102036
 

Подаруй тест-драйв флайборду!

Шалені водні розваги — політ над поверхнею води на відстані 1, 2 та навіть 5 метрів! Чим краща фізична підготовка, тим вище вдасться піднятися. Флайборд — це унікальна «літаюча» дошка, яка набирає висоту завдяки потокам води. Струмені вириваються із спеціальних отворів на дні і піднімають борд разом з пілотом вгору. Інструктор дасть всі необхідні підказки, після чого можна буде зробити драйвовий політ над водою. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Тест-драйв флайборду — що це?

Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко він навчиться утримувати рівновагу, як високо зможе піднятись — залежить тільки від нього. У середньому, навчання займає близько 15-20 хвилин, а успіхи кожен демонструє різні. Спочатку належить пролетіти на висоті 1-2 метрів над водою, а після замахнутися на більше екстремальну позначку — близько 5 метрів. За допомогою шланга, яким флайбод з'єднаний з гідроциклом, здійснюється безперебійна подача води. Вона виривається потужними потоками з-під дошки та допомагає постійно утримувати борд у повітрі.

Як все відбувається?

Для захоплюючого польоту вибрано місце в акваторії Дніпра. Тут на Щасливчика буде чекати інструктор школи флайбордингу, який займатиметься навчанням свого гостя. Спочатку теорію озвучать на суші, розкажуть про пристрої дошки та техніку управління нею. Як тільки гість буде готовий, флайборд переміститься на воду. Ще секунда — і адреналін накриє потужною хвилею. Усе, чому навчив інструктор, доведеться повторити на практиці.

Інноваційний винахід — флайборд

Винахід флайборду приписують Френкі Запату. Саме йому кілька років тому прийшла в голову відчайдушна ідея політати над водою. Конструкція флайборду повністю задовольнила запит. Із отворів під дошкою потужним тиском виривається вода й утримує пілота в повітрі. Відчуття від польоту неймовірні!

Нові навички всього за 1 заняття

Тримати баланс, повертати й маневрувати — перш, ніж стати на платформу на воді, належить освоїти базові навички на суші. Навчання буде дуже захоплюючим та допоможе відкрити перед екстремалом нові горизонти.

Політ на висоті до 5 метрів

Ознайомлювальний політ триватиме 10 хвилин. Спочатку пілотові доведеться підкорити висоту 1-2 метри, а як тільки він освоїться на цій позначці — піднятися вище. Політати можна на висоті близько 5 метрів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 10 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

71 відгук

Ю
Юлия
9 липня 2018
Аромомасмаж на двоих заказывала для себя и мужа, все очень классно, сервис тоже понятный и комфортный, ребята сопровождали и разьясняли все подробности как все это оформляется. Спасибо все было замечательно, это мой первый заказ но теперь точно не последний)))

В
Владимир
9 липня 2018
Спасибо большое, было очень круто. Сбылась давняя мечта, ощущения незабываемые и сложно с чем-то сравнить - когда ты паришь над водой! Хочу ещё научится чему-то кроме как зависать над водой)

25 червня 2018
Даже не смотря на облачную и прохладную погоду я получил массу впечатлений! Очень круто. Спасибо инструктору за чёткое руководство - на первом же занятии прочувствовал борд, полёт успешный!

К
катя
23 червня 2018
отлично

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень