100867
 

Тролей над Дніпром

Унікальна нагода перелетіти широкий Дніпро за 1 хвилину! Для цього достатньо підкорити канатну трасу у 532 метри на спеціальному ролику - тролеї. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом. Повітряний маршрут починається від Арки Дружби народів через Дніпро і фінішує поблизу спеціальної вежі на Трухановому острові. А старовинна частина столиці з висоти пташиного польоту особливо прекрасна! детальніше...

1 чол. 1 спуск Використати до 31.08.2017
Неактивне враження
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Тролей над Дніпром - що це?

Швидкісний спуск через Дніпро найбільшою канатною переправою довжиною 530 м. Такий «політ» займає близько хвилини. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом, яке забезпечить комфортний спуск. Маршрут цього екстремального атракціону починається на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів, проходить над Дніпровською набережною, через річку і закінчується на спеціальній вишці на березі Труханового острова.

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з профі-інструктором. Він пояснить правила безпеки й закріпить свого гостя у спеціальному кріслі. Зробивши усього 1 крок з місця старту, за хвилину Щасливчик пронесеться півкілометри на Дніпром. Він зможе побачити незвичайні ракурси повсякденних столичних краєвидів з висоти пташиного польоту. А закінчиться «політ» по той бік річки на спеціально обладнаному майданчику, де його зустрінуть інші інструктори. Одночасно працюють 2 або 3 траси, отож разом зі Щасливчиком можуть спускатися й інші екстремали.

Найдовший тролей в Україні!

532 метри 61 сантиметр - довжина найбільшої тролейної траси в Україні. Цей результат занесено до Книги рекордів Гіннеса України. 

Політ тривалістю близько хвилини

Знадобиться усього від 40 до 60 секунд, щоб перелетіти Дніпро з допомогою канатної переправи. Цього часу більш ніж достатньо, щоб насолодитися польотом і панорамними столичними краєвидами з висоти пташиного польоту. 

Комфортне кріплення у вигляді крісла

Для спуску використовується кріплення у вигляді крісла. Воно ковзає трасою завдяки спеціальному ролику. Комфортний і захоплюючий політ через річку гарантовано! 

Повна екіпіровка

На старті і фініші траси працюють досвідчені інструктори-альпіністи, які подбають про безпеку і м'яку посадку. Гостю попередньо видадуть усе необхідне для комфортного польоту - захисний шолом і професійну страхувальну систему. 

Місце проведення враження:

Sky Park Тролей
м.Майдан Незалежності, Європейська пл., оглядовий майданчик біля Арки Дружби народів. Показати на мапі

877 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Давно хотели прокатится, пожалуй сделаю подарок любимому к 14 февраля:)

13 лютого 2017
Огромное спасибо сервису BODO, менеджеры компании вовремя созвонились и предложили удобное время, выбрала троллей над Днепром, куда меня пропустили вне очереди.

А
Алексей
9 грудня 2016
Команда супер, все организованно. Впечатления, только позитивчик

20 листопада 2016
Яркое впечатление! просто супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень