101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Найпристрасніший танцювальний майстер-клас для двох! Рухи автентичного аргентинського танго розучуються парою у супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про основи танцю: правильну поставу, техніку кроку і обертань, взаємодію у парі. Розучені «па» об'єднуватимуться у невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 586 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.08.2017

Індивідуальний урок аргентинського танго - що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» і випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго і зробити перші кроки у цьому танці разом з близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як це відбувається?

Враження проходить у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки - розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків з лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. В кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка - плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю - усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, щоб відчути настрій танго і розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

  • правильна постава в танці
  • техніка кроку і обертань
  • почуття ритму і взаємодія в парі

Спілкування мовою тіла

Танго - це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство і гра. Тут не прийнято розмовляти і посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції і ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

Місце проведення враження:

Студія танцю "Big Dance"
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

16 лютого 2017
с девушкой воспользовались услугами bodо, что бы отпраздновать 14 февраля. Аргентинское танго было началом нашего вечера. Мы получили уйму впечатлений от занятия и скорее всего запишемся в группу. Очень интересно было прикоснуться к этому экзотическому танцу именно в этот день. Очень подойдёт, для романтического свидания. Советуем посетить!

Е
Елена
6 січня 2017
Это был мой подарок мужу на день влюблённых. Никто из нас не танцевал ранее. Это было очень романтично, волнующе, радостно, ново, сексуально - одним словом здорово! Однозначно рекомендую попробовать такое удовольствие

І
Іра
11 грудня 2016
Сертифікат bodo подарував колега з роботи на день народження. Серед набору вражень я одразу вибрала урок танцю, тому що дуже давно мріяла спробувати. Загалом заняття сподобалось, з'явились нові горизонти доя розвитку. Стати профі за одне заняття неможливо, проте філософію танцю та основні принципи тренер нам донесла. Дякую тренеру Ользі Пошуруєвій за хорошу "рекламу" аргентинського танцю. Варто спробувати!

Л
Леся
8 грудня 2016
Прекрасный урок, проведенный Аней, полностью перенес нас во времена зароджения Аргентинского танго. Позволил почувствовать себя свободно и раскованно. Советую всем, кто хочет забыть про серые будни и подарить себе немного радости !!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень