102036
 

Подаруй політ над водою на Флайборде!

Шалена водні розваги — політ над поверхнею води на відстані 1, 2 і навіть 5 метрів! Чим краще фізична підготовка, тим вище вдасться піднятися. Флайборд — це унікальна «літаюча» дошка, яка набирає висоту завдяки потокам води. Струменя вириваються із спеціальних отворів на дні і піднімають борд разом з пілотом вгору. Інструктор дасть всі необхідні підказки, після чого можна буде зробити драйвовий політ над водою.  детальніше...

1 чол. 10 хвилин Використати до 28.02.2018
1 чоловік
10 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Тест драйв Флайборду — що це?

Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко він навчиться утримувати рівновагу, як високо зможе забратися — залежить тільки від нього. У середньому, навчання займає близько 15-20 хвилин, а успіхи кожний демонструє різні. Спочатку належить прокотитися на висоті 1-2 метрів над водою, а після замахнутися на більше екстремальну позначку — близько 5 метрів. За допомогою шланга, яким флайбод з'єднаний з гідроциклом, здійснюється безперебійна подача води. Вона виривається потужними струменями з-під дошки та допомагає постійно утримувати борд у повітрі.

Як все відбувається?

Для захоплюючого польоту вибрано місце в акваторії Дніпра. Тут на Щасливчика буде чекати інструктор школи флайбордингу, який займатиметься навчанням свого гостя. Спочатку теорію озвучать на суші, розкажуть про пристрої дошки та техніку управління нею. Як тільки гість буде готовий, флайборд переміститься на воду. Ще секунда — і адреналін накриє потужною хвилею. Усе, чому навчив інструктор, доведеться повторити на практиці.

Інноваційний винахід — флайборд

Винахід флайборду приписують Френкі Запата. Саме йому кілька років тому прийшла в голову відчайдушна ідея політати над водою. Конструкція флайборду повністю задовольнила запит. Із отворів під дошкою потужним тиском виривається вода й утримує пілота в повітрі. Відчуття від польоту неймовірні!

Нові навички всього за 1 заняття

Тримати баланс, повертати й маневрувати — перш, ніж стати на платформу на воді, належить освоїти базові навички на суші. Навчання буде дуже захоплюючим та допоможе відкрити перед екстремалом нові горизонти.

Політ на висоті до 5 метрів

Ознайомлювальний політ триватиме 10 хвилин. Спочатку пілотові доведеться підкорити висоту 1-2 метри, а як тільки він освоїться на цій позначці — піднятися вище. Політати можна на висоті близько 5 метрів.

Місце проведення враження:

Flying Pro
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

А
Андрей
Вчора
Выбрал флайборд потому что это что-то необычное и новое, интересно было попробовать. Очень понравилось. Получаешь огромное удовольствие кода получается зависнуть над водой! :) Советую попробовать! По времени: первые 10 мин это только приспособиться и попробовать. Лучше брать 20 мин. Но те кто брали 10 мин то тоже были в восторге!

О
Олександр
14 серпня 2017
Дуже сподобалося керувати флайбордом! Відчуття прекрасні. Інструктор, Олег, чітко і доступно усе пояснив. Хотілося б самому контролювати натиск потоку води щоб вище підійматися, але тут потік іде тільки знизу дошки і, як пояснили, вище двох метрів над водою підіймати не будуть, так як це не зовсім безпечно. Всім раджу тест-драйв! Не пожалкуєте ;)

Наталія
12 серпня 2017
Це просто бомба. На скільки це класно і драйвово, що словами просто не передати. Звісно 10 хвилин пролітають в одну секунду, хочеться ще і щє. Щоб політати над водою у висоту в п'ять метрів. Звісно з першого разу, в першу хвилину нічого не вийде. Але потім, коли вже навчитися, це таке задоволення, що просто перехоплює подих. Робіть такі чудові подарунки своїм близьким і друзям. Ви не прогадайте з подарунком.

O
Oля
8 серпня 2017
Подарувала своїй подрузі, яка є любителем екстріму. Вона дуже задоволена як враженням, так і обслуговуванням, враховуючи те, що вона іноземка))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень