Тест-драйв квадрокоптера в 3D-окулярах для двох

2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт приїде на заздалегідь обумовлену локацію і зустрінеться з інструктором. Поки фахівець буде керувати коптером, учасник може насолодитися панорамою міста, яку камера передасть у 3D-окуляри. Після цього він сам зможе прийняти управління. Фото і відео з камери квадрокоптера будуть відправлені клієнту на e-mail. Провести тест-драйв можна в будь-якій відкритій локації або вибрати одне із запропонованих інструктором місць. Це можуть бути:

  • площа біля монумента Батьківщина-мати;
  • Києво-Печерська Лавра;
  • Михайлівський собор;
  • Замкова гора;
  • Поштова площа.

Чому ми вибрали Dronarium

Компанія надає квадрокоптер Inspire 1 із вбудованою FPV-системою. Він здатний миттєво передавати відео на відстань до 2 км. Спостерігати за «подорожжю» дрона клієнт буде в 3D-окулярах Avegant Glyph.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Светлана
1 декабря 2016
Круто вертеть головой по сторонам и смотреть на Киев с высоты птичьего полета. Создается такое впечатление, что ты сам летишь. Нереально круто и незабываемо! Спасибо BODO за такую возможность!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки