102036
 

Подаруй політ над водою на Флайборде!

Шалена водні розваги — політ над поверхнею води на відстані 1, 2 і навіть 5 метрів! Чим краще фізична підготовка, тим вище вдасться піднятися. Флайборд — це унікальна «літаюча» дошка, яка набирає висоту завдяки потокам води. Струменя вириваються із спеціальних отворів на дні і піднімають борд разом з пілотом вгору. Інструктор дасть всі необхідні підказки, після чого можна буде зробити драйвовий політ над водою.  подробнее...

1 чол. 10 хвилин Використати до 30.11.2017
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2017

Тест драйв Флайборду — що це?

Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко він навчиться утримувати рівновагу, як високо зможе забратися — залежить тільки від нього. У середньому, навчання займає близько 15-20 хвилин, а успіхи кожний демонструє різні. Спочатку належить прокотитися на висоті 1-2 метрів над водою, а після замахнутися на більше екстремальну позначку — близько 5 метрів. За допомогою шланга, яким флайбод з'єднаний з гідроциклом, здійснюється безперебійна подача води. Вона виривається потужними струменями з-під дошки та допомагає постійно утримувати борд у повітрі.

Як все відбувається?

Для захоплюючого польоту вибрано місце в акваторії Дніпра. Тут на Щасливчика буде чекати інструктор школи флайбордингу, який займатиметься навчанням свого гостя. Спочатку теорію озвучать на суші, розкажуть про пристрої дошки та техніку управління нею. Як тільки гість буде готовий, флайборд переміститься на воду. Ще секунда — і адреналін накриє потужною хвилею. Усе, чому навчив інструктор, доведеться повторити на практиці.

Інноваційний винахід — флайборд

Винахід флайборду приписують Френкі Запата. Саме йому кілька років тому прийшла в голову відчайдушна ідея політати над водою. Конструкція флайборду повністю задовольнила запит. Із отворів під дошкою потужним тиском виривається вода й утримує пілота в повітрі. Відчуття від польоту неймовірні!

Нові навички всього за 1 заняття

Тримати баланс, повертати й маневрувати — перш, ніж стати на платформу на воді, належить освоїти базові навички на суші. Навчання буде дуже захоплюючим та допоможе відкрити перед екстремалом нові горизонти.

Політ на висоті до 5 метрів

Ознайомлювальний політ триватиме 10 хвилин. Спочатку пілотові доведеться підкорити висоту 1-2 метри, а як тільки він освоїться на цій позначці — піднятися вище. Політати можна на висоті близько 5 метрів.

Місце проведення враження:

Flying Pro
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

48 відгуків реальних людей

Е
Елена
21 червня 2017
Заказала этот подарок мужу на день рождение. Чтобы его получить ехали 350 км в Киев и обратно, ради 30 минут, НО ЭТОГО СТОИЛО.... Впечатления у мужа были всю дорогу обратно, он даже не заметил как мы приехали домой ))) Спасибо инструктору Олегу!!! СПАСИБО Bodo за такие крутые возможности )))

27 січня 2017
Все очень понравилось. Изначально казалось, что это достаточно сложно, но благодаря советам инструктора удалось довольно быстро понять технику управления.

21 вересня 2016
Увидев счастливое лицо мужа после тест-драйва, я поняла, что подарок на День рождения выбран правильно! Незабываемые впечатления! Спасибо огромное Вашему персоналу, в особенности инструктору!

16 вересня 2016
Сотрудники подарили впечатления на День Рождения, вначале не мог даже представить как можно взлетел над водой. Оказалось просто и очень захватывающе. С первого раза получилось достичь высоты в 1,5 метра но это далеко не предел. Сам полет оставил яркое впечатление и желание приехать еще. Отдельно спасибо инструктору! Советую всем любителям экстрима и новых ощущений.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень