101713
 

Подаруй урок аргентинського танго для двох!

Найпристрасніший танцювальний майстер-клас для двох! Рухи автентичного аргентинського танго розучуються парою у супроводі персонального інструктора. Можливість дізнатися про основи танцю: правильну поставу, техніку кроку і обертань, взаємодію у парі. Розучені «па» об'єднуватимуться у невелику танцювальну постановку, яку можна буде виконати для друзів або близьких! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.05.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 058 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років

Індивідуальний урок аргентинського танго - що це?

Нахаризматичніший парний танець у всьому світі! Хореографія аргентинського танго по праву вважається «оригіналом», тоді як більш пізні його версії називають лише репродукціями. Саме класичні «па» і випади стануть предметом вивчення на індивідуальному уроці. Це унікальна можливість відчути настрій справжнього аргентинського танго і зробити перші кроки у цьому танці разом з близькою людиною! Немає сумнівів, що для двох закоханих людей не знайдеться кращого способу розповісти про свої почуття!

Як це відбувається?

Враження проходить у школі танців та фітнесу Big Dance. Щасливчики потраплять до рук досвідченого тренера, який популярно розповість про історію танцю, його коріння та особливості. Після невеликої розминки - розучування техніки рухів, обертів, основних елементів. Незручність перших кроків з лишком компенсує неймовірна енергетика музики танго. Багато уваги приділятиметься взаємодії партнерів. В кінці уроку «народиться» унікальна міні-постановка - плід старань хореографа та імпровізації Щасливчиків!

«Ази» аргентинського танцю - усього за 1 заняття

Одного уроку достатньо, щоб відчути настрій танго і розучити свої перші «па». Майстер-клас охопить цілий спектр питань для новачків:

  • правильна постава в танці
  • техніка кроку і обертань
  • почуття ритму і взаємодія в парі

Спілкування мовою тіла

Танго - це танець-діалог, головною ідеєю якого завжди залишається протиборство і гра. Тут не прийнято розмовляти і посміхатися, партнери майже не дивляться одне одному в очі. Тільки оголені емоції і ніяких зайвих слів!

Міні-постановка для пари

Заняття увінчається постановкою невеликого «перфомансу» із розучених зв'язок і рухів. Репетируючи цей міні-танець удвох, можна відточити свою майстерність і віддатися хвилюючим ритмам, забувши про усе, крім почуттів! 

22 відгуки від реальних людей

Урок аргентинського танго

400 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39