Подаруй тест-драйв флайборду!

подарували вже 5 136 разів
1 людина
10 хв.
Залежить від погоди
Обмеження: від 40 до 100 кг
Можна привести глядачів
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Спортсмен спробує новий вид водного спорту — флайбордінг. Він встане на реактивну дошку, яка за рахунок потужного потоку води піднімає людину на висоту до 5 метрів. Спочатку тренер проведе інструктаж, видасть необхідне екіпірування та розповість, як встояти на борді. Опанувавши техніку, спортсмен спробує піднятися вгору і утримати рівновагу в повітрі.

Чому ми вибрали компанію Flying Pro

Випробувати флайборд можна в акваторії Дніпра недалеко від яхт-клубу «Рів'єра». Для польоту видають сучасне обладнання. У компанії працюють досвідчені інструктори. За бажанням політ можна записати на відео.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

78 відгуків

Анатолий
30 августа 2018
Полет превзошел все мои ожидания! Ощущения невероятные) Управление похоже на гироскутер только с возможностью взлетать вверх! Инструктор в один момент поднял меня почти на уровень верхушек деревьев! Очень понравилось, советую
Александр
16 августа 2018
https://www.facebook.com/100000571736210
Все супер! Спасибо!
Никита
14 августа 2018
Было интересно и необычно попробовать полетать на флайборде. Правда, 10ти минут мало, время пролетает очень быстро - я бы посоветовал брать не менее 30ти.
Дария
12 августа 2018
Подарила парню на годовщину отнощений.Не ожидала такой восторг парня после полета. Было не легко с первого раза взлететь,но после нескольких проб ощущаешь кайф от происходящего. Полет можно сравнить с ощущениями во сне) Как по мне, лучший и незабываемый подарок-эмоции.Материальное потерять легче,чем пямять)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки