102036
 

Подаруй тест-драйв флайборду!

Шалені водні розваги — політ над поверхнею води на відстані 1, 2 та навіть 5 метрів! Чим краща фізична підготовка, тим вище вдасться піднятися. Флайборд — це унікальна «літаюча» дошка, яка набирає висоту завдяки потокам води. Струмені вириваються із спеціальних отворів на дні і піднімають борд разом з пілотом вгору. Інструктор дасть всі необхідні підказки, після чого можна буде зробити драйвовий політ над водою. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Тест-драйв флайборду — що це?

Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко він навчиться утримувати рівновагу, як високо зможе піднятись — залежить тільки від нього. У середньому, навчання займає близько 15-20 хвилин, а успіхи кожен демонструє різні. Спочатку належить пролетіти на висоті 1-2 метрів над водою, а після замахнутися на більше екстремальну позначку — близько 5 метрів. За допомогою шланга, яким флайбод з'єднаний з гідроциклом, здійснюється безперебійна подача води. Вона виривається потужними потоками з-під дошки та допомагає постійно утримувати борд у повітрі.

Як все відбувається?

Для захоплюючого польоту вибрано місце в акваторії Дніпра. Тут на Щасливчика буде чекати інструктор школи флайбордингу, який займатиметься навчанням свого гостя. Спочатку теорію озвучать на суші, розкажуть про пристрої дошки та техніку управління нею. Як тільки гість буде готовий, флайборд переміститься на воду. Ще секунда — і адреналін накриє потужною хвилею. Усе, чому навчив інструктор, доведеться повторити на практиці.

Інноваційний винахід — флайборд

Винахід флайборду приписують Френкі Запату. Саме йому кілька років тому прийшла в голову відчайдушна ідея політати над водою. Конструкція флайборду повністю задовольнила запит. Із отворів під дошкою потужним тиском виривається вода й утримує пілота в повітрі. Відчуття від польоту неймовірні!

Нові навички всього за 1 заняття

Тримати баланс, повертати й маневрувати — перш, ніж стати на платформу на воді, належить освоїти базові навички на суші. Навчання буде дуже захоплюючим та допоможе відкрити перед екстремалом нові горизонти.

Політ на висоті до 5 метрів

Ознайомлювальний політ триватиме 10 хвилин. Спочатку пілотові доведеться підкорити висоту 1-2 метри, а як тільки він освоїться на цій позначці — піднятися вище. Політати можна на висоті близько 5 метрів.

Місце проведення враження:

Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

64 відгуків реальних людей

С
Сашааа
17 травня 2018
Давно хотела опробовать флайборд и наконец-то это свершилоооось! Боже, впечатления непередаваемые! Очень андреналиново!))) Круто полеталааа) Инструктор классный, все рассказал, показал, подбодрил, что немаловажно!

И
Игорь
27 вересня 2017
Впечатление "Тест-драйв флайборда" - это нечто. Все очень понравилось:) Инструктор очень хорошо и доступно все объяснил, что помогло быстро освоить флайборд. Люблю экстремальные впечатления, а экстрима поддала еще и погодка +13С и дощик) Обязательно воспользуюсь таким впечатлением еще раз, но уже не на 10 минут, а однозначно больше, так как 10 минут - это очень мало)

С
Сергей
25 вересня 2017
Супруга подарила полет на флайборде. Эмоции зашкаливает))) инструктор- просто талант, за 2 минуты рассказал так что я с первого раза поднялся) огромное спасибо!!!!

11 вересня 2017
Друзья подарили впечатление на день рождения, все прошло хорошо, доброжелательные инструктора все показали и рассказали. Само ощущение полета понравилось, но нужно брать больше 10 минут, т.к. за 10 минут только входишь во вкус.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень