102154
 

Подаруй незабутній політ на літаку ЛОНГЕР!

Щоб злетіти до небес, не обов'язково мати крила. Досить сісти в кабіну легкого сучасного літака і поспостерігати, як профі-пілот підніме його на висоту близько 800 м. Маневрене судно спеціально розроблено для навчання льотчиків, тому неймовірний приплив адреналіну і насолода від споглядання чудових краєвидів гарантовані!   детальніше

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
30 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 16 років

Навчальний політ на літаку ЛОНГЕР — що це?

Захоплюючий політ в кабіні справжнього літака на висоті біля 800 м! Легке одномоторное повітряне судно буде відгукуватися на кожен поворот штурвала, а за вікном, з висоти хмар, відкриються чудові краєвиди. Політати можна і взимку, і влітку, адже підніме літак в небо пілот-профі. 

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до льотної школи «УТЦ Авіатор», де проходять підготовку професійні пілоти. Там аж на 30 хвилин він стане частиною екіпажу одного з легких сучасних літаків. Це може бути Aquila, панорамне лобове скло якого дарує чудовий огляд, або Tecnam з комфортною спареною системою керування. В кабіні разом зі Щасливчиком буде перебувати досвідчений пілот. Він пояснить техніку безпеки і сяде за штурвал. З висоти 800 м над землею відкриються приголомшливо красиві краєвиди, а літак буде легко і плавно входити у віражі. Здійснити навчальний політ можна в будь-який час року. 

30 хвилин на висоті біля 800 м

Індивідуальний політ разюче відрізняється від звичної подорожі на пасажирському лайнері. Перебуваючи у кріслі другого пілота, можна буде повною мірою відчути неймовірний прилив адреналіну, коли літак підніметься в небо. З кабіни відкриється чудовий огляд, і можна буде насолодитися мальовничими краєвидами з висоти близько 800 м над землею. 

Сучасні літаки Aquila і Tecnam 

Унікальна нагода підкорити небеса в кабіні одного з ексклюзивних літаків льотної школи. Це може бути двомісна модель з полегшеною системою управління, створена спеціально для навчання пілотів — Aquila або Tecnam. Такими літаками просто керувати, вони маневрені і швидкі, тому ідеально підходять для першого знайомства з небом. 

Супровід профі-пілота

В кабіні літака будуть знаходитися тільки пілот і учень. Профі сяде за штурвал і пояснить, як зчитувати показники датчиків, здійснювати зліт і посадку. А розташування крісел дозволить з комфортом спостерігати, як досвідчений льотчик керує повітряним судном. 

Місце проведення враження

56 відгуків реальних людей