102160
 

Подаруй захоплюючий тест-драйв квадрокоптера!

Пілотування дивного літаючого апарату — квадрокоптера Phantom 2 під наглядом досвідченого інструктора. Профі розповість, як керувати дроном і підніме мультикоптер в повітря. На пам'ять залишаться якісне відео і фотознімки, зроблені з різної висоти за допомогою вбудованої камери. Можна поспостерігати, як мультикоптер здійснює повітряні віражі, змусити дрон слідувати за пілотом або навіть «зависнути» в небі.   детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 430 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 12 років

Тест-драйв квадрокоптера — що це?

Унікальна можливість покерувати сучасним квадрокоптером Phantom 3. Дрон може підніматися на різну висоту і робити дивовижні повітряні віражі. Але саме захоплююче — він має функцію фото - і відеозйомки, так що всі захоплюючі хвилини польоту будуть відображені на пам'ять.  

Як все проходить?

Щоб навчитися управляти квадрокоптером, Щасливчики відправляться на попередньо узгоджене місце зустрічі — відкритий майданчик, парк або на набережну. Там вже буде чекати досвідчений інструктор, який навчить новачків азам пілотування дрона Phantom 3. Спочатку профі підніме апарат в небо і покаже, як робити нескладні повітряні трюки, регулювати висоту апарату, здійснювати фото - і відеозйомку. А після кожний із Щасливчиків, під чуйним наглядом інструктора, спробує самостійно відправити квадрокоптер борознити небесні простори!

Сучасний квадрокоптер Phantom 3

Phantom 3   сучасний квадрокоптер з ефективною системою стабілізації. Дрон оснащений якісною камерою, яка передає зображення на екран у реальному часі, дозволяє знімати відео і робити фотографії. Управління здійснюється за допомогою спеціального пульта, до якого прикріплений телефон або планшет. Це дозволяє спостерігати політ мультикоптера як на екрані, так і наживо, в небі.

Незабутній досвід управління квадрокоптером

Злетіти в небо, не відриваючись від землі? Немає нічого простіше, якщо в руках — пульт від маневреного квадрокоптера нового покоління! Навички пілотування дроном купуються за 10-15 хвилин, а далі треба просто насолоджуватися польотом. Можна зняти на пам'ять фото або відео, помилуватися повітряними віражами або змусити апарат невідривно слідувати за пілотом.

Фотографії і відео на пам'ять

Поділитися з друзями емоціями від дивного пригоди можна не тільки на словах. Адже на пам'ять залишаться відео і фотознімки, які дрон зробить під час польоту. Всі зображення по завершенні враження пересилаються пілотам на електронну пошту.

Місце проведення враження

  • Elisichenko Production
  • місце зустрічі обговорюється заздалегідь

7 відгуків реальних людей