100867
 

Тролей над Дніпром

Унікальна можливість перелетіти широкий Дніпро за 1 хвилину! Для цього достатньо підкорити канатну трасу в 532 метра на спеціальному ролику — тролів. В якості кріплення використовується крісло на ролику. Повітряний маршрут починається від Арки Дружби народів через Дніпро і фінішує біля спеціальної вишки на Трухановому острові. А старовинна частина столиці з висоти пташиного польоту особливо прекрасна! детальніше...

1 люд. 1 спуск Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Тролей над Дніпром - що це?

Швидкісний спуск через Дніпро найбільшою канатною переправою довжиною 530 м. Такий «політ» займає близько хвилини. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом, яке забезпечить комфортний спуск. Маршрут цього екстремального атракціону починається на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів, проходить над Дніпровською набережною, через річку і закінчується на спеціальній вишці на березі Труханового острова.

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з профі-інструктором. Він пояснить правила безпеки й закріпить свого гостя у спеціальному кріслі. Зробивши усього 1 крок з місця старту, за хвилину Щасливчик пронесеться півкілометри на Дніпром. Він зможе побачити незвичайні ракурси повсякденних столичних краєвидів з висоти пташиного польоту. А закінчиться «політ» по той бік річки на спеціально обладнаному майданчику, де його зустрінуть інші інструктори. Одночасно працюють 2 або 3 траси, отож разом зі Щасливчиком можуть спускатися й інші екстремали.

Найдовший тролей в Україні!

532 метри 61 сантиметр - довжина найбільшої тролейної траси в Україні. Цей результат занесено до Книги рекордів Гіннеса України. 

Політ тривалістю близько хвилини

Знадобиться усього від 40 до 60 секунд, щоб перелетіти Дніпро з допомогою канатної переправи. Цього часу більш ніж достатньо, щоб насолодитися польотом і панорамними столичними краєвидами з висоти пташиного польоту. 

Комфортне кріплення у вигляді крісла

Для спуску використовується кріплення у вигляді крісла. Воно ковзає трасою завдяки спеціальному ролику. Комфортний і захоплюючий політ через річку гарантовано! 

Повна екіпіровка

На старті і фініші траси працюють досвідчені інструктори-альпіністи, які подбають про безпеку і м'яку посадку. Гостю попередньо видадуть усе необхідне для комфортного польоту - захисний шолом і професійну страхувальну систему. 

Місце проведення враження:

Sky Park Тролей
м.Майдан Незалежності, Європейська пл., оглядовий майданчик біля Арки Дружби народів. Показати на мапі

879 відгуків реальних людей

О
Ольга
22 лютого 2017
Долго выбирала подарок коллеге, и решила преподнести впечатление в подарок. Работой менеджеров осталась довольна, да и коллега был в восторге от подарка. Магазину огромное спасибо.

Ю
Юлия
21 лютого 2017
Спасибо большое за вашу отличную работу, все очень организованно и позитивно!! Мой подарок удался. Пользуйтесь возможностью получать удовольствия!!

13 лютого 2017
Давно хотели прокатится, пожалуй сделаю подарок любимому к 14 февраля:)

13 лютого 2017
Огромное спасибо сервису BODO, менеджеры компании вовремя созвонились и предложили удобное время, выбрала троллей над Днепром, куда меня пропустили вне очереди.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень