентинского танца. Получила море удовольствия. Анечка так интересно рассказывала про танго, что час пролетел не заметно. Самое главное, что моя вторая половинка так же получила удовольствие от занятия и мы станцевали наше первое танго (надеюсь, что на этом не остановимся :-)). Понятно, что мы получили...
На день рождения получила три сертификата bodo. Даже не раздумывала, что хочу попасть на урок аргентинского танца. Получила море удовольствия. Анечка так интересно рассказывала про танго, что час пролетел не заметно. Самое главное, что моя вторая половинка так же получила удовольствие от занятия и мы станцевали наше первое танго (надеюсь, что на этом не остановимся :-)). Понятно, что мы получили только азы и есть желание совершенствоваться. Анечка, мы посмотрели видео с тобой, ты неотразима, такого исполнения я еще не видела))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень