101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Найпристрасніший танцювальний майстер-клас для двох! Рухи автентичного аргентинського танго розучуються парою в супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про засади танцю: правильну поставу, техніку кроку й обертання, взаємодію в парі. Розучені «па» об'єднаються в невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 963 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.07.2018

Індивідуальний урок аргентинського танго — що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» й випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго й зробити перші кроки у цьому танці разом із близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як все відбувається?

Враження відбуватиметься у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки — розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків із лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. У кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка — плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю — усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, аби відчути настрій танго й розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

 • правильна постава в танці;
 • техніка кроку і обертань;
 • почуття ритму і взаємодія в парі.

Спілкування мовою тіла

Танго — це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство та гра. Тут не прийнято розмовляти й посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції та ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

12 січня 2018
Все очень понравилось! Рекомендую для пар! Остались под приятным впечатлением и полны бодрости.

Н
Наталия
26 листопада 2017
Впечатления после первого в жизни урока аргентинского танго остались только положительные.Казалось что одного часа будет очень мало,но этого времени оказалось как раз в меру, как для первого раза.Содержательно,понятно,хочется продолжать обучение.

11 жовтня 2017
Впечатление прошло на отлично! Ольга - замечательный преподаватель! урок прошел быстро, оставив яркие воспоминания и желание продолжать заниматься. Считаю, что каждой паре нужно сходить на подобный урок. еще раз повторюсь, что подход Ольги и сам танец необыкновенны.

O
Ola
23 вересня 2017
Танго - это чувство, выраженное в танце. Вы можете станцевать своё настроение. Попробуйте! Это было прекрасно! Спасибо тренеру Ольге :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • 8 березня
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень