100867
 

Подаруй політ на найдовшому тролеї у Європі!

Унікальна нагода перелетіти широкий Дніпро за 1 хвилину! Для цього достатньо підкорити канатну трасу у 532 метри на спеціальному ролику - тролеї. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом. Повітряний маршрут починається від Арки Дружби народів через Дніпро і фінішує поблизу спеціальної вежі на Трухановому острові. А старовинна частина столиці з висоти пташиного польоту особливо прекрасна! детальніше

1 чол. 1 спуск Використати до 30.04.2017
1 людина
1 спуск
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Обмеження: - до 120 кг
Доступно з 8 років

Тролей над Дніпром - що це?

Швидкісний спуск через Дніпро найбільшою канатною переправою довжиною 530 м. Такий «політ» займає близько хвилини. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом, яке забезпечить комфортний спуск. Маршрут цього екстремального атракціону починається на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів, проходить над Дніпровською набережною, через річку і закінчується на спеціальній вишці на березі Труханового острова.

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з профі-інструктором. Він пояснить правила безпеки й закріпить свого гостя у спеціальному кріслі. Зробивши усього 1 крок з місця старту, за хвилину Щасливчик пронесеться півкілометри на Дніпром. Він зможе побачити незвичайні ракурси повсякденних столичних краєвидів з висоти пташиного польоту. А закінчиться «політ» по той бік річки на спеціально обладнаному майданчику, де його зустрінуть інші інструктори. Одночасно працюють 2 або 3 траси, отож разом зі Щасливчиком можуть спускатися й інші екстремали.

Найдовший тролей в Україні!

532 метри 61 сантиметр - довжина найбільшої тролейної траси в Україні. Цей результат занесено до Книги рекордів Гіннеса України. 

Політ тривалістю близько хвилини

Знадобиться усього від 40 до 60 секунд, щоб перелетіти Дніпро з допомогою канатної переправи. Цього часу більш ніж достатньо, щоб насолодитися польотом і панорамними столичними краєвидами з висоти пташиного польоту. 

Комфортне кріплення у вигляді крісла

Для спуску використовується кріплення у вигляді крісла. Воно ковзає трасою завдяки спеціальному ролику. Комфортний і захоплюючий політ через річку гарантовано! 

Повна екіпіровка

На старті і фініші траси працюють досвідчені інструктори-альпіністи, які подбають про безпеку і м'яку посадку. Гостю попередньо видадуть усе необхідне для комфортного польоту - захисний шолом і професійну страхувальну систему. 

Фотографії враження

868 відгуків реальних людей

Тролей над Дніпром

300 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39