102160
 

Подаруй тест-драйв квадрокоптера!

Пілотування дивного літального апарата — квадрокоптера Phantom 3 під наглядом досвідченого інструктора. Профі розповість, як керувати дроном і підніме мультикоптер в повітря. На пам'ять залишаться якісне відео і фотознімки, зроблені з різної висоти за допомогою вбудованої камери. Можна поспостерігати, як мультикоптер здійснює повітряні віражі, змусити дрон слідувати за пілотом або навіть «зависнути» у небі. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 855 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Тест-драйв квадрокоптера — що це?

Унікальна можливість покерувати сучасним квадрокоптером Phantom 3. Дрон може підніматися на різну висоту і робити дивовижні повітряні віражі. Але саме захоплююче — він має функцію фото - і відеозйомки, так що всі захоплюючі хвилини польоту будуть відображені на пам'ять.

Як все проходить?

Щоб навчитися управляти квадрокоптером, Щасливчики відправляться на попередньо узгоджене місце зустрічі — відкритий майданчик, парк або на набережну. Там вже буде чекати досвідчений інструктор, який навчить новачків азам пілотування дрона Phantom 3. Спочатку профі підніме апарат в небо і покаже, як робити нескладні повітряні трюки, регулювати висоту апарату, здійснювати фото - і відеозйомку. А після кожний із Щасливчиків, під чуйним наглядом інструктора, спробує самостійно відправити квадрокоптер борознити небесні простори!

Сучасний квадрокоптер Phantom 3

Phantom 3 — сучасний квадрокоптер з ефективною системою стабілізації. Дрон оснащений якісною камерою, яка передає зображення на екран у реальному часі, дозволяє знімати відео і робити фотографії. Управління здійснюється за допомогою спеціального пульта, до якого прикріплений телефон або планшет. Це дозволяє спостерігати політ мультикоптера як на екрані, так і наживо, в небі.

Незабутній досвід управління квадрокоптером

Злетіти в небо, не відриваючись від землі? Немає нічого простіше, якщо в руках — пульт від маневреного квадрокоптера нового покоління! Навички пілотування дроном купуються за 10-15 хвилин, а далі треба просто насолоджуватися польотом. Можна зняти на пам'ять фото або відео, помилуватися повітряними віражами або змусити апарат невідривно слідувати за пілотом.

Фотографії і відео на пам'ять

Поділитися з друзями емоціями від дивного пригоди можна не тільки на словах. Адже на пам'ять залишаться відео і фотознімки, які дрон зробить під час польоту. Всі зображення по завершенні враження пересилаються пілотам на електронну пошту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Elisichenko Production
м. Виставковий центр, ВДНГ, головний вхід Показати на мапі

8 відгуків

19 вересня 2017
Давно мечтал попробовать полетать на квадрокоптер, было интересно посмотреть на Киев сверху, с Бодо и благодаря жене моя мечта осуществилась .

26 липня 2016
С детства заложилось стойкое мнеиние, что подарком, тем более на День Рождения, должна быть вещь. Не важно какая, но вещь: свитер от Мамы с Папой, блокнот/фотоальбом с открыткой от коллег и т.д. Но в этот День Рождения все было по-иному. Увидел красивую коробку с надписью BODO: оформлена красиво, богато, но легкая!.. Думал либо рубашка, либо галстук. Открыл - там конверт и карточка, и...
С детства заложилось стойкое мнеиние, что подарком, тем более на День Рождения, должна быть вещь. Не важно какая, но вещь: свитер от Мамы с Папой, блокнот/фотоальбом с открыткой от коллег и т.д. Но в этот День Рождения все было по-иному. Увидел красивую коробку с надписью BODO: оформлена красиво, богато, но легкая!.. Думал либо рубашка, либо галстук. Открыл - там конверт и карточка, и чётПриуныл... Деньги?.. Начал читать и меня захлестнули противоречивые чувства: с одной стороны нет Вещи, которую привык получать с детства, а с другой... ТЕСТ-ДРАЙВ КВАДРОКОПТЕРА! {далее идут чувства, которые не в состоянии описать буквами} Воздух и летательные аппараты любил с детства. Готовился поступать на летчика-истребителя в школе. Бредил небом, но... Вышло все иначе, но не в этом суть. Небо оставило в душе свой отпечаток. И более 50 прыжков с парашютом только углубили его. ... После регистрации номера по указанному телефону со мной связались представители Компании для уточнения деталей. Действовали на высшем уровне. Оговорено было все: от невозможности получить Впечатление, до погодных условий. В назначенный день выдвинулись на оговоренное место для встречи с представителем и вот с этого места, считаю, началось получение мной Впечатления. Час пролетел за минуту. Благодаря толковым объяснениям и толковому квадрику сделал умопомрачительные как фото, так и видео: полусфера полета аппарата составляет 2 км радиусом и высотой до 500 метров. Камера на подвеске позволяет вести фото/видеосъемку качества 4К. Прошло три дня, а я до сих пор под впечатлением... *** Спасибо моей жене за принципиально новый подход к подаркам: вещь испортится или потеряется, а такое яркое Впечатление останется до конца. Да и после него внуки и правнуки смогут лицезреть счастливых, еще молодых дедушку и бабушку с высоты птичьего полета! ;) Доволен. Рекомендую.

9 червня 2016
Отличный подарок и незабываемые впечатления! Это точно стоит того, чтобы попробовать. Антон отличный инструктор и просто приятный человек, рассказал много интересного про коптеры, полеты на них и съемки. Большое спасибо!

7 червня 2016
Все очень здорово. Не важно - управляли раньше или нет, все решила техника и место проведения - отличный квадрокоптер, есть где полетать и что посмотреть. Видео полета пишется и потом интересно пересматривать - любимый город с высоты птичьего полета :) Улетает далеко и быстро, в небе потом практически не видно и управлять нужно только по экрану, хорошо, если не сильно засвечивается. Все не сложно...
Все очень здорово. Не важно - управляли раньше или нет, все решила техника и место проведения - отличный квадрокоптер, есть где полетать и что посмотреть. Видео полета пишется и потом интересно пересматривать - любимый город с высоты птичьего полета :) Улетает далеко и быстро, в небе потом практически не видно и управлять нужно только по экрану, хорошо, если не сильно засвечивается. Все не сложно, но инструктор все очень просто и доходчиво объясняет, так что разберутся и блондинки и дети ;) Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень