Подаруйте тренувальний день із Сrossfit Banda!

подарували вже 43 рази
1200 грн 1 люд. до 4 годин
1 людина
до 4 годин
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спершу інструктор проведе персональне тренування: складе індивідуальну програму та покаже комплекс вправ. Потім почнеться мобіліті, який допоможе підвищити гнучкість. Фінальним етапом стане масаж — можна вибрати загальний, спортивний або розслабляючий. Також спортсмену запропонують напій на вибір: коктейль, сік, фреш або воду.

Чому ми вибрали спортивний клуб Crossfit Banda

У клубі викладають 84 сертифікованих тренери, більше 50 з яких — виступаючі атлети-призери українських та міжнародних турнірів з кросфіту. Клієнт буде займатися в одному з двох центрів на вибір — біля ст. м. «Палац "Україна"» або «Оболонь». Програми тренувань включають в себе елементи фітнесу, бодібілдингу, атлетики та гімнастики. Це авторські методики, які розроблені спеціально для для Crossfit Banda — перших в Україні афілійованих кросфіт-залів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Валентина
14 серпня 2018
Давно слышала об этом клубе, но никогда не доходили руки самой туда записаться. Спасибо друзьям, который подтолкнули меня на этот шаг. Тренировку получила в подарок на день рождение и безумно довольна! Тренер супер! На тренировке почувствовала каждый мускул, а на второй день хорошую такую крепатуру) Плюс массаж в конце занятия - то, что надо после физ.нагрузки. Теперь стану завсегдатаем клуба. Спасибо Бодо за супер услугу!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.