102154
 

Подаруй затяжний навчальний політ на літаку!

Щоб злетіти в небеса, не обов'язково мати крила. Досить сісти в кабіну легкого сучасного літака й поспостерігати, як профі-пілот підніме його на висоту близько 800 м. Маневрене судно спеціально розроблене для навчання льотчиків, тому неймовірний прилив адреналіну та насолода від споглядання чудових краєвидів гарантовані. детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 110 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Навчальний політ на літаку ЛОНГЕР — що це?

Захоплюючий політ в кабіні справжнього літака на висоті близько 800 м! Легке одномоторне повітряне судно відгукуватиметься на кожен поворот штурвала, а за вікном, з висоти хмар, відкриються чудові краєвиди. Політати можна й взимку, і влітку, адже підніме літак в небо пілот-профі. 

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до льотної школи «УТЦ Авіатор», де проходять підготовку професійні пілоти. Там аж на 30 хвилин він стане частиною екіпажу одного з легких сучасних літаків. Це може бути Aquila, панорамне лобове скло якого дарує чудовий огляд, або Tecnam з комфортною спареною системою керування. У кабіні разом зі Щасливчиком буде перебувати досвідчений пілот. Він пояснить техніку безпеки та сяде за штурвал. З висоти 800 м над землею відкриються приголомшливо красиві краєвиди, а літак буде легко й плавно входити у віражі. Здійснити навчальний політ можна в будь-який час року. 

30 хвилин на висоті близько 800 м

Індивідуальний політ разюче відрізняється від звичної подорожі на пасажирському лайнері. Перебуваючи у кріслі другого пілота, можна буде повною мірою відчути неймовірний прилив адреналіну, коли літак підніметься в небо. З кабіни відкриється чудовий огляд, і можна буде насолодитися мальовничими краєвидами з висоти близько 800 м над землею. 

Сучасні літаки Aquila і Tecnam 

Унікальна нагода підкорити небеса в кабіні одного з ексклюзивних літаків льотної школи. Це може бути двомісна модель з полегшеною системою управління, створена спеціально для навчання пілотів — Aquila або Tecnam. Такими літаками просто керувати, вони маневрені та швидкі, тому ідеально підходять для першого знайомства з небом. 

Супровід профі-пілота

В кабіні літака будуть знаходитися тільки пілот і учень. Профі сяде за штурвал і пояснить, як зчитувати показники датчиків, здійснювати зліт і посадку. А розташування крісел дозволить з комфортом спостерігати, як досвідчений льотчик керує повітряним судном. 

Місце проведення враження:

УТЦ Авіатор - Школа пілотів (польоти)
Біла Церква, Гайок район Показати на мапі

87 відгуків реальних людей

А
Алёна
3 травня 2018
Добрый день. Учебный полёт на самолете - это что-то удивительное. Мне очень понравился. Феерический полёт. Пилот просто замечательный, профессионал своего дела с большим опытом. Он очень легко и доступно объяснил про управление самолетом. Я не ожидала, что легко смогу сама управлять в полёте. Честно - ХОЧУ ЕЩЁ!!! Этот подарок преподнес мне мой любимый Муж. Я ему очень благодарна за неожиданное...
Добрый день. Учебный полёт на самолете - это что-то удивительное. Мне очень понравился. Феерический полёт. Пилот просто замечательный, профессионал своего дела с большим опытом. Он очень легко и доступно объяснил про управление самолетом. Я не ожидала, что легко смогу сама управлять в полёте. Честно - ХОЧУ ЕЩЁ!!! Этот подарок преподнес мне мой любимый Муж. Я ему очень благодарна за неожиданное впечатление. И благодарю "bodo" за исполнения впечатлений. :)))

В
Віталій
13 квітня 2018
Політ - то завжди захоплюючі враження, і цей не був виключенням. Все було на найвищому рівні. Думав між двомісним літаком і тим, що більший, але зупинився на двомісному - на ньому можна більше "покрутитись" :) Літали рівно 30 хвилин - як і було замовлено. По прибутті, пройшовши невеликий інструктаж як в цей літак залізти, тут же вирулили на полосу та й взлетіли. Я думав, що керування або не...
Політ - то завжди захоплюючі враження, і цей не був виключенням. Все було на найвищому рівні. Думав між двомісним літаком і тим, що більший, але зупинився на двомісному - на ньому можна більше "покрутитись" :) Літали рівно 30 хвилин - як і було замовлено. По прибутті, пройшовши невеликий інструктаж як в цей літак залізти, тут же вирулили на полосу та й взлетіли. Я думав, що керування або не дадуть взагалі, або лише трішки десь в небі, але пілот одразу після взльоту запропонував - на що я з радістю погодився, і майже весь час я керував цим літаком - це було круто! Звичайно, я бачив, що він страхував мене (ну, напевне, на випадок, якщо я щось не так зроблю). Після невеликого обльоту, ми почали крутити крени та робити "горки", при яких відчувається невагомість! Дуже дякую коханій дружині за такий прекрасний подарунок! :)

Д
Денис
11 квітня 2018
Подарок был подарен коллегами по работе, идея подарка очень впечатлила так как без ума от авиации, самолетов, и все что с этим связано. Время, организация, локация, инструктаж, сам полет, все было на высшем уровне! И самое главное БЕЗОПАСНО! Спасибо большое!

2 березня 2018
Это был подарок на день рождение от моей любимой подруженьки) который запомнится на всю жизнь! Полет на самолете - это непередаваемые ощущения, особенно, когда ты - пилотируешь самостоятельно!!! Это так Круто! Столько эмоций, заряд позитива, радости и счастья! Это должен попробовать каждый!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень