102036
 

Подаруй політ над водою на Флайборде!

Шалена водна розвага — політ над поверхнею води на відстані 1, 2 і навіть 5 метрів! Чим краща фізична підготовка, тим вище вдасться піднятися. Флайборд — це унікальна «літаюча» дошка, яка набирає висоту завдяки потокам води. Струмені вириваються із спеціальних отворів на дні й піднімають борд разом із пілотом вгору. Інструктор надасть усі необхідні підказки, після чого можна буде зробити драйвовий політ над водою.  детальніше

1 чол. 10 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
10 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 до 120 кг
Доступно з 18 років

Тест драйв Флайборду — що це?

Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко він навчиться утримувати рівновагу, як високо зможе забратися — залежить тільки від нього. У середньому, навчання займає близько 15-20 хвилин, а успіхи кожний демонструє різні. Спочатку належить прокотитися на висоті 1-2 метрів над водою, а після замахнутися на більше екстремальну позначку — близько 5 метрів. За допомогою шланга, яким флайбод з'єднаний з гідроциклом, здійснюється безперебійна подача води. Вона виривається потужними струменями з-під дошки та допомагає постійно утримувати борд у повітрі.

Як все відбувається?

Для захоплюючого польоту вибрано місце в акваторії Дніпра. Тут на Щасливчика буде чекати інструктор школи флайбордингу, який займатиметься навчанням свого гостя. Спочатку теорію озвучать на суші, розкажуть про пристрої дошки та техніку управління нею. Як тільки гість буде готовий, флайборд переміститься на воду. Ще секунда — і адреналін накриє потужною хвилею. Усе, чому навчив інструктор, доведеться повторити на практиці.

Інноваційний винахід — флайборд

Винахід флайборду приписують Френкі Запата. Саме йому кілька років тому прийшла в голову відчайдушна ідея політати над водою. Конструкція флайборду повністю задовольнила запит. Із отворів під дошкою потужним тиском виривається вода й утримує пілота в повітрі. Відчуття від польоту неймовірні!

Нові навички всього за 1 заняття

Тримати баланс, повертати й маневрувати — перш, ніж стати на платформу на воді, належить освоїти базові навички на суші. Навчання буде дуже захоплюючим та допоможе відкрити перед екстремалом нові горизонти.

Політ на висоті до 5 метрів

Ознайомлювальний політ триватиме 10 хвилин. Спочатку пілотові доведеться підкорити висоту 1-2 метри, а як тільки він освоїться на цій позначці — піднятися вище. Політати можна на висоті близько 5 метрів.

46 відгуків реальних людей